Transferi

Sve o Football Manager-u 2014
rambo05
Youth Team Coach
Поруке: 106
Придружен: 28 Апр 2014, 14:40
Место: KG
Status: Није на вези

Transferi

Порука од rambo05 »

Imam jedan problem.Vodim Radnicki 1923 i hteo bih da se otarasim nekoliko igraca koji mi ne
trebaju(em ne igraju ,em im je velika plata) ali ih niko nece.Za igrace koje ne zelim da prodajem ponude samo pljuste ali za njih ponuda nema.Pokusao sam da ih nudim klubovima
posto nece sami da ih traze ali nema vajde.Na primer igrac koji mi vredi 300 000 nudio sam ga i za 100 000 i spustao sve do 20 000 ali nista.Jedino se javila verona sa pozajmicom uz mogucnost kupovine koju sam uspeo da dogovorim za 100 000 ali ovaj moj idiot odbio.
Sta da radim kako da ih prodam,ne bih da raskidam ugovor sa njima?
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Probaj da zaduzis direktora da ih proda za odredjeni novac ili ih posalji pozajmicu za neki novac, trece nema, ne mozes da prodas svakog igraca kada hoces. Ako ti bas smetaju, probaj da ih prodas za dzabe ili cekaj da im istekne ugovor.
rambo05
Youth Team Coach
Поруке: 106
Придружен: 28 Апр 2014, 14:40
Место: KG
Status: Није на вези

Порука од rambo05 »

Pa namesteno mi je da mi direktor prodaje igrace koje stavim na transfer listu ali nije pomoglo. Ne zelim bas da ih poklonim da zaradim makar nesto para od njih.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Ako mi igrač ne treba ja ga teram i za free. Samo da mi ne čami u ekipi, ne narušava atmosferu i ne uzima platu.

Ali da, na ovom FM-u je dosta teže prodati igrače koji su nebitni.
rambo05
Youth Team Coach
Поруке: 106
Придружен: 28 Апр 2014, 14:40
Место: KG
Status: Није на вези

Порука од rambo05 »

I na prethodnima nije bilo bas lako ali na ovom je izgleda jos teze.Nista probacu nekome da ih
uvalim ako ne moracu da ih oteram.Hvala na pomoci.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

S obzirom da nikada ne dozvoljavam da igrac ode iz kluba na free,sluzim se mnogim metodama.Pre svega,nikada ne dozvoljavam sportskom direktoru da radi bilo sta sa transferima.E sada,sta raditi.Cekati prelazni rok,i igrace staviti na "not need by the club","transfer listed","available for loan",asking price 0.Cekati dok se ne pojavi neki zainteresovan klub.Kada se pojavi neko,snimiti i onda krece igra sa zivcima.Ako ga neko zeli za "transfer" nuditi za odredjenu cenu,prvo u kesu,pa ako ne upali,onda na load,pa na neke rate,u principu kad je igrac nepotreban bilo koja cifra je dobra.Ako je neko zainteresovan za "loan",onda ga nuditi za 0,zainteresovani klub ce poslati loan ponudu.Prvo pokusati izmeniti iz "loan" u "transfer" opet za neku relativnu sumu.Ako ga nece tako,onda pozajmica da se naplati makar nesto,u nadi da ce za godinu dana neko hteti,ili sam taj tim koji ga je pozajmio kupiti trajno.Naravno kada naidje sledeci prelazni rok,prvog dana,dobro je pokusati sa "propose loan extension",pa onda isto menjati iz "loan" u "transfer".Naravno pre svakog pregovora ici po principu save\load igre,s obzirom da se ne moze kao u stvarnosti sesti i danima pregovarati o ceni,i ostalim detaljima.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Mene zanima kako da nadjem klubove sa zapada za mladje igrace sto se tice pozajmica? Konstantno mi nude klubovi iz nizih liga Srbije.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Nadju oni tebe :zelenko: Koliko god glupo zvucalo,tako je.Pre svega igrac mora da bude super talentovan (to su uglavnom regeni) koji su standardni clanovi nekih od reprezentativnih selekcija i imaju oko 4 zvezdice,ili da ima vec izgradjeno ime.Posto mi se cini da vodis Zvezdu,npr. ni jedan od pravih igraca iz omladinaca i rezervi nikada nece dobiti ponudu za pozajmicu iz inostranstva.Posto predpostavljam da ti se talenti poput Zivkovica,Grujica,Jaksica vec nalaze u prvom timu.
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Kad ti poraste rejting kluba dobićeš strane fidere! Plus što više nižih stranih liga imaš uključeno, veća je verovatnoća da će ih neko pozajmiti. Naravno da neće bajern da pozajmljuje zvezdine igrače ali na primer duisburg i slično možda hoće.
Poprilično sam siguran da sam odgovorio na ovu temu ranije?
Последње учитавање од Juvenino86 дана 16 Мај 2014, 17:37, учитано 1 пут укупно.
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
rambo05
Youth Team Coach
Поруке: 106
Придружен: 28 Апр 2014, 14:40
Место: KG
Status: Није на вези

Порука од rambo05 »

Kako da sprecim da vest o transferu koji ponudim za igraca procuri u javnost.Na ranijim
menadzerima je koliko se secam bila opcija da se stavi privatnost na transfer.Pokusavam da
dovedem igraca ali se odmah sazna o tome i ofk beograd se ukljucuje pa mi igrac trazi ogromne pare.Kad mu ja konacno i dam te pare on ode u ofk Beograd za duplo manju kintu.
To me strasno nervira nije Ofk Beograd Barsa pa da igrac ide samo na ime kluba a odbija mnogo vecu kintu.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Proctiaj ovo moze ti pomoci malo

Код: Изаберите све

http://serbian-fm.net/siguran-potpis-igraca-vt11439.htm
rambo05
Youth Team Coach
Поруке: 106
Придружен: 28 Апр 2014, 14:40
Место: KG
Status: Није на вези

Порука од rambo05 »

Ma znam za to vec sam to procitao ali mene zanima da li postoji nacin kao u prethodnim menadzerima da se sakrije transfer posto istog trena kad ja dam ponudu za igraca ukljuci se
Ofk Beograd a do tog momenta kuliraju i ne preduzimaju nista?
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Ne moze se tu nista jednostavno se tako desi i ja sam nudio milion puta npr. 30 hiljada igracu za platu a on ode negdje za 10-15
rambo05
Youth Team Coach
Поруке: 106
Придружен: 28 Апр 2014, 14:40
Место: KG
Status: Није на вези

Порука од rambo05 »

Ok hvala,bas glupo sto su izbacili tu opciju.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”