FM ludilo

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
Tuck
First Team Coach
Поруке: 357
Придружен: 12 Мај 2012, 13:41
Место: Kruševac/Beograd
Status: Није на вези

FM ludilo

Порука од Tuck »

Da li vam se ikada desilo da sanjate FM, ili nešto vezano za FM? Upravo noćas sam sanjao sa kojom taktikom bi trebao da igram protiv Barse, ofanzivnije ili defanzivnije. Ovo mi se do sada nije dešavalo. :shy:
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Pa nije to nista. nekada sam sve skolske knjige i sveske iscarao taktikama i igracima. kada sam krenuo zanimljiv sejv, legao sam u krevet razmisljajuci o igracima, taktici, posle sam sanjao stadion, navijace, pabove, na kraju sam se probudio i odmah iz kreveta za komp. ponekad sam ujutru pkakao kada se ispostavilo da sam nekog igraca sanjao a ne postoji u rl.
najgore mi bilo kada sam na predavanjima mastao o fmu i kada nisam cuo da se sprema neki test. mada, ionako ne bih ucio, ali da se bar psihicki spremim.
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Ja sam baš sinoć sanjao kako moj CF zabija 4 gola.
kraguj92
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 04 Авг 2011, 17:05
Место: kragujevac
Status: Није на вези

Порука од kraguj92 »

Meni se do sad nije desilo da sanjam, ali mi se cesto desava kada legnem da po sat vremena razmisljam o tome sta bih mogao sutra da uradim, koju rotaciju u ekipi da uradim, gde sam gresio... Evo bas sinoc sam bio veoma iznerviran, ceo dan sam spremao ispit koji imam u ponedeljak,nisam stigao da igram ceo dan, kada sam legao umesto da razmisljam o ispitu i da se preslisavam, ja sam razmisljao gde sam pre neki dan stao sa igricom i kako sam uspeo da ispadnem sa svetskog prvenstva.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ne znam da li mi verujete da mi se skoro desilo da sanjam ono što pišem u svojoj menadzerskoj priči jbte. U jednom trenutku sam se probudio niti tamo niti ovamo, niti znam dal sam stvarno trener Napretka niti da nisam. Jezivo jbte. :slap:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”