Youth Development -Vaši klinci

Mesto za diskusiju o igračima i osoblju
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

I 16 ipo godina, imace pace 14 minimum :yesko:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Sportski direktor mi poslao skoro ceo U19 na pozajmice, ostalo mi samo 5 igrača. Da li da ih ostavim na pozajmicama ili vratim kako bih imao tim? Jel ovih 5 što je ostalo igra bar utakmice za rezerve?
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Jedan od razloga zasto nikada ne dajem sportskom direktoru da cacka bilo sta sa transferima.Mada ni ja nemam u rezervnom timu nikoga,jer gledam sto vise tih igraca da prodam,ili ih saljem po pozajmicama pa makar odatle mogu da se izvuku neke pare.Sad sve zavisi za sta ti trebaju ti igraci?!Dobra stvar je da ti se brze budze ti igraci iz U19 tima koji su ostali,jer logicno igraju i za rezerve i za U19.Eee sada ako zelis nekoga od tih na pozajmicama da za godinu-dve ubacis u prvi tim,samo proveri da li im je sadasnji tim u aktivnoj\playable ligi (da se utakmice stvarno igraju),da bi im rasle ocene.Ukoliko tim nije u aktivnoj ligi,od tih igraca nema nikakvog rasta ocena,sta vise vratice se gori nego sto su bili.
Корисников грб
dj90
Assistant Manager
Поруке: 824
Придружен: 01 Нов 2010, 19:41
Место: Bg
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од dj90 »

Baja пише:Ukoliko tim nije u aktivnoj ligi,od tih igraca nema nikakvog rasta ocena,sta vise vratice se gori nego sto su bili.
apsolutno netačno, svi oni igraju samo što ti ne vidiš rezultate tih utakmica. evo ovaj što je bio čempionšipu na pozajmici, cena porasla na 2 miliona

Слика

aj da postavim i ostale kad sam već krenuo

Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика

iako važi da lacio nema neku školu meni 9 iz nje igra u prvom timu
i na dosta igrača su se povećale PA zvezdice u odnosu na početak :)
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Svake godine ne uspem da posaljem sve igrace iz rezervi u neki tim iz Jelen Super Lige,koja mi je aktivna,pa odu u Prvu Ligu,ili neku od Srpskih i nikada nisam video ni jedan napredak,al sam video da su ocene jos gore,samo cena raste.Poprilicno pratim razvoj klinaca,posto FM jedino igram sa Zvezdom,i koristim samo igrace sa ex Yu prostora,tako da moram da pazim na njihov razvoj,i uvek mi se moja "teorija" pokazala u praxi kao tacna.
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

jeste, igrač na pozajmici u ligi koja nije aktivna neće napredovati, upropastio sam nekolicinu klinaca tako.
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Tokelara пише:
Tokelara пише:Stigli regeni u prvoj sezoni.
Jedini vredan paznje, bice zver.
Слика
Слика

Dijamant sasvim lepo napreduje :shy:
Pocetak cetvrte sezone, postao je standardan u prvoj postavi :fanman:
Слика
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
mileska
Newgen
Поруке: 7
Придружен: 27 Јан 2011, 22:41
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од mileska »

Tokelara пише:
Tokelara пише:
Tokelara пише:Stigli regeni u prvoj sezoni.
Jedini vredan paznje, bice zver.
Image
Image

Dijamant sasvim lepo napreduje :shy:
Pocetak cetvrte sezone, postao je standardan u prvoj postavi :fanman:
Image
Ajde ,molim te pojasni svima sta si mu radio? :lover:
Drugim recima,kakav si mu trenig stavio da li ti je igrao sve vreme ,da li je ucio od nekoga,mozda si mu stavio neku novu poziciju u timu da igra ,kada se tako dobro razvio?
Ajde molim te pojasni? :what:
Meni se jednom desilo da sam stvorio jos boljeg od tog tvog i od tad ne mogu da provalim kako?
mileska
Newgen
Поруке: 7
Придружен: 27 Јан 2011, 22:41
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од mileska »

Baja пише:Svake godine ne uspem da posaljem sve igrace iz rezervi u neki tim iz Jelen Super Lige,koja mi je aktivna,pa odu u Prvu Ligu,ili neku od Srpskih i nikada nisam video ni jedan napredak,al sam video da su ocene jos gore,samo cena raste.Poprilicno pratim razvoj klinaca,posto FM jedino igram sa Zvezdom,i koristim samo igrace sa ex Yu prostora,tako da moram da pazim na njihov razvoj,i uvek mi se moja "teorija" pokazala u praxi kao tacna.
Ja imam jedan mali savet ,probajte necete zazaliti.
Vodite B tim sa igracima od 16 god. nije vam bitan rezultat ,tu vam je bitan razvoj igraca ,cak mozete da vodite i tim do 19 god. i to sam radio i mogu vam reci da svaki put dobijem sjajne igrace ,sto je najveca fora bez razvoja omladinske skole dobijam sjajne mlade igrace za tim od 19 god...
I nesaljite igrace na pozajmice ,jedino oni koji vam netrebaju.
Posto iskljucivo igram sa Zvezdom ,nalazim mlade igrace koji kostaju male pare ,dovedem ih u klub i ostavim da igraju od godinu do dve u drugom timu i sa 19 ili 20 godina stavim ih u prvi ,eksplodiraju za pola godine da mi je prosto milina gledati... :poz:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

To sam primetio da daje dobar rezultat. Mudro zboris. Jeste da uzima vise vremena za igru ali je odlicna stvar. Mozes i dobrog trenera za U19 da dovedes i da stavis njega da vodi racuna o treninzima i razvoiju, i to donosi fini rezultat.

Ono sto sam ja primetio u svom sejvu jeste falinka dobrih pomocnih terena i te kako utice na razvoj igraca i takodje da ''poznati'' klubovi sa tradicijom mladih talenata uvek imaju top klince, a klubovi koji usavrse sve i imaju sve mogucnosti da stvaraju zveri, ipak to ne ostvaruju. Pocinjem da tripujem da u igri klinci biraju uvek ''poznate skole'' pa zato nema kod ostalih nas smrtnika.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Ljudi neki savet,ako je nesto moguce da se napravi od ovog momka? Uglavnom sam uspevam da napravim odlicne igrace,al ovaj mi je enigma,a ne bih da propadne...
Слика
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Nema razloga zasto ne bi mogao da od njega ispadne sasvim solidan igrac u rotaciji, cisto sumnjam da moze nesto vise od toga. Vidi da mu povecas brzinu, ja licno ne volim igrace koji imaju acceleration i pace manji od po 11, 12, ako se bude dobro razvijao kod tebe u mladom timu neka ga tu, pa ga za 2, 3 godine prikljuci prvom, u suprotnom salji ga par sezona na pozajmice, meni je tako jedan regen u Rakovici potpuno eksplodirao, 4 ili 5 sezona je bio na pozajmicama, pa je sad zasluzio da ga prikljucim prvom timu.
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Baja пише:Ljudi neki savet,ako je nesto moguce da se napravi od ovog momka? Uglavnom sam uspevam da napravim odlicne igrace,al ovaj mi je enigma,a ne bih da propadne...
Slika

Ja kontam nema leba od ovoga . Decko je TM ali ima bravery 3 . A ne vidim sta bi drugo igrao sem TM posto je spor do jaja .
Pravda za 2D!
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Poučera, može da mu se izgura do 14, eventualno 15, uzevši u obzir det 20.


EDIT:Mislim na pace i acceleration.
Последње учитавање од луди дана 29 Апр 2014, 12:21, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Nerealno mi je da mu sa 8-9 acc i pace skoce za 6-7 ocena . S obziorm da mu nije neki potencijal mali . Sveka 3 "zvezdice" . Ali moguce da ja gresim posto ne igram sejvove na foru Bajinih . Da rokam samo svoje klince i igrace iz regiona .
Pravda za 2D!
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Realno je ako je personaliti Driven, Determined ili Profešnl, imao ja klinca u Dolini, sa 6 mu digao na 15 za 3 godine.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

U principu od ovog igraca ocekujem da mi bude solidan back-up,s obzirom da imam jos 5 momaka neuporedivo boljih.100 ka,jbg s obzirom da imam 480 miliona budzeta,mogao sam da kupim skoro sve najbolje strance,i onda ne bih imao vise ni posebnu zelju za igrom,ovako mi je zanimljivije,stvarati igrace,i to samo sa EX-YU prostora :D Ludi,bacam ga na poacher pa cemo da vidimo,slicne situacije sam imao sa tim pozajmicama da igrac eksplodira,plus uglavnom uzimam dobru kintu za njih,tako da samo lagano.Hvala jos jednom na savetima :poz:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Treniraj mu quickness prvo, dok ne podigne acc i pace na po jedno 10-12.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Poslusao savet,i evo ocene lagano rastu,i sada mi je na 3,5 zvezdica :cheers:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Како ти се развио?

Баш ме занима.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igrači i Osoblje '14 / Players & Staff '14”