14.3.0 & 14.3.1

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Polako? Ti si jos dobar.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Nemanja.
Youth Team Coach
Поруке: 122
Придружен: 23 Јул 2011, 15:07
Место: Звездара
Status: Није на вези

Порука од Nemanja. »

Аууу колико пиздим сад већ. Који к**** је са менаџером, шта једу говна са овако лошим закрпама!? Не знам одакле да почнем. Можда од одбране која нема шансе да одигра једну офсајд замку како ваља иако су уиграни до краја. Истрчавају и испадају ко блесави. Такође бекови се додају преко целог терена, са једне на другу страну и то по земљи лол. Веза је колико толико ОК док не дођу до дела када требају да постигну гол. Углавном погађају пречку, не знам јел им то фетиш неки, али много пречки погађам из стопостотних шанси. Такође су надркали голмане, брани сваки ко Буфон. Одиграо сам део сезоне са 14.2.2, а део са овим новим и невероватно колико глупости су унели. Ја се враћам на овај старији.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ja promenio taktiku, počeo da plodim, kraj januara trenutno sam drugi u PL sa Portsmutom. Bežim trećem 4 boda, a prvi mi beži samo jedan bod. Nije da sam prezadovoljan pečom, ali mogu reći da nemam problema.

Neke stvari me iritiraju. npr. šut iskosa, navodno su popravili, ali svi golovi koji su postignuti sa te pozicije su isti, golman uspeva da dohvati loptu, ali ne uspeva da odbrani, nego je šut toliko jak da mu pokrivi ruku i on uspe sa odbije loptu u gol. Dešava mi se da promašim mnogo cc šansi, ali opet mi se desi ponekad da iskoristim sve. Korneri mi nikako ne idu, doduše retko primam golove, ali ih ne dajem nikako, dešava mi se da izvedem po 10 kornera i da ne dam gol. Loša ispucavanja mog golmana nisam primetio, primetio sam kod protivnika, ali uglavnom kada nije imao kome da odigra pas i kada su ga napadali moji igrači. Centaršutevi su mi nekako loši, lik koji ima dobre ocene za krilo nikako da ubode centaršut, stavim float crosses on pogadja prvu stativu, stavim drill, golman protivnički skida sve. Na kornerima se nekad desi da igrač koji centrira toliko loše to uradi da odmah lopta pripadne njima. Penal moj golman nije odbrani ne sećam se, ali retko sviraju penale, nema mnogo kaznenih udaraca ni za mene ni za protivnike, tako da to i nije neki problem. Sa povredama nemam neki veliki problem, desi su tu i tamo poneka povreda, ali nije ništa strašno. Sa kartonima isto tako, na polusezoni možda dva crvena u svim takmičenjima.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Jeo si bulke. Ovde je zabranjena diskusija o pirateriji i smim tim vacanje na staru verziju. Elem osnovna verzija im je bila najbolja realno, jadnici s ostrva.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Nemanja.
Youth Team Coach
Поруке: 122
Придружен: 23 Јул 2011, 15:07
Место: Звездара
Status: Није на вези

Порука од Nemanja. »

Tik'al пише:Jeo si bulke. Ovde je zabranjena diskusija o pirateriji i smim tim vacanje na staru verziju. Elem osnovna verzija im je bila najbolja realno, jadnici s ostrva.
Није пиратерија, мислио сам да може да се врати уназад. Е до мога.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ne moze brate, cekamo bolje vreme.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Čekajući Godoa...
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
dzabu
Newgen
Поруке: 15
Придружен: 17 Окт 2011, 12:04
Место: beograd
Status: Није на вези

Порука од dzabu »

Kada se pocinje nova igra moze da se bira hoces li sa starom bazom da igras ili sa ovim zimskim transferima,je li tako?
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

da
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
srga90
First Team Coach
Поруке: 421
Придружен: 14 Нов 2010, 00:24
Место: Bajina Bašta
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од srga90 »

dzabu пише:Kada se pocinje nova igra moze da se bira hoces li sa starom bazom da igras ili sa ovim zimskim transferima,je li tako?
Da, ali ME ne možeš da biraš koji ćeš...
Sve što sad, hoćemo je, da budeš opet ona prava Zvezda kao nekad pre...
U nama i dalje, teče krv CRVENO-BELA što se lila za tebe!!
'Ajmo sad, glasnije, za ono zbog čega se živi zbog čega se umire!!!
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Последње учитавање од Tokelara дана 04 Мар 2014, 18:53, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Lepo ti pise da je pozurio, trebao si da spustis tempo, ali jbg ne moze manje od much lower tempo....
Jusqu'ici tout va bien…
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Meni se jednom desilo da je naš golman iz čista mira napucao našeg DC-a u leđa i da se lopta odbila u gol. Njih dvojica sami u krugu 30 metara.
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

I ja imam dosta problema sa odbranom, cak i ne primam toliko puno golova u odnosu na ocene koje dobijaju, ali tako mi je bilo i kad sam prvi put po izlasku igre vodio Zvezdu, pa sam dovodjenjem boljih stopera (Vukovic) resio problem. Upravo sam se posvadjao sa Mijailovicem, debil ili se povredi ili dobije crveni karton, od 7 utakmica koliko je odigrao samo je 2 zavrsio, uz 3 crvena i 2 povrede tako da je stavljen na transfer listu.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Toki desilo mi se isto sto i tebi samo sto je kod mene protivnik dao sam sebi gol na taj nacin :xD:
Корисников грб
Nemanja.
Youth Team Coach
Поруке: 122
Придружен: 23 Јул 2011, 15:07
Место: Звездара
Status: Није на вези

Порука од Nemanja. »

Промених тактику, ал опет ништа. Милион шанси створим, ништа не искористим. Против аматерских тимова једна постигнем два гола. Јел неко нашао неко решење?
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Igras ko Trudbenik.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Bez ovog patcha,taman lepo naguzim Man.City u Super Kupu Evrope,liga sampiona osvaja se bez vecih problema,u ligi apsolutna dominacija,kup i ne racunam u takmicenja.I onda dodje ovo govno od updejta,i sve u pm.Ni jednog kljucnog igraca nisam prodao,taktiku nisam menjao,nista,sve u najboljem redu,a Javor (tek usao u ligu,sa svih 15 igraca koliko imaju) mi je tezi protivnik od Barse,o Napretku,Donjem Sremu da ne pricam.Odbrana ne zna na koju stranu da igra,golmanu kojem u kaznenom ispada lopta iz ruke u gol,pritom niko oko njega.Napadaci tek ubodu po neki gol ma koliko dobri bili.Mene ovde neko zajebava???Naravno primam presmesne golove,uglavnom od igraca koji sve ocene kad saberu ne mogu da sakupe 20.

Prvo sam mislio da tripujem,kad ono medjutim...
Znaci 85 minut utakmice,1:1,i onda mi samo odjednom prebaci na kraj,i onaj razgovor sa igracima,naravno rezultat 2:1.Vec jednom mi se desilo da utakmica samo sto je pocela,odjednom 6 minut,1:0 naravno ni jedan od ovih golova nije vidjen??? :xD:
Da Bog da se zapalila cela Sports Interactive korporacija,i onda ocekuju da im neko plati tolike pare za igricu,da je nisam dobio na poklon,NIKAD za nikad ne bih dao pare za ovoliko sranje!
Последње учитавање од Baja дана 06 Мар 2014, 01:05, учитано 1 пут укупно.
topboy
Youth Team Coach
Поруке: 54
Придружен: 02 Нов 2011, 18:19
Место: Subotica
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од topboy »

Koliko sam uživao u 14.2.2. patchu (10 sezona sa Wolverhamptonom) toliko mi se smučio ovaj. Hteo sam zbog transfer updatea da igram ponovo sa PFCom, ali sam vise vremena proveo čitajući forume da vidim koji k.... se dešava nego što sam palio FM. I vidim da imaju svi iste problem: ccc, defanzivna linija, golmani i odnos protivnikovih šansi i postizanja golova. Pa jbm sve, jel neko u tom SI testira ovo pre nego što pusti? I sve bih lakše podneo kad bi rekli "OK, zajebali smo, izvinite, gledamo da ispravim, novi patch izlazi tada i tada, i otklonićemo taj i taj problem..."
Ali ne! Gde god da čitam, oni se i dalje pravdaju sa "lošom taktikom" i "našim nepoznavanjem statističkih parametara u modernom fudbalu". I biće pušten neki novi patch, to je sigurno, ali opet će verovatno da okockaju da vide šta su uradili... Do tada gledam i čitam forume i ne palim FM...
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Samo da vam javim da ovo nije zadnji pec...
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”