Francesco Lodi

Mesto za diskusiju o igračima i osoblju
thug
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Јан 2011, 17:45
Место: Kikinda
Klub koji vodite: Newcastle United
Formacija: 4-2-3-1
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Francesco Lodi

Порука од thug »

Da li ga je neko doveo? Da li i vi imate problem da ima dva ugovora kada ga potpisete za dzabe? Moze li se kako to resiti?
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Niko ne odgovara vec vise od 24 h. moguce da niko nije imao iskustva sa njim ili da nisu videli pitanje. zato bampujem temu da je eventualno pogledaju malo bolje :cheers:
thug
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Јан 2011, 17:45
Место: Kikinda
Klub koji vodite: Newcastle United
Formacija: 4-2-3-1
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од thug »

Pa ne znam, problem je sto je on 'free' na pocetku. I kada ga dovedes, za free ima dva ugovora, sa tvojim klubom, i sa djenovom. I onda u sustini odigra par utakmica i ne mozes da ga registrujes vise. Citao sam na stranim sajtovima, da je to kao neki bag, neki su uspeli da rese problem sa uzimanjem djenove da vode i odmah daju otkaz, navodno ga to izbaci iz djenove, ali meni nije uspelo, sad problem mi je sto mi vuce relativno veliku platu za Wednesday, i evo u pocetak druge sezone mi je i ne mogu da ga registrujem, u mojoj je ekipi, ali kada udjem u registraciju igraca, njega nema.
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

To je neka teska bagcina,meni je lik u Katanji i isto ima dva ugovora (ne znam koji je drugi klub). Nije uopste na free..
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igrači i Osoblje '14 / Players & Staff '14”