FM sadašnjost i budućnost

Sve o Football Manager-u 2014
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ne baš. To je ogroman posao. Za FM 05 tipa morao bi da kreiraš na hiljade novih igrača i da još toliko ali duplo transferuješ.
Zvezda
Youth Team Coach
Поруке: 59
Придружен: 05 Мај 2011, 15:10
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од Zvezda »

Ako mogu ljudi da rade za CM 01/02, valjda bi mogli i za druge serijale :)
Doduše, to bi bio ogroman posao koji bi zahtevao angažovanje velikog broja ljudi. A bar FM zaluđenika ima na tone :)
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од delboy »

CM 01/02 je bio prvi menadzer kojeg sam igrao. A pocetak mog ozbiljnog igranja, bio je CM 03/04, koliko se secam, plava ikonica, broj 4. Sjajan menadzer.
Sto se tice menjanja ove igre i pokusaja da bude sto realnije, meni je to sasvim ok. Stavise, voleo bih da to bude totalno realno. Ima jedna stvar vezana za to. Sada je ocigledno da ti treba vise vremena ne bi li ostvario neki uspeh i samim tim ako na kraju ostvaris taj uspeh, bar meni se cini, zadovoljniji si i osecas se kao pravi menadzer! :D
Istina je da mnogi ljudi nemaju mnogo vremena da se toliko udube u igru i da retko ko ima zelju da batali neke druge stvari (a neke stvari jednostavno i ne moze da batali) ne bi li odvojio 2 sata vise nego pre, ali ima i ljudi koji kao ja, jednostavno igraju polako i koliko mogu, pa tako, umesto 10 sezona, ja zavrsim 2 sezone za 3 meseca. I ne bunim se.
Ko je pravi ljubitelj fudbala, jednostavno mora da voli FM! Znate i sami, dok gledate fudbal sa nekim, tu su uvek prisutni komentari tipa, sto je stavio ovu formaciju ja bih stavio 2 napadaca, ne bih nikada ubacio ovog igraca da mi igra itd... Dakle svi smo mi menadzeri u sebi. Isto tako znam par ljudi od 40, 50 godina koji su poceli da igraju menadzer tek pre godinu dana i super im ide. Tako da to sa starenjem ja mislim da nema veze, vec su drugi faktori u pitanju. Silne obaveze, pa i ti bagovi kojih zaista nije bilo ili koje nismo primecivali do 2008 ice.
Na nama je samo da se nadamo sto boljem menadzeru sa sto manje bagova i sto blizi bude bio tome nasa zelja za menadzerom ce se povecavati iz dana u dan.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”