SFM Assistant manager

Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

SFM Assistant manager

Порука од zele »

Imate problema u igri vaše ekipe? Želite neki savet kako da popravite igru vaše ekipe?


Stavite ss vaših igrača, ss taktike sa shoutsima, recite kako vam igra ekipa sada i kakvoj igri težite.


Ne možemo vam napraviti taktiku, ali vam možemo pomoći da je sami napravite.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Markic91
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 01 Нов 2011, 23:07
Место: Pancevo
Status: Није на вези

Порука од Markic91 »

imam problem jer mi ekipa nije efikasna bas, i ne znam sta da uradim da bi se to poboljsalo... igram u formaciji 4-2-3-1. a i kako odbranu da postavim, da mi bude malo sigurnija?! :D


Edit: Igram sam Monakom.
Последње учитавање од Markic91 дана 28 Окт 2013, 18:35, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Stavi ss taktike koju koristiš i kakve su ti timske instrukcije.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
rajs5
First Team Coach
Поруке: 313
Придружен: 03 Апр 2012, 09:38
Место: Crvenka
Klub koji vodite: AC Milan
Formacija: 4:3:3
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од rajs5 »

Uvek kada izadje novi FM uzmem Milan, za njih navijam!!! Vec dva puta pocinjem sa AC Milan u Classic Modu i oba puta dobijam otkaz krajem Novembra pocetkom Decembra, igrao sam prvi put 4-3-1-2 nisam nista podesavao u team instruction, Ispadnem u kvalifikacijama Lige Sampiona, a u Seriji A Katastrofa, 12-17 mesta na tabeli, a drugi put 4-1-2-1-2 prodjem u Ligu Sampiona, a u prvenstvu opet isto katastrofa... menjao sam uloge igracima, igrao usko, kratki pasevi, pas u prostor... ali ne vredi!!! Primetio sam da i u proslom Menadzeru sa Milanom se jako lako dobija otkaz, ne znam da li su to tako napravili ili... Moze pomoc, s obzirom da vec znate sa kakvom ekipom Milan raspolaze.
Последње учитавање од rajs5 дана 29 Окт 2013, 08:13, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
KosWonderkid#11
First Team Coach
Поруке: 267
Придружен: 03 Сеп 2012, 21:52
Место: Pale
Status: Није на вези

Порука од KosWonderkid#11 »

Pomazite ,nece nesto pa nece , ne znam bas lepo oko ovih instrukcija pa predlozite sta bi da ubacim da ne primam puno ,nek rezultat bar bude 1-0 -_- ...u Evropi i nije lose
1-0 vs SHakhter (H)
3-1 vs Shakhter (A)
6-1 vs Zeljeznicar (H)
3-0 vs Zeljeznicar (A)
0-1 vs Basel (A)
0-0 vs Basel (H)

Evo rezultata a evo i sad u JSL...

0-2 vs Jagodina (A)
3-2 vs Radnicki (H) ,gubio 2-0
4-4 vs OFK Beograd (A) ,gubio 3-1
4-4 vs Javor (H) ,gubio 3-1

Samo 5 bodova u 4 kola , trebalo je bar da bude 10 :/ :yesko:
Последње учитавање од KosWonderkid#11 дана 03 Нов 2013, 14:38, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

rajs5, KosWonderkid#11, i svi ostali, molio bih vas da ako imate problema sa taktikom, uz pitanja koja postavite, okacite ovde i ss-ove taktike, da bismo videli gde gresite, ne moze nista na slepo da se odradi.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Mene zanima u kakvoj je su vezi player instructions sa team instructions ??? Slicno ili isto kao i ranije??
Cira95
Newgen
Поруке: 25
Придружен: 10 Апр 2013, 20:57
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cira95 »

Ovo je moja postava i taktika, problem je sto stoje i nista ne rade u odbrani
Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Jesli li isprobao ono što sam ti rekao? Odigraj dve tri utakmice, pa javi kako izgleda i šta se dešava.

Probaj push higher up da uključiš uz ono što sam ti tamo rekao.

Kakvi su ti rezultati? Daj ss.

PS. Druže ne možemo ti mi pomoći, ako ti sebi ne pomogneš. Dao sam ti savet(e) isprobaj malo, vidi šta se dešava. Gledaj meč na full ili extented, vidi kako ti se igrači ponašaju, pa javi. Neće ti oni bolje igrati, ako u tri teme ovde isto pitaš. Moraš malo i da probaš nešto što ti javimo.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Cira95
Newgen
Поруке: 25
Придружен: 10 Апр 2013, 20:57
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cira95 »

probao sam push higher up, nista od toga. A pisem na 3 posta zato sto igram kvalifikaciju za ligu evrope i treba mi hitan odgovor
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Od svega onoga si isprobao samo push higher up.

Imam ja do jaja taktiku sa Zvezdom, baš peglaju u odbrani, sad sam odvalio Olimpijakos sa 4-1 u gostima 'oćeš da ti okačim? Samo ubaciš i opustiš se.

Ae da probamo ovako, jesi li čačakao nešto oko player instrukcion? Sad mi je fm isključen, ajde mi okači ss instrukcija za igrače da vidim kako izgleda pa da ti kažem nešto, ne znam sad napamet. (nema veze ako nisi ništa dirao, samo da vidim)
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Cira95
Newgen
Поруке: 25
Придружен: 10 Апр 2013, 20:57
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cira95 »

zele пише:Od svega onoga si isprobao samo push higher up.

Imam ja do jaja taktiku sa Zvezdom, baš peglaju u odbrani, sad sam odvalio Olimpijakos sa 4-1 u gostima 'oćeš da ti okačim? Samo ubaciš i opustiš se.

Ae da probamo ovako, jesi li čačakao nešto oko player instrukcion? Sad mi je fm isključen, ajde mi okači ss instrukcija za igrače da vidim kako izgleda pa da ti kažem nešto, ne znam sad napamet. (nema veze ako nisi ništa dirao, samo da vidim)
Daj taktiku :D
Jesam, samo dribble i closing down more, al ako oces mogu da vratim na staro sve pa da ubaci samo taj fajl
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

okači mi ss instrukcija za štopere, dovoljan je samo jedan. Gledam basket i fudbal sad, ne igram fm, nije mi uključen. Ništa do večeras.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
KosWonderkid#11
First Team Coach
Поруке: 267
Придружен: 03 Сеп 2012, 21:52
Место: Pale
Status: Није на вези

Порука од KosWonderkid#11 »

Слика

Evo i ovo moje :) :fanman:
Proud to be a Gooner ! <3
Cira95
Newgen
Поруке: 25
Придружен: 10 Апр 2013, 20:57
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cira95 »

Слика

Evo, posto nisam jos odigrao utakmicu nisam stavio LD, zato mi stoji i dalje CD. Ako mozes da mi posaljes veceras bilo bi super
Cira95
Newgen
Поруке: 25
Придружен: 10 Апр 2013, 20:57
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cira95 »

zele пише:okači mi ss instrukcija za štopere, dovoljan je samo jedan. Gledam basket i fudbal sad, ne igram fm, nije mi uključen. Ništa do večeras.
Mozes sada da postavis taktiku za Zvezdu :D ?
Neca
Newgen
Поруке: 30
Придружен: 20 Јул 2011, 17:03
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од Neca »

Код: Изаберите све

http://www.dodaj.rs/f/3i/133/1dWB12Hn/fk-cukaricki-beograd-tac.png
Ako neko moze da mi pomogne oko taktike za Cuku bicu mu zahvalan. Ide promenljivo s ovom taktikom. Par rezultata N.pazar - Cuka 3:1, E ONDA DOBIJEM ZVEZDU 6:1 sa ovom taktikom, pa krenu rezultati 3:0 vodim protiv D.srema i na kraju zavrsim 4:4, takodje protiv Javora vodim 2:0 do 79.min na kraju puknem 3:2. Ako neko moze da mi pomogne bilo bi super, barem da se borim za vrh JSL-a ako ne i do titule sto da ne ima cuka dobar tim, takodje ako ne JSL, onda da ostvarim nesto u Kupu :) Aj ziveli pa ako mozete da sredite super :cheers:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Neca, pa ne znam bas za 4-2-4 kako mozes da pobedjues sa Cukom! Ipak mislim da bi njima vise legla neka taktika ala 4-3-3 sa def veznim, inace ne volim licno 4-2-4 taktiku i veoma je retko i koristim! Ali bih ako mi kazes kakve igrace imas mogao da ti pomognem oko taktike... :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Neca
Newgen
Поруке: 30
Придружен: 20 Јул 2011, 17:03
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од Neca »

Pa evo ovako. Ovu taktiku sam zavoleo u fm 2012 :) kada je Grom izbacio, medjutim u 13ci i 14ci naravno moram sam taktike da pravim i nije mi tesko, zabavno mi je. :) A sto se tice igraca pa imam dobre za Cuku tu su Braca Srnici, veoma iskuni Matic, Stojkovic, doveo sam i Pantelu, Brezancica i mnoge druge dobre igrace. Ide dobro u prvenstvu sto se tice igre Ali ti padovi u Igri me uniste, samo ti rezultati protiv donjeg srema, pazara, javora pa sam mislio da nekako doradim ovu taktiku uz vasu pomoc :)) msm mozete i da promenite formaciju ne mora 4-2-4 :)
Последње учитавање од Neca дана 14 Нов 2013, 21:47, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Za sve slabije timove vam je lakse probati da natrpate odbranu i sredinu, znaci taktike tipa 5-3-2 ili 5-4-1 su zakon. Ima tu mnogo varijacija za ove dve taktike i samo je potrebno naci pravi balans. Ja recimo igram redovno sa 3 stopera na ovom FM-u jer time dobijam na snazi u odbrani, po bokovima igram sa dva wb koji su uglavnom ofanzivni dosta, nekad cak gurnem i krilo nisko, sredina uvek u troje i to u liniji, od toga jedan mora biti krljac, jedan kreativac i trudim se da imam jednog univerzalca koji igra b2b. St5o se tice napada ili igraju dvojica ili jedan uz pleja na amc. Probajte par taktika neka prodje malo vremena da se taktika uigra kako treba, ali se potrudite da imati neki balans u timu. Takodje ja prvo treniram defanzivu celom timu, prvo pozicioniranje jer mi je to najvaznije, tek kada taktika dodje do maksimalne uigranosti krecem sa napadackim kretnjama. Recimo ja sam sa Interom u prvih 11 kola imao 4 poraza i 3 remija, bio tek 12 na tabeli i pretili mi otkazom. Nisam pravio promene u taktici nego cekao da se uigraju i onda sam vezao 7 pobeda, u njima i Juve kuci, Milan i Lazio u gostima, Fiorentinu kuci i Romu u gostima i preuzeo vodstvo na tabeli. Jednostavno mora proci vreme da bi sve krenulo da radi kako treba.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Taktike i Treninzi '14 / Tactics & Training '14”