Полудим

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Odlicna verzija FM-a.
Jusqu'ici tout va bien…
Bajke
First Team Coach
Поруке: 251
Придружен: 09 Јул 2011, 22:35
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Bajke »

Igrac mi lezi na travi, ne moze da nastavi da se vrati u odbranu i ovi cigani nece da izbace loptu napolje, uzmu moji loptu, izbace napolje i ja mislim aj dobro sve kul. Kad onda ovaj tako baci ovom mom na glavu po visini (satro fer plej a hoce da ga natera da izgubi loptu) i ovaj sta ce glavom zvekne nekako loptu, dodje lopta do njihovog igraca i nastave oni normalno sa igrom.
Ne bih se ja ovoliko nervirao da nisam primio gol u tom istom napadu. :nasty:
If you heard the bullet, you are still alive.

"Me, 2012. new era" :)
Bajke
First Team Coach
Поруке: 251
Придружен: 09 Јул 2011, 22:35
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Bajke »

AU KOJA GLUPOST
Sta mi se sad desilo, bozeeee
Vodim tim kome je predvidjeno jedva opstajanje u ligi, a ja se borim za promociju, dodjem na utakmicu posle 9 meceva bez poraza (sto je za predvidjanje medija nemoguce) i vodim 3:0 da bi izgubio 4:3 na kraju. Normalno, od 4 primljena gola (za 45 minuta inace) 3 su na greske odbrane (ciste situacije gde protivnik ne moze da pogresi jer mu moj kreten doda loptu) i jedna bomba sa 30 metara nekog retarda.
Jednostavno jeb*na igrica ti kaze da ne mozes da pobedis i da ne mozes da vezes 10 utakmica bez poraza kao tim koji treba da ispadne, serem ti se u sve.
If you heard the bullet, you are still alive.

"Me, 2012. new era" :)
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Najbagovitija verzija FM-a ikada, cak je CM4 imao manje bagova :yesko:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

:nasty:


Слика
Pravda za 2D!
Корисников грб
Kloppo
Youth Team Coach
Поруке: 167
Придружен: 12 Нов 2013, 22:07
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Kloppo »

Слика
Последње учитавање од Kloppo дана 07 Мај 2014, 00:56, учитано 1 пут укупно.
"Ja ne trpim dosadan fudbal, moj tim je nešto sexy" Jürgen Klopp
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Jeeeebem ti mater južna korejo! Prvi golman iz Kyoto Sanga F.C., moj, je bekap za prvog golmana repke, ja se borim za promociju iz druge lige, a oni mi odvedu golmana na sp usred jebene sezone! E al da k***c bude još tvrdji, regen od 14 godina koji mi je bekap i to solidan ode sa japanskom repkom u22 kao bekap za trećeg i četvrtog golmana mlade repke koji su OPET MOJI! na kvalifikacije za azijski kup . A petom sve šta ide u gol ulazi. Nevero-fakin-vatno. Idem da svarim buxnu da bacim mozak na kuldaun, jerbo oću koljem!
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Olja
World Class Manager
Поруке: 3197
Придружен: 28 Окт 2010, 23:21
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Olja »

Bajke пише:AU KOJA GLUPOST
Sta mi se sad desilo, bozeeee
Vodim tim kome je predvidjeno jedva opstajanje u ligi, a ja se borim za promociju, dodjem na utakmicu posle 9 meceva bez poraza (sto je za predvidjanje medija nemoguce) i vodim 3:0 da bi izgubio 4:3 na kraju. Normalno, od 4 primljena gola (za 45 minuta inace) 3 su na greske odbrane (ciste situacije gde protivnik ne moze da pogresi jer mu moj kreten doda loptu) i jedna bomba sa 30 metara nekog retarda.
Jednostavno jeb*na igrica ti kaze da ne mozes da pobedis i da ne mozes da vezes 10 utakmica bez poraza kao tim koji treba da ispadne, serem ti se u sve.
skoro ista stvar mi se desila sa čarltonom u čempionšipu i kontam da obrišem igrcu i ubruzgam sebi smrtonosni koktel sode bikarbone i mravlje kiseline u testise, ali se ipak odlučim na bezbolniju variijantu da dam otkaz i preuzmem novi pazar u PLS. ali onda mi se opet desi skoro isto to sa novim pazarom u PLS :xD:
Корисников грб
Kloppo
Youth Team Coach
Поруке: 167
Придружен: 12 Нов 2013, 22:07
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Kloppo »

istorijsko finale kupa, pogodim tri precke i izgubim a bio sam bolji

Слика

a ovo je covek koji mi je dao gol, jedina utakmica koju je odigrao u celoj sezoni i dao gol :argh:

Слика
"Ja ne trpim dosadan fudbal, moj tim je nešto sexy" Jürgen Klopp
Bajke
First Team Coach
Поруке: 251
Придружен: 09 Јул 2011, 22:35
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Bajke »

Hahaha Olja ti si lud :)
Ali ono, divim se sebi sta sve necu trpeti zbog istorije ove igrice i to koliko sam vremena "sipao" u FM od kad ga igram :)
If you heard the bullet, you are still alive.

"Me, 2012. new era" :)
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Već petnaest godina igram menagere, i kad se samo setim da je prosečan životni vek 74 godine, koliko ću još da se nerviram, JEEBOTE! Osećam da ću dva meseca da odležim u lazi minimum samo zbog taksi i poreza u argentini. Koji lopovi. Sedamdeset posto prihoda kluba ode na porez skoro, a tebi je finale kupa problem?
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Слика

Prvo mi je igra sjebala Lazovica (igram celu polusezonu bez desnog krila) a sad i Rajkovica. E pa uzecu titulu pa makar i sa omladincima! :nasty:
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

paske trojkaš ne da titulu
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

ovaj mu prima gol na svakom mecu i vise :D
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Jbg malo taktika pokvarila a i konstantno samo rotirao igrace zbog Evrope tako da nije mogao sve da poskida. Na kraju Uros Grcic stade medj stative i uze se titula. :zelenko:
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Prve 3 utakmice u ligi, potpuna dominacija, ali samo 1 tanka pobjeda (gol za 2-1 smo dali u 94. min) i 2 remija!

Слика

Слика

Слика
cela83
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 25 Нов 2010, 16:15
Место: bojnik
Status: Није на вези

Порука од cela83 »

upravo sam poceo 4. sezonu sa Southampton prva utakmica protiv Arsenala primam gol iz slobodnog udarca i od svih igraca koje ima Arsenal pogodak je postigao Kieran Gibbs koji ima FK 8 LS 10, a meni brani ter Stegen i lopta je isla pravo u njega znaci strasno.U ove tri sezone dao sam 1 gol iz slobodnog udarca.toliko
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Smeće mrtvo.
Posle desetak sezona, u kojima sam navikao sve živo da meljem po aziji, u sred sezone neki k***c-palac kupovi, neke trebe, penjanje na astal i to. Dok se ja tamo jebavam sa botafogom, pederi krenuli japansku klausuru i ja pošto imam dve tekme manje, naravno zadnji, zato što nisam igrao ništa. Završim prokleti kup, i kad mi iskoči hiljadu zahteva za razgovor sa igračima za under ačivment, krv ti hebem! Iako sam ubedljivo prvi na sveukupnoj tabeli. I tako svake jebene godine moram se mačujem sa idiotima dok god ne odigram zaostale tekme. Leptejebo al sam poludeo! :D
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
maxim_tsigalko
First Team Coach
Поруке: 396
Придружен: 03 Нов 2013, 13:35
Место: Srbija
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times
Status: Није на вези

Порука од maxim_tsigalko »

mikoexclusive пише:Prve 3 utakmice u ligi, potpuna dominacija, ali samo 1 tanka pobjeda (gol za 2-1 smo dali u 94. min) i 2 remija!

Slika

Slika

Slika
da li je ovo moguce? pa ovo se meni desava vec 3 sezona sa lidsom. igra nikad gora, jednostavno bilo kakva promena slajdera i komandi koje dajes ne prenosi se na terenu. sutiras po 30ak puta na gol a oni 1 od 1 daju gol i tako u vise od 10 utakmica tokom sezone! smece mrtvo!!!
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

miskovic okacio moj bes :weaver:

Код: Изаберите све

https://soundcloud.com/jovanm-1/gagui
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”