Football Manager 2014 - Update 14.2.2 *RELEASED*

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
Jovan
Assistant Manager
Поруке: 637
Придружен: 09 Апр 2011, 13:47
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Football Manager 2014 - Update 14.2.2 *RELEASED*

Порука од Jovan »

FOOTBALL MANAGER 2014 – UPDATE 14.2.2 CHANGE LIST
======================================

- Fixed runtime error when interacting with calendar
- Fixed rare crash on continue
- Ensured individual player instructions are retained when switching tactics
- Improved balance of interview offers following manual applications
- Fixed rare case of duplicated players in user's squad
- Prevented user sometimes being sacked despite reaching board points target
- Fixed Swedish Reserve league age restrictions
Последње учитавање од Jovan дана 16 Јан 2014, 14:43, учитано 1 пут укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Super za Svedsku rezervnu, sad ce bit igrivo x)
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

- Ensured individual player instructions are retained when switching tactics

Gagi konacno moze da krene save. :)
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Nisam im za džabe slao klip. :zelenko:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Kako nas samo zajebavaju, ovo je strasno :)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
TOMARA
Assistant Manager
Поруке: 667
Придружен: 26 Нов 2010, 00:26
Место: Stara Pazova
Status: Није на вези

Порука од TOMARA »

Ja sam totalno izgubio zelju za igranjem... Ovo je cisto proseravanje... Nisam upalio FM mesec dana... :slap:
:zvezda: FOOTBALL MANAGER MANIAC :zvezda:
Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Verujem ti, ja sam za mesec dana odigrao 7 utakmica. :yesko:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Pa dobro Tikice, taman su napravili 7 izmena na updatejtu, sad ce ti se vratiti zelja. :cheers:
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Ma bre oni trebaju da imaju gotovu igricu cim je izbace, a da na updateovima dodaju transfere, potencijal i slicno tome. Oni koriste updateove da bi napravili igricu, sramno!
Sé un hombre
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Tanke, da bi se danas bilo konkurentno na trzistu mora se tako raditi. Svi su navikli da manager izadje u oktobru i oni znaju da moraju do tad da izbace jer je FM jedna od igara kojoj se isti igraci vracaju iz godine u godinu. Zamisli da kazu da ce sledeci manager izaci u martu 2015. godine, koliko ce ljudi promeniti igru? Ipak svi rade za pare i profit, a najbolji testeri su sami korisnici. Iskreno odigrao sam 13 sezona u jednom sejvu i nisam imao nista vise bugova nego u prethodnim izdanjima managera. Mislim da se i dosta negativnih komentara nakuplja oko ovog izdanja i kao reakcija mase, jedan krene negativno i onda se ostali okuraze. Nije da branim SI ali u svim izdanjima je bilo bugova i negativnih reakcija samo se one zaboravljaju sa izlaskom novog managera.
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Samo 1 od potencijalnih 7 ispravki su nam prilicno bitne i na nju se odnosilo vise od 80% "prigovora" igraca (bar sa ovog foruma)-naravno mislim na individual player instruction. Slazem se da su i prethodne verzije imale bagove, ali su resavani daaaaleko brze i efikasnije, pa smo kraj januara cekali samo da izadje patch sa novim zimskim transferima.
Nisam neki gejmer, manje od 5 igrica me je u zadnjih 15 godina bas zakucalo za komp, ali se ne secam da sam se sa nekom mucio ovoliko. Npr. PES izadje ocajan, ali za manje od mesec dana se igra bez greske, a naredni patchevi su samo estetika, da kazem sminka (dresovi, frizure, kopacke, novi stadioni, ponekad novi klubovi).
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

madness пише:Tanke, da bi se danas bilo konkurentno na trzistu mora se tako raditi. Svi su navikli da manager izadje u oktobru i oni znaju da moraju do tad da izbace jer je FM jedna od igara kojoj se isti igraci vracaju iz godine u godinu. Zamisli da kazu da ce sledeci manager izaci u martu 2015. godine, koliko ce ljudi promeniti igru? Ipak svi rade za pare i profit, a najbolji testeri su sami korisnici. Iskreno odigrao sam 13 sezona u jednom sejvu i nisam imao nista vise bugova nego u prethodnim izdanjima managera. Mislim da se i dosta negativnih komentara nakuplja oko ovog izdanja i kao reakcija mase, jedan krene negativno i onda se ostali okuraze. Nije da branim SI ali u svim izdanjima je bilo bugova i negativnih reakcija samo se one zaboravljaju sa izlaskom novog managera.
Uh klanski ala si me sada iznervirao :)

Da bi bio konukrentan na trzistu moras da das felericnu igru, pa da je peglas sve do izlaska nove verzije? Oh maj gad. Nikako. Da su se malo vise potrudili i zagrejali stolice mogli su SAMO da ne cackaju nista od pocetnog ME koji je bio solidan(citaj : nije bilo toliko autogolova, nije se golman ponasao retardirano, igraci nisu davali povratne lopte iz protivnickog kazenong etc.). Sredstva koliko znam imaju, a moze se reci i vremena, medjutim oni se bave mizernim stvarima i ispravkama, super ispravili su rezervnu ligu Svedske, ali prosle godine nasu npr. Superligu nisu takli iako je problem bio daleko veci oko stranaca jedno brat bratu 4 meseca, totalno lame. Iskreno odigrao sam na ovom FMu 5 sezona, i ME iz prve i ME iz poslednje ne moze da se meri, to je kako da gledas Pljuscenka, a sada Boru Drljacu. Uz to na FM12 i FM13 u ovo doba godine, sam prolazio po minimum 11, 12 sezona, a imam isto vremena, samo sto je kvalitet igre sada mnogo gori.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Madness, kako je moguce da sve igrice izlaze na vreme i sve su igrive. Jedino FM moras da cekas update da bi igrao, i ajde da kazemo da je to 1.,2.,3. update ne nego se ceka 4-5 meseci da bi izbacili update koji ce da ucini igricu igrivom. Istina je da se igrici vracaju stari igraci, ali se pridodaju i novi! FM je u expanziji, cak su i glupavi ameri koji ne prate fudbal uopste poceli da igraju i streamuju FM. Kao sto kaze Tikal za konkurentnost si skroz promasio, oni nemaju konkurenta za ovaj vid igrice(FIFA vs PES) pa mogu da se izdrkavaju do sutra jer mi(ljudi,ljubitelji sporta) volimo da budemo treneri ili bar da preko igrice osetimo tu drazh.

Ove godine su pokazali veliku ne odgovornost prema svojim klijentima!

Odigrao sam ja par sejvova i cinila mi se igrica normalnom, ali hocu da izgubim samo kada: postavim losu taktiku, stavim slabiji tim, neka bude i nesrecan penal, slobodnjak... A ne da mi gol da neko tipa Smalling iz slobodnjaka, golman da unosi loptu u gol, svaki treci centarsut da ide u okvir gola, da stoper daje pas u prazan prostor protivnickom napadacu i slicno...
Sé un hombre
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Iskreno nisam primetio toliko puno bagova o kojima svi vi pricate. Ne daju mi toliko autogolova koliko vama. Dota 2 je izasla pre par godina i jos nisu ubacili sve heroje iz dote 1 iako im je to namera, updejtuju svake 2 nedelje nesto, i nove dodatke i ispravljaju bagove tipa ovo radi na jednom a ne radi na drugom iako bi trebalo da radi, znaci osnovne stvari. Svaka jebena verzija Androida kad izadje ima neku sitnicu koja se treba ispraviti, Windows takodje. Zato hocu da kazem da su korisnici najbolji testeri i da tek onda se moze napraviti dobra igra. Oni samo malo sporije rade nego sto trebaju to jeste, jer je igra smisljena da traje godinu dana a njima treba 50% tog vremena da otklone vecinu svih bugova.
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

normalno je da proizvod ima ''neku sitnicu'' ali nije ceo proiyvod faličan
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Papučar пише:normalno je da proizvod ima ''neku sitnicu'' ali nije ceo proiyvod faličan
Ako je ceo falican onda ne treba igrati.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Kome je toliko faličan i neigriv neka ne igra. Prosto.

I meni je najmanje igriv od prethodnih godina pa ga opet igram. :) Mada ozbiljno krećem tek od februara/marta zbog obaveza kojih imam.. ali opet sam odigrao do sada 10-11 sezona na fm.

Beta mi je bila neigriva, a već od prvog peča bilo mi je sve bolje.. jbg. :)
Корисников грб
srga90
First Team Coach
Поруке: 421
Придружен: 14 Нов 2010, 00:24
Место: Bajina Bašta
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од srga90 »

Možemo da pričamo šta hoćemo, bila je lepota igrati 08, 12...
Ovaj FM je preterao, previše komičnih situacija...
Madness dovoljno je odgledati FULL MATCH i videti koje njesra je od igrice...
Sve što sad, hoćemo je, da budeš opet ona prava Zvezda kao nekad pre...
U nama i dalje, teče krv CRVENO-BELA što se lila za tebe!!
'Ajmo sad, glasnije, za ono zbog čega se živi zbog čega se umire!!!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Samo za mog klanskog drugara :)

I na stranu sto svaki drugi mec padne po minimum jedan retardiran gol, ovo je prajsles :

Слика
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Neke stvari su sredjene kao npr. golmanovo kretensko izvodjenje slobodnjaka ili indirekta van 16m pravo na nogu protivnickom spicu ili broj autogolova na obe strane, ali su odbrane i dalje prilicno busne-ona jeziva slika kad bek izgubi loptu tako sto se sudari sa svojim krilom pa onda samo trci pored protivnickog napadaca.
Mislim da ce tek 14.3. (tj. patch sa zimskim transferima) srediti stvar u potpunosti.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”