Footbaall Manager 2014 je sramota!!!!!

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Tik'al пише:Sto branite fm kada je govno?
Što igrate FM kad je govno?
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ni ne igram ga upola kao prosle serijale. Vas odgovor zbog cega ga branite, SI vam daje lovu, sta? Ne kapiram?
Последње учитавање од Tik'al дана 31 Јан 2014, 01:23, учитано 2 пута укупно.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Troluj trole... :nasty:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Preneli vam bolest ludih krava. Familijarnost sve tri taktike mi je na maximumu, a odbrana se ponasa kao FK Blace. Autogolovi su pojacani samo tako. Prva verzija je bila igrivija od ove poslednje. Bitno da se blato vidi na dresu, a sto igrac ide u prodor tako sto sutira napred loptu u gol aut nikom nista. Mozda povratna lopta sa centra igralista ide golmanu, iako su ispred njega DC i DMC. Golman je plejmejker. Mozda sto su namestili PI pri promeni taktike u toku meca olaksava igru, vau, prejaka stvar. Budite objektivni, igram ovu igru jos od davne 1999, znam sta pricam. Eto u poslednja dva serijala u ovo doba godine bio sam 2025. godina, sa svojim stadionom, a sada sam jedva izdrzo 5 sezona, s tim da sam taj sejv poslednji put upalio pre 27 dana. Isto slobodnog vremena, zelje i svega, samo manjak kvalitetnog proizvoda. Ende
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Tik'al пише:Vas odgovor zbog cega ga branite, SI vam daje lovu, sta? Ne kapiram?
Kamo lepe sreće. Zato što sve to što si ti napisao ja ne dozivljavam. Jedina zamerka je malo vise golova , što mi inače ponekad malo da i draž ali te cunami bagove...jednom video na beti i to ej to. Ima nekih stvari koje mogu da se odrade da bude bolji ali pazi ovu recenicu:

FM 14 je BOG OTAC PLODITELJ ZA FM13. Toliko.
Корисников грб
Stotka
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 29 Јан 2014, 13:11
Место: Ljubljana/Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stotka »

Po meni je FM14 najbolji iz FM serijala, mozda 08 ima malo vecu emotivnu vrednost jer sam ga vise picio.
Ali stvarno konkretnu zamerku niko ne moze naci ovom FMu, ima vise slobode u svemu nego u prethodnim serijalima, ima nedostataka, narocito sa prvom verzijom gde je meni na ganglije islo to sto se ponistavaju golovi kao ludi, a cini mi se na drugom me nerviralo sto nekim cudom sam gubio nebitne utakmice, onda sam se uplasio da nesto nije uredu sa mnom, ali predzadmnjim apdejtom je sve reseno hvala Bogu. Inace bi tacno ispizdeo. :xD:

Ali primetio sam jednu jako bitnu stvar kod mojih poznanika koji igraju FM svima smeta sto ovaj FM realno trazi vise paznje nego prethodne verzije, i to je ziva istina, na FM 12 sam komotno mogao da osvojim lupam sad sa Partizanom ligu bez da se nesto cimam preterano, nisam ni morao da gledam utakmice, ovde vise treba paznje za vreme meca i to ljude ubija u pojam.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Da nastavimo dalje. Golman treba da doda loptu odbrani, odbrana se namesta da primi loptu on je ko bivo ispucava na Kilimandzaro(75% slucajeva je tako). Prijem lopte, pa sto bi prijem lopte bio u redu ako igrac ima first touch 17, tehniku 16, composure 15, takav igrac prima loptu srednjeg inteziteta kao Pera Kojot Super Genije u naletu hormona(oko njega 14 m zive duse nema, znaci sam ko duh). Igra glavom na napucane lopte kao da se igra zove Glavovolej, brzina Tomahavka, tip udara loptu kao da mu je Zizu nabacio na celenku. Guzva u petercu, posebna prica, kao u crno doba Jugoslavije pred dolazak hleba ispred Klasa ili Pekabete, gle cuda u tom metezu, uvek se desi da neki Zan Reno bude Profesionalac.

Jos nesto FM14, je ARMAGEDON u istoriji nekada divne igre. Game Over
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Nemoj da je igraš više ako ti toliko smeta.

Mandiću, istina. FM13 u februaru prošle godine je bio pet puta gori.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ja govorim cinjenice, a vi samo vrsite demagogiju.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Nije moj SS, čisto da malo raspalim diskusiju, da ne kažem svađu. :zelenko:

Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Granada je poznata kao tvrda ekipa kod kuce. Ove sezone kod kuce su izgubili samo od Real Madrida, Espanjola, Valensije, Hetafea, Atletiko Madrida, Sevilje, Alkorona i Real Sosijedada.

Za kraj slag na tortu moji branitelji :)

SS utakmice :

Слика

Gol Sahtjora :
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0JwGxTJ3L4g[/youtube]

SS strelca :
Слика

SS golmana :
Слика

Zivi mi bili :cheers:
Последње учитавање од Tik'al дана 31 Јан 2014, 12:08, учитано 1 пут укупно.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

ja ne znam koju igricu igraju ovi ljudi kojima je ovaj fm najbolji do sada... :slap:
Tik'al пише:Golman treba da doda loptu odbrani, odbrana se namesta da primi loptu on je ko bivo ispucava na Kilimandzaro(75% slucajeva je tako). Prijem lopte, pa sto bi prijem lopte bio u redu ako igrac ima first touch 17, tehniku 16, composure 15, takav igrac prima loptu srednjeg inteziteta kao Pera Kojot Super Genije u naletu hormona(oko njega 14 m zive duse nema, znaci sam ko duh).
Ovo dvoje mi je izluđujuće, golman u bar 50% situacija neće da doda loptu defanzivcima iako mu je to zadato, nego je napuca ili u 3 lijepe, ili prekratku i onda mi opale kontru i zabiju gol. A prijem lopte je posebna priča, sa svim ovakvim atributima igrači pola puta ne mogu da uštopuju pas koji je preko 20m nego se lopta odbije bar 5m od njih... Onda gužve u kaznenom i defanzivci koji ne znaju da izbiju loptu nego je u najboljem slučaju serviraju protivniku na 16m, a u onom gorem, pa zabiju je ju svoj gol kao da je protivnički...

Toliko činjenica su ljudi svukuda po forumu iznijeli, da ne znam šta treba više da vam se objasni koliko je ova igra izbagovana...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Zarko Danilovic
Youth Team Coach
Поруке: 101
Придружен: 11 Мај 2013, 20:36
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од Zarko Danilovic »

niste mi jasni vi koji ste tako odjednom zamrzeli FM zbog kojekakvih bagova,ja evo udjem na forum svaki dan,udjem u temu: FM rekordi npr. vidim ovaj 9-0 pobedio,ovaj drugi 5-0,ovaj treci sa Portsmouthom 3-0 dobio,crvena zvezda-radnicki 7-0 itd...
onda malo udjem u Comeback Kings pa vidim isto tako neko sa Portsmouthom 3-2 preokrenuo,vosa od 0-2 do 5-2,koga trenutno vodite? tog i tog uspeh taj i taj,sve extra, a vamo je igra preteska i niko se ne moze pobediti i gubite od ekipa 3 puta slabije od vas...isto tako se i meni dese cudne stvari,isto tako se nerviram kao i vi i nisu mi jasni neki pokreti igraca i postupci,vamo igrate FM od 1999. i sve je bilo bajno sad odjednom je igra govno i sramota... kontam sebe ste smorili od pljuvanja igre vise,ja ne kazem da sam neki ekspert za igru,stavise pitao sam par forumasa za savete oko FM 14 jer mi isto nije islo ali polako igram i to je to cekam svoj momenat,vi biste odmah rezultate u 1. sezoni...,i na kraju krajeva sto kaze Gagi,zasto vi igrate tu igru ako je toliko losa ?
Последње учитавање од Zarko Danilovic дана 31 Јан 2014, 13:31, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Socivar пише:Nije moj SS, čisto da malo raspalim diskusiju, da ne kažem svađu. :zelenko:

Slika
Ok dala Granada tj Farsa dva autogla . Ali ne treba da cudi sto je Farsa dala samo 2 gola . Jbg 2 CCC , jedan poluprilika i 12 long shoteva . Moze da bude zadovoljan sto je uopste dao i 2 gola.
Последње учитавање од 100Dzointa дана 31 Јан 2014, 13:36, учитано 1 пут укупно.
Pravda za 2D!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Zarko Danilovic пише:ovaj treci sa Portsmouthom 3-0 dobio
Zarko Danilovic пише:onda malo udjem u Comeback Kings pa vidim isto tako neko sa Portsmouthom 3-2 preokrenuo
Taj sam. :zelenko:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

ne znam dal' je bag ili šta, ali u onom fair play izvlačenju za evropu, 3. godinu za redom ta mjesta dobijaju njemačka, danska i srbija, i iz srbije to mjesto dobija inđija, čak iako je ove sezone ispala iz lige, i sad uz donji srem koji je osvojio kup, 2 srpska drugoligaša igraju LE :lol:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Dosadilo mi je više da pišem na ovu temu. Isti likovi vrte istu priču i kače iste skrinšotove u nekoliko tema.

Svima je jasno da postoji problem sa prijemom lopte, da se radi i na kornerima i rečeno je da će izbaciti M.E. apdejt sa data pečom, možda i ranije.

Postoji gomila ljudi koja ne doživljava te bagove ili jednostavno uživa u igri uprkos svemu.

Svaki dan blejim na skajpu sa forumašima i peglamo FM kao blesavi. Ima i onih koji su odigrali brdo sezona i opet ne mogu da nađu neku veću zamerku.

Ponovo se javlja paranoja da nas plaća SI. Da nas zaista plaća, mi bismo se držali njihovih pravila i obrisali ogroman broj poruka. Možda to i nije loša ideja, pa makar radili za džabe.

I ne dao Bog da vam neko kaže da okačite problem ili napišete šta vas muči na zvaničnom SI forumu, odma' se diže frka. Ako vas nešto muči, napišite tamo, možda i promenite nešto.

Mene je mnogo nervirao bag sa instrukcijama, morao sam prokleti video da snimim da im pokažem kako se stvara bag koji je mnogo opasniji za igru od ME problema.

I, kao šlag na tortu, dođe tip, otvori temu, napljuje igricu, sve živo, a ne zna ni sam šta hoće da postigne sa svojim kontradiktornim instrukcijama.

Ovde ide katanac. Postoji tema za FM diskusiju i tamo komentarišite igru.
Закључано

Повратак на “Football Manager 2014”