Vaše čudne navike dok igrate FM

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Vaše čudne navike dok igrate FM

Порука од Socivar »

Vidjao sam ovakve teme po stranim forumima, pa rekoh da otvorim i ovde. Evo nekih od mojih:
1. Najbolji igrač u timu dobija broj 13.
2. Rezervnom golmanu uvek stavljam broj 80.
3. Kada igram neku važnu ili tesnu utakmicu, negde oko 75. minuta, kada izvršim sve izmene, minimiziram FM. Nemam živaca da gledam! Penale takođe, namestim izvođače, kliknem da krenu i minimiziram.
4. Kad igram finala, vrtim do kraja utakmice ovu pesmu.
5. Kada sam igrao CM 01/02, dok su protivnici imali napad kliktao sam mišem na njihove igrače koji su imali loptu, verujući da će tako da pogreše.
6. Ukoliko tim nema nešto zanimljivo, istoriju, origin priču, bilo šta, ne mogu da ih vodim.
7. Volim da za osoblje dovodim bivše igrače koji su imali velike karijere, tipa Beks ili Milan Baroš u mom sejvu sa FK Junajtedom.
8. U svakom prelaznom roku gledam da, ako mogu i ako on nije krš, uvek kupim nekog igrača iz Srbije. Volim zemljake u ekipi...

Koje su vaše??
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
HoffenheimFan
Assistant Manager
Поруке: 793
Придружен: 27 Мај 2011, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од HoffenheimFan »

Zadnja dva kao i kod tebe takva su i kod mene i nesto sto moram je uvek kad ide tekma pustim od Ipceta Varale me mnoge !
vladica
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 06 Апр 2012, 23:03
Место: Nova Pazova
Status: Није на вези

Порука од vladica »

Cackam nos :lol:
Uvek gledam da dovedem nekog igraca iz Zvezde, platim ga uvek malo vise nego sto vredi, kao da pomognem klubu :D
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

-Ranije sam drzao kursor misa na grb svoje ekipe u toku utakmice.
-U Fm14 drzim kursor misa kod kapitena preko onog (c)
-Kad su penali i dalje klikcem na protivnicke igrate i golmana kao da ih ometam
-Uvek stavljam na pocetku dobro penaldziju pa slabijeg pa boljeg pa slabijeg pa boljeg
-Nekad im pokazujem kursorom gde da idu gde da salju loptu pogotovu kad je korner ili prekid gde da sutira ili centrira
-Kad im ne ide kursorom im pokazujem protivnicki gol i da vam kazem RADI
-Obicno uvek na poluvreme izvrsim jednu promenu ako gubim ili je nereseno i to izbacim onog najgoreg sa najgorom ocenom
-Kad igram finale po nekad ustanem i stojim jer nmg da sednem
-Igram FM tako sto stavim noge na sto od kompa i uvalim se u stolicu
-Kad me noge zabolje okrenem ih na drugu stranu na krevet
Последње учитавање од kiba дана 15 Јан 2014, 18:04, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

-Kursor misa drzim izmedju prostora za 2 trenera, tj. tamo gde bi trebao da stoji 4 sudija...
-Uvek izvrsim sve 3 izmene
-Menjam igrace cim im padne fitness ispod 70
-U ekipu ne ubacujem igrace ispod fitnessa 90
-Od skoro drzim sto vise igraca na shortlisti(kvalitetnih naravno) da bi imao uvid u njihovo zadovoljstvo, igre, transfer status itd.
-Kada kliknem continue obavezno minimiziram FM, jer mi je komp krs pa mu treba pola godine da processuira do sledeceg dana...
-Kad dam gol proslavim ga kao kad sudija u kosarci kad sudi kos faul, odnosno priznavanje 2 poena :)
Sé un hombre
Корисников грб
Salabajzer
Youth Team Coach
Поруке: 62
Придружен: 09 Нов 2010, 19:26
Место: Bijeljina, RS
Klub koji vodite: Hibernian FC
Status: Није на вези

Порука од Salabajzer »

- Kursor misa drzim kao sto kaze kolega "tanke14" na mestu gde treba da stoji 4. sudija, samo malo pomeren u onu stranu na koju napadam u tom poluvremenu. Bez ovoga mi se cini da nikoga ne bi pobedio.
- Dok sam u FM-u mora da bude potpuna tisina u sobi, a muziku odvrnem tak nakon izlaska iz istog (naravno ako imam razloga za slavlje)
- Uvek izvrsim sve izmene.
Nema džabe ni za babe
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

- Uvek igraču koga najviše gotivim dam dres sa brojem 10, makar bio i golman.
- Dovodim igrače koji su na kraju karijere jer sam u tripu da će samo njihovo prisustvo značiti ekipi.
- Lomim kosu u korenu iz nekog neobjasnjivog razloga samo dok igram FM. Zbog toga sam i relaitvno ćelav.
Корисников грб
alokin
First Team Coach
Поруке: 410
Придружен: 19 Дец 2010, 00:55
Место: Skopje, Makedonija
Klub koji vodite: FC Bayern Munchen
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Status: Није на вези

Порука од alokin »

-Kursor misa uvek drzim na desnu strani ekrana (blize dolni ugao)...
-Volim da dovodim omileni igraci kao treneri u klubu ili kad su na zalezu kariere samo kolko da ih imam u timu...
-Cesto mogu da iskoristim sva 3 izmena jos u prvom delu, ako su igraci ocajni :D
-Ako dam gol pri kraja utakmice kada mi je sve u napadu, ostajem da igram tako do kraja, ne menjam nista...
-Rezervni golman uvek ima 22 broj, najbolji DC uvek 25 broj (Thomas Linke je imao taj broj u Bayern), najbolji napadac 18 broj ( Jurgen Klinsmann :P)
Don't You f.y.r.o.m. ME, Call Me By My Name Say Macedonia
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Два најомиљенија играча у тиму добијају 13 и 42, обавезно.
Мора се довести Рене Михелић, Шејн Вилијамс или Халдор Ори Бјорнсон, и наравно они су ти који добијају 13 или 42, зависи кога водим.
Увек, али увек, кад дођем до нивоа где су ми паре спрдња, купим рандом играча из Стјарнана за 20+ милиона и чекам да видим шта ће направити.
Корисников грб
Roccat
First Team Coach
Поруке: 288
Придружен: 18 Окт 2011, 15:50
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Roccat »

ja i brat smo pre 4-5 godina dok smo igrali zajedno ono za jednim kompom, kad igramo jedan protiv drugog, jedno poluvreme kursor misa na njegovom grbu, jedno poluvreme na mojoj :D i to je on u pocetku onako neprimetno radio, kao uzme mis da pogleda nesto i onda ga stavi na grb, valjda me zato i dobijao :D posle kad sam ga provalio i poceo i ja vec je bilo malo zajebanije :lol:
WAAAAAZZZZAAAAAAAAAAAAP!!!!
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ja moram da dovedem Brazilca i Argentinca u tim. Iako nume ni jedan kog mogu da dovedem, moram da ih imam.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Imam trip da organizatorima igre dajem broj 1... Kao sto neko rece cim kondicija padne ispod 70 ja menjam... Ukoliko izvrsim sve tri izmene i nekom padne kondicija na 69 kontam da sam u velikom problemu i imam obicaj na contain da se povucem... :zelenko:
Корисников грб
Халеј
Youth Team Coach
Поруке: 103
Придружен: 02 Дец 2011, 18:57
Место: Beograd
Klub koji vodite: Truro City
Formacija: 4-2-3-1
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Халеј »

Што се мене тиче...

Омиљени играч увек добија мој омиљени број, 17.
Увек имам два голмана у првом тиму јер ми је бесмислено да имам више. И увек добијају бројеве 1 и 22.
На фм13 сам омиљеном играчу, Паблу Мучеу, у сваком клубу давао број 88.
Увек прву измену вршим између 60. и 65. минута, сем ако дође до неке повреде раније.
Кад играју много лоше и видим да нема шансе да се извучемо, оставим истих 11 до краја утакмице, као неку врсту казне што брукају клуб.
Увек гледам утакмицу на 2Д класик, јер се трипујем да је реалније.
Сваком играчу мора да стоји име и презиме. Дакле, не може Нани, него Луис Нани. Просто му ставим пуно име и презиме као никнејм :zelenko:
Кад играчу истиче уговор, а сезона је готова, не чекам да уговор истекне, него га одмах раскинем и исплатим кинту коју би ионако добио.
Кад договорим продају играча пре почетка прелазног рока, увек га пребацим у резерве.

Итд. :lol:
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Халеј: "Кад играчу истиче уговор, а сезона је готова, не чекам да уговор истекне, него га одмах раскинем и исплатим кинту коју би ионако добио."

Greska, placas mu vise. Licno sam racunao, ne isplati ti se ta rabota :P

Da dodam jos jednu svoju :zelenko: Potpisujem nove ugovore sa igracima kojima istice ugovor uvek polovinom decembra. Razlog je odugovlacenje povecanja plate, a ne mogu da mi uzmu igraca na free pre januara. Na taj nacin ustedim dosta kinte :yesko:
Sé un hombre
Корисников грб
Халеј
Youth Team Coach
Поруке: 103
Придружен: 02 Дец 2011, 18:57
Место: Beograd
Klub koji vodite: Truro City
Formacija: 4-2-3-1
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Халеј »

У праву си, и ја сам то приметио, али није нека огромна разлика, тако да ме баш брига :lol: Сем, наравно, кад водим енглеске седмолигаше, ту је свака фунта битна.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Kad se glasa za najboljeg igraca sezone, najboljeg mladog igraca, uvek najvise poena dam igracu sa najvise asistencija.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

- U 60 minutu moram da izvrsim prvu izmenu i to u veznom redu (DM, MC ili AMC) ma kako mi ekipa do tad igrala i obavezno iskoristim sve 3 izmene
- Nikad ne stavljam igrace u prvu postavu kojima je fitnes 89% ili manje
- Uvek kritikujem igraca i u team talk i u private chat ako mu je ocena bila 6,6 ili manja, a hvalim samo najboljeg igraca nakon utakmice u team talk i to pod uslovom da mu je ocena visa od 8
- Pre evropske utakmice igram sa drugom postavom u prvenstvu i to tek posle druge sezone kad bolje pojacam ekipu

Svega ovoga se drzim kao pijan plota, a ostalo mogu da promenim s vremena na vreme...
Корисников грб
Klavsen
Newgen
Поруке: 40
Придружен: 11 Мај 2011, 08:12
Место: U kolima
Status: Није на вези

Порука од Klavsen »

Pijem pivo.
Tko leti-vrijedi
Корисников грб
INFINITY
Youth Team Coach
Поруке: 125
Придружен: 10 Нов 2011, 16:56
Место: Majorka
Status: Није на вези

Порука од INFINITY »

Volim da se pretvorim u komentatora
losi igraci obijaju brojeve (16,19,24,28,29)
solidni dobijaju (2,3,4,6,13,14,15,17,18,20,21,22,23)
brojeve od 5,7,8,9,10 i 11 treba da zasluze retko ko dobije te brojeve
muzika obavezna
kada igram sa nezgodnim timovima izadjem iz sobe
bez koka kole ne igram fm :ole: :ole:
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

neme93 пише:Kad se glasa za najboljeg igraca sezone, najboljeg mladog igraca, uvek najvise poena dam igracu sa najvise asistencija.
Ja uvek onima sa najslabijim average prosekom jer su moji igraci obicno s vecim a za njih ne mogu da glasam i tako se tripujem da ce moji osvojiti najvise :D
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”