FOOTBALL MANAGER 2014 – UPDATE 14.2.1

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Stvarno su amateri. Ne samo da nisam igrao zadnjih par dana nego ne mogu da se setim kad sam od pocetka igranja uopste spojio vise od 4-5 sati igranja, o neprospavanim nocima ni pomena. I na forum dodjem da vidim ima li novosti u Kriticarskom uredu.

Koja je svrha uopste izlaska ovakve igrice? Na kraju januara, ako i tad sve srede, cemo imati vecnu dvojbu da li poceti novi save sa avgustovskim roosterom ili se "prikloniti" zimskoj transfer izmeni.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

PaulC:

Quick update.

Firstly as ever thanks to all those who have provided constructive criticism, as this is invaluable to us and appreciated.

There will be another ME update, probably with 14.3 when the data is updated. So far we have worked on the following:

- Goalie errors. We have identified a few that lingered around and will hope to get any remaining ones zapped for this cycle.

- Headed clearances. We identified issues with trajectory and direction and the fixes are now in test. Affects no of goals just after corners and also own goal count.

- Corners. We are still working on this. Main issue now is there are slightly too many of them at top levels.

- Ball physics. No changes planned for this cycle. There are definitely further improvements to be made but we believe it's in a decent state overall for the time being.

- General. We want to improve the individual play of the very best players slightly and this is a work in progress right now.

There are other bits and pieces too of course.

Cheers,
Paul
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Znacu cekamo pocetak marta da igramo fm. vrlo neozbiljno.
johanezburg1986
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 10 Дец 2013, 14:07
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од johanezburg1986 »

KAKO SKINUTI OVAJ UPDATE 14.2.1 ?!?!?!?! :wtf:
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Steam automatski skida update. Treba samo biti online na steamu i on skine.
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Najnovija bagcina: ako stavite highligts na Keys i npr on vam prikaze shnasu iz kornera, pretpostavimo dobar centarsut na glavu vaseg DC, ukoliko nije gol ta scena se prekida pre nego vidite gde je lopta zavrsila :slap: Dakle za njih je Key Highlight kako je vasa ekipa u stvari iznudila korner
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Sledeci patch to ispravlja!!sve ispravlja....
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Па пријавите то. А не да кукате овде и после се жалите што нису исправили. Па не могу ни они све сами :rugalica:
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Koja scena, moj igrac sa loptom stoji na sredini terena uz aut liniju i napada ga protivnicki, do njega 2 moja igraca stoje i umjesto da doda ili izbaci u aut on skroz nazad vraca i izbacuje u korner :ave:
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Da mi je neko pre vise od 15godina pricao da cu 2013/14 platiti 40evra da bih bio zamorce prebogatih SI ne bih mu verovao.
OK je prijaviti po neki bag, ali ako si u timu koji testira igricu tamo negde u avgustu, u januaru bi vec trebalo da peglas 2-3 veliki (milsim na 10+ sezona) sejv.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Opet mi se desila interesantna situacija, Valdes mi je na golu i moj igrac vraca loptu nazad a ovaj nekako pokusava da je uhvati (a ona po zemlji ide) i nakon nekog vremena izadje iz sesnaesterca i pri tom protivnicki napadac samo pokupi loptu zabi gol :nasty:
Корисников грб
palace
Youth Team Coach
Поруке: 191
Придружен: 24 Окт 2010, 17:20
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4231
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од palace »

masovno mi izbacuje crash posle ovog updejta...
kraguj92
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 04 Авг 2011, 17:05
Место: kragujevac
Status: Није на вези

Порука од kraguj92 »

Ne znam da li je jos neko primetio, i da li to veze ima sa bagom ili je velika koicidencija u mom zadnjem sejvu bila. Ali gotovo svaki bolji regen, nebitno na kojoj poziciji igra, long shoot, freekick i jos neke ocene razvije na dvadeset. Promenio sam racunar, pa kada budem prebacio podatke sa starog videcu da okacim neki ss ili sejv da se uverite i vi.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”