FOOTBALL MANAGER 2014 – UPDATE 14.2.1

Sve o Football Manager-u 2014
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

FOOTBALL MANAGER 2014 – UPDATE 14.2.1

Порука од salel »

FOOTBALL MANAGER 2014 – UPDATE 14.2.1 CHANGE LIST
======================================
Including, but not limited to:

- Improved balance of managerial job & contract offers
- Fixed user being unable to set offers as non-negotiable
- Fixed AI team selections when simulating 2014 start dates
- Fixed 2D Classic pitch in zoomed views
- Fixed Uruguayan relegation system
- Fixed Brazilian foreign & age limitation rules
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Nisu ispravili player instructions bug. Jbg.
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

pišaju malo po glavama kupaca s ovim apdejtom... "smetaju vam retardirani golmani? smeta vam što smo pokvarili odbranu? smetaju vam autogolovi sa pola terena? smeta vam što gubite prijateljske od lokalnih amaterskih timova? nema problema, mi mislimo na vas, sa novim pečom ispravili smo boju trave na terenu. sad je praćenje meča mnogo mnogo realnije, srećnu novu godinu želi vam vaš si." :ass:
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

- Fixed 2D Classic pitch in zoomed views

Yeah. Nisam očekivao ovo, baš su me obradovali. Idem odmah da ispobam.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ovakav nisu morali ni izbacivat :xD:
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 195
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од Ander »

e sad kad su popravili urugvajski relegation sistem, mogu da igram kao covek :argh: :argh: :argh:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

za m.e.:

Just to be clear, there are no Match Engine changes with this hotfix. We are working on ME improvements constantly, but any possible changes require significantly more testing. This is to ensure that we are improving any out-standing issues rather than making them worse and also making certain we are not creating any new problems in the process. Please bear with us
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Таман да га истестирају до октобра, па онда све испочетка. Треба јебати будале! Мог динара више видети неће, па све и да играм лото и добијем седмицу.
Корисников грб
Madridista
Youth Team Coach
Поруке: 50
Придружен: 31 Окт 2010, 23:22
Место: Ravnje
Status: Није на вези

Порука од Madridista »

pozz svima, imam jedno pitanje u vezi ovih update-a. Moj drugar ima original FM i nesto smo pricali i kaze mi da na ovom FM broj suteva u toku utakmice je jako veliki tipa 20-30(msm jedna ekipa 20 druga 20) sada pitam planirao sam da kupujem fm ali mi se to ne svidja pa da li je to nekako redukovano ovim silnim patch-evima sto izlaze???
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Kako ih nije sramota
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Madridista пише:pozz svima, imam jedno pitanje u vezi ovih update-a. Moj drugar ima original FM i nesto smo pricali i kaze mi da na ovom FM broj suteva u toku utakmice je jako veliki tipa 20-30(msm jedna ekipa 20 druga 20) sada pitam planirao sam da kupujem fm ali mi se to ne svidja pa da li je to nekako redukovano ovim silnim patch-evima sto izlaze???
Moram priznati da nisam video previše takvih stvari, ali je imbecilnost odbrane i/ili golmana u pojedinim situacijama veoma primetna. Nisam se naigrao ovog FM, ali to je ono što sam skontao do sada. Uz to, teško je braniti se posle kornera, često usledi neki rikošet posle kojeg padaju autogolovi i sl. Ali dobro, verovatno se to može srediti u instrukcijama - kao što rekoh, nisam puno igrao. Ovaj hotfix su izbacili da izađu u susret ljudima koji su se žalili da ne mogu da krenu nezaposleni. Nažalost, ovaj update ne uključuje promene u meč endžinu. Pretpostavljam da će izaći 14.2.2 pre februarskog peča sa boljim endžinom, ali ništa ne mogu da ti garantujem. Ima dosta ljudi sa podeljenim mišljenjima, jedni uživaju u igri, drugi pljuju po njoj.
Da li trebaš da je kupiš? Ja ti savetujem da skineš demo, i on je apdejtovan. Odigraj polusezonu, sumiraj utiske i donesi odluku.
Корисников грб
petarda
First Team Coach
Поруке: 328
Придружен: 26 Авг 2011, 12:02
Место: Novi Sad
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од petarda »

Gagi пише:za m.e.:

Just to be clear, there are no Match Engine changes with this hotfix. We are working on ME improvements constantly, but any possible changes require significantly more testing. This is to ensure that we are improving any out-standing issues rather than making them worse and also making certain we are not creating any new problems in the process. Please bear with us
Jbt imaju vremena od februara/marta kada realno izbace poslednji patch do oktobra da naprave i testiraju jedan jedini valjan ME !! Retardi :S Pa zdrav razum nalaze da to bude glavno i osnovno. Igrivost, ME i sto manje bagova. Jebe mi se za neke druge lige i real fixtures bug itd! Posle samo odrade reserach, ubace nove igrace, srede ocene ( mada to realno ne rade nego copy/paste od FM 10 otprilike ). Jebe mi se za grafiku, stadion, vremenske prilike, i broj na dresu....
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Nisam igrao fm nedelju dana i vec na drugom mecu, fenomenalna stvar. Sutira tip sa 31.5 metara, lopta ide po sredini gde je i moj golman koji hvata loptu, medjutim, sta se dogaaadja? Ispusta loptu kao da ga je pogodio Dragunov po sred cela, okrece se i ulazi s istom u gol. Jebeno najlosiji ME u istoriji ove igre.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Pa nisu sredjivali ME u ovom pecu.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

neme93 пише:Pa nisu sredjivali ME u ovom pecu.
Плаше се да не ујебу нешто :zelenko:
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Plašim se da će ME popraviti tek sa zimskim transferima, iliti početak marta.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

mmladja пише:
neme93 пише:Pa nisu sredjivali ME u ovom pecu.
Плаше се да не ујебу нешто :zelenko:
Meni se generalno dopada ME. Ove bagove je mnogo lakse ispraviti nego one sa osnovne verzije proslogodisnjeg fm-a.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ovi bagovi se javljaju na svakom trecem mecu, prosle godine je bila beba za ovo.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Oni stalno pričaju "ME is always a work in progress, it'll never be finished". Pa je*emu mater zašto da mi onda kupujemo igru svake godine kad ključni dio igre nikad nije gotovo.
Ako se jezgra igre iz godine u godinu stalno krpa, čemu onda sve to?
Shvaćam ja da je code za ME jedan od najkompliciranijih na tržištu zbog hrpe varijabli koje utječu na svaki pas, nabac, šut itd., ali to nama korisnicima ništa ne znači. Mi hoćemo igru koja valja za naše novce, a ne "work in progress".
Корисников грб
borisha21
Youth Team Coach
Поруке: 77
Придружен: 29 Окт 2010, 16:57
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од borisha21 »

Da li je bug ili neverovatna glupost? U scout report mi piše da je igrač zainteresovan da dođe u klub, stoji i okvirna plata koju potražuje i kad approach to sign (pošto su sve free igrači ), agent mi ne dozvoljava da pregovaram o ugovoru kao klijent nije zainteresovan za transfer. A inače agentu sam omiljen lik :-)
Da volim crno bele ponosno kažem svima volim to slavno ime i divim se samo njima ...
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”