SFM Assistant manager

Djole
Youth Team Coach
Поруке: 72
Придружен: 11 Дец 2010, 15:04
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Djole »

samo to?
roam from position jok?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

nemoj roam, neće biti dobro.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Djole
Youth Team Coach
Поруке: 72
Придружен: 11 Дец 2010, 15:04
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Djole »

Eto greske, hvala na pomoci :D
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Слика

Као што се види на слици, превише голова примам на овај фазон. Њихов офанзивни везни упути лопту у празно, а крилни играч (овде број 9) претрчи мог бека и закуца лопту у мрежу. Исто се дешава и са другим беком.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Uf, imam isti problem. Jesi li stavljao neke instrukcije za bekove? Šta koristiš od timskih?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

To se i meni precesto desavalo iako sam stavio na bekove cak Markinjosa i Balantu sa ultra defanzivnim instrukcijama, meni nije bilo pomocii, sreca pa mi gosa branio svee. :xD:
Последње учитавање од Trle дана 06 Сеп 2014, 02:30, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Нисам им ништа специјално подешавао. Не знам да ли да пробам Sit narrower у индивидуалним инструкцијама код бекова. Покушавао сам и да ми одбрана игра дубоко, нпр. овде игра дубоко, ал џабе, опет ме сјебу на овај фазон.

Трле, мој голман распадач (Влада Аврамов), погоди га понека лопта, али само јој мало скрене правац и опет уђе у гол :)
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Probaj da mu stavi stand off opponent uz sit narrower, pa bi onda on trebao da bude usko postavljen i da ga čeka, a ne da se lepi za njega pa da ga ovaj obilazi. Sad sam gledao ovaj sejv sa Minhenom 1860, ništa nemam od PI, samo sam doveo jebačke bekove. :zelenko:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Meni ne bi pomoglo ni rotvajlere da stavim, igraju ko da sam ih pokupio sa traumatoloske.
Корисников грб
KosWonderkid#11
First Team Coach
Поруке: 267
Придружен: 03 Сеп 2012, 21:52
Место: Pale
Status: Није на вези

Порука од KosWonderkid#11 »

Слика
Слика

Moze malo pomoci ? Zeleo bih da igram sa ove 2 formacije , sa ovim Arsenalom mi nikako ali nikako ne ide ,citao sam onaj tutorial za pravljenje taktike i napravio ovako ove 2 sa ovim timskim instrukcijama ... e sad sta valja ,a sta ne , i da li bi se sta trebalo dodati ... I ono najvaznije sta staviti igracima kod ovih taktika ? :P Ako moze neko da mi malo opsirnije napise i pomogne ,jer me bas nece sa Arsenalom ,a ovo je ekipa za bar 2 trofeja :P
Proud to be a Gooner ! <3
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Control taktike nikad nisam razumeo niti umeo da napravim, makar vodio Barsu...
Kod one attacking uvek stavljaj P, a ne AF. Nekako mi ne ide higher tempo sa work ball into box, krila su ti mnogo ofanzivna(ja bi stavio support). I po meni sa tom taktikom je bolje igrati expoit the middle, iako imas W na desnoj strani. Sa ovim izmenama koje sam predlozio igracima na krilu mozes da stavis cut inside,cross from byline, mozda dribble more... Welbecku stavi run into chanels, shoot more often, more direct passing(sto moze i krilima, kao i AMC).
Sé un hombre
Корисников грб
KosWonderkid#11
First Team Coach
Поруке: 267
Придружен: 03 Сеп 2012, 21:52
Место: Pale
Status: Није на вези

Порука од KosWonderkid#11 »

Hvala , uradio sam tako ,samo nisam stavio na exploit the middle ,pokusacu i sa tim nekad .. a ostalim recimo ova dva MC njima da stavim nesto ? :P i kakve su ostale timske instrkucije , i da izbrisao sam work ball into box :D :fanman: :winner:
Proud to be a Gooner ! <3
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Benderu na attacking formaciji stavi shoot less often i pass short.
Ramseyu mozes pass short, get forward, tackle harder(nece imati mnogo zutih, bar ne bi trebalo :).
Sé un hombre
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Jebeno previse golova primam iz prekida, sto kornera i to ne direktno nego moji igraci ne znaju da izbace loptu i odbije se do njihovog igraca i to je to, svaki korner 50% gol.
Takodje slobodni udarci nebitno da li sa 20-30 ili 50 metara jednostavno svaki slobodnjak primam go, golman ne moze da odbrani pa i ako slucajno stigne spetlja se i lopta opet udje u gol. Zna li neko u cemu je problem i kako to da resim?
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Pa kod kornera stavljaj visoke igrace na mark, a nize postavi u zonu i kontru...
Npr. visokog napadaca vrati u sesnesterac da cuva protivnika...
Doteraj malo set pieces, a ako imas niske igrace nemoj se cuditi :P
Sé un hombre
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Da li moze igracu koji ima shoot with power da se trenira i place shots?
Sé un hombre
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

tanke14 пише:Da li moze igracu koji ima shoot with power da se trenira i place shots?
Ne znam da li može, ali ja se uvek opredelim za jednu opciju.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Taktike i Treninzi '14 / Tactics & Training '14”