Pitanja i pomoć u vezi kupovine FM19

Naručite odmah svoj Football Manager 2019 i ostale FM suvenire
Odgovori
Korisnikov avatar
zonja
Newgen
Pridružio se: 17 Avg 2011, 03:16
Klub koji vodite: Partizan
Been thanked: 5 times
Status: OffLine

Re: Pitanja i pomoć u vezi kupovine FM19

Post od zonja » 02 Nov 2018, 20:23

STIGLO!

Izljubio zenu, pozdravio se sa drugovima, pozeleo im srecu do sledeceg susreta i sezone 2050/2051.

Pa da pocnemo....

Sagittarius82
Newgen
Pridružio se: 19 Jan 2014, 23:11

Post od Sagittarius82 » 16 Jan 2019, 10:51

Pozdrav svima , dugo me nije bilo jbg smor aktivirao sam opet svoj stari 2016 , razmisljam se o 2019 ili da se vratim na 2011 - 2013 koji su izgleda napravljeni vrhunski, ono sto me smara i sto me nervira zasto nema grbova ? zasto nema stadiona i tako tih stvari koje ulepsavaju menager, na 2011-2013 sam sve popakovao menager izgledao bre perverzija bude ti bre drago da ga igras gde god kliknes nesto drugo prikazuje itd. da li moze neko da mi kaze za eto taj 2016 ili neki od novijih pa i taj 2019 da li su odradjeni logo klubova? dresovi i ostale drangulije? Hvala svima i uspesnu 2019 vam zelim

Korisnikov avatar
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Pridružio se: 23 Okt 2010, 23:36
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 4 times
Been thanked: 35 times
Kontakt:

Post od Orthodox » 16 Jan 2019, 14:15

Sagittarius82 napisao:
16 Jan 2019, 10:51
Pozdrav svima , dugo me nije bilo jbg smor aktivirao sam opet svoj stari 2016 , razmisljam se o 2019 ili da se vratim na 2011 - 2013 koji su izgleda napravljeni vrhunski, ono sto me smara i sto me nervira zasto nema grbova ? zasto nema stadiona i tako tih stvari koje ulepsavaju menager, na 2011-2013 sam sve popakovao menager izgledao bre perverzija bude ti bre drago da ga igras gde god kliknes nesto drugo prikazuje itd. da li moze neko da mi kaze za eto taj 2016 ili neki od novijih pa i taj 2019 da li su odradjeni logo klubova? dresovi i ostale drangulije? Hvala svima i uspesnu 2019 vam zelim
Postoji, samo treba da se poskida. Npr grbovi iz FM12 mogu se koristiti na FM19, kao i sva prateca grafika sem 3D dresova koji su se promenili po šablonu. Sve ostalo od grafike, radi. Downloadujes, ubacis u adekvatne foldere, das putanju gafike do igrice, namestis podesavanja u preference i sve sljaka ko blesavo. Imas uputsva u skoro svakoj temi grafickih dodataka na forumu.

Ziveli.

Sagittarius82
Newgen
Pridružio se: 19 Jan 2014, 23:11

Post od Sagittarius82 » 18 Jan 2019, 17:22

Hvala pokusacu da nadjem jbg nisam se dugo bavio ovim pa sad ni ne znam gde i odakle krenuti ,raniji menadzeri izbace trag ono graphics itd pa de idu slike gde ovo gde ono :D a sad jok :)) nista pokusacu da se snadjem hvala u svakom slucaju , dobro je znati da i za novi moze da se popakuje , smor je kad je onako klot

Korisnikov avatar
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Pridružio se: 23 Okt 2010, 23:36
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 4 times
Been thanked: 35 times
Kontakt:

Post od Orthodox » 19 Jan 2019, 00:46

Sagittarius82 napisao:
18 Jan 2019, 17:22
Hvala pokusacu da nadjem jbg nisam se dugo bavio ovim pa sad ni ne znam gde i odakle krenuti ,raniji menadzeri izbace trag ono graphics itd pa de idu slike gde ovo gde ono :D a sad jok :)) nista pokusacu da se snadjem hvala u svakom slucaju , dobro je znati da i za novi moze da se popakuje , smor je kad je onako klot
Pakuješ u

Windows

C:\Users\[Your Windows Username]\Documents\Sports Interactive\Football Manager 20XX\

Mac

/Users/[Your Mac Username]/Documents/Sports Interactive/Football Manager 20XX/

Linux

/home/documents/Sports Interactive/FM20XX/

Ukoliko menjaš lokaciju, treba dati putanju do grafike na sledeci nacin:

- Go into Steam -> Library -> Games view.

- Locate the version of Football Manager you are using and right-click on the game.

- Select 'Properties'

- Click 'Set Launch Options...'

- Copy the following into the dialogue box: --user_data_location="<path>"

- In the <path> section, enter the exact path you wish the folder to be generated (ie D:\Users\ etc)

So for example if you wanted your User Data Location to be G:\Sports Interactive\Football Manager 2017

You would add the following text to the dialogue box:

--user_data_location="G:\Sports Interactive\Football Manager 2017"

So your Launch Options box should look something like this for Football Manager 2017:

Slika

Ako treab prevod, javi.

Odgovori

Povratak na “PRODAJA FOOTBALL MANAGER 2019”