Полудим

Sve o Football Manager-u 2014
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Čim sam preuzeo tim, odličio sam da prodam jednog igrača koji se nije uklapao u moju viziju igre, a taj igrač je vrijedio €20M. Prvo sam pokušavao da ga prodam za 40, pa za 30M, međutim nije bilo zainteresovanih. Onda sam udlučio da u staff preferences stavim da je DoF zadužen za odlazne transfere. Inače, taj moj DoF ima vrlo visoke ocjene koje su mu potrebne za taj posao.
Dođe kraj prelaznog roka, onaj igrač i dalje u našem timu. Rekoh, nema veze, uvaliću ga ja lično nekome u januaru. Kad ti ja nekad u oktobru pogledam, kad onaj DoF prodao tog igrača za €145.000!!!
Napominjem da nisam stavio opciju sell at any value! Samo sam igrača stavio na TL, očekivajući da će ovaj moj debilni DoF uspjeti da ga nekome uvali za €15-20M.
Ovo je katastrofa! Sad se mogu pozdraviti sa mogućim pojačanjima.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Koji to tim vodis, koji igrac i koji DoF je u pitanju?
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Vladar пише:Koji to tim vodis, koji igrac i koji DoF je u pitanju?
Šalke, Farfan, Braida.

Слика

Слика
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Da, definitivno je teska glupost u pitanju. I igrac vredi sigurno preko 14-15M ako je odigrao iole solidnu sezonu i vise, a i Dof je sasvim u redu, ne vidim kako je ovo moglo da se desi. Trebalo bi ovo prijaviti i Si-ju, nije mala stvar.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Ja video da ga ljudi prodaju za 35m...
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Sad videh da su se slicne greske prijavljivale na SI forumu od poslednjeg peca. Oni tamo odgovaraju da se obrise cache i da se verifikuje igra na stimu. Mikoexclusive, ako te ne mrzi ti uploaduj sejv pa postavi tamo, reci cu ti ja u koju temu, a mozes i ovde da ostavis pa cu im ja postaviti tamo na forumu. Svejedno je, ako te ne mrzi, mozemo da doprinesemo da se to sredi, ako ti nije problem.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Ja sam Farfana na kraju 1 sezone prodao za jedva 9,5 miliona a vredeo je 14,5... Imao odlicnu sezonu, reprezentacija i opet nista :slap:
Sé un hombre
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Слика
:slap:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Au torima, steta. Cetiri meca si prosao bez primljenog gola i opet nedovoljno za prolaz.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Uz to igram iks sa Minhenom i dobijem ih. Poslednje kolo igram sa Zenitom, a Minhen docekuje raspali Metalist, ja dobijam 1-0, a oni igraju 2-2, a vodili oba puta, tuga.
Jusqu'ici tout va bien…
paramecium
Newgen
Поруке: 16
Придружен: 24 Нов 2012, 13:16
Место: vedra neba
Status: Није на вези

Порука од paramecium »

Igram ovo cudo vec par godina i ovo se nikad nije desavalo. Naime uzmem da vodim Cagliari. Solidna ekipica za pocetak, moze da se budzi. Problemi su nastali kad sam stavio asking price igracima. Svi se bune i unhappy. Iako vredi 2.2, a ja stavio 2.5, on se buni?! I dzaba taktike i ostale gluposti kad su svi sa moralom u 3 djavola. Ajd' ispocetka. Dodjem u Sociedad. Jako dobra ekipa, dobri talenti. Isto se ponovi i tu. Jos gore sto mi dodje Predsednik i pusti Griezmana za 10 milki, i ako je asking price 16?! Pritom sam prodao par nekih balvana i imam 10ak milki fore... I to ga proda 31og u mesecu. Moral u 3 djavola zbog asking price, ljudi oce da idu iz kluba. Jos meni kenjaju sto sam prodao Griezmana?!
I na kraju najgora frustracija ikada. Oped uzmem Sociedad. Izbalansiram nekako asking price i igraci se skoro ne bune. Prodje prelazni rok, pripremne tekme dobro odradjene. Krece sezona. I dolazi 31vi avgust. Imam 14 miliona na racunu. Griezman Asking Price 13.5 mil. Castro 7, Vela 16. I svi odlaze zadnji dan prelaznog roka jer predsednik prima ponude.... A ja nemam AML vise ko da igra i krece raspad sistema. Zale se igraci na prodaju, kenjaju da nisu u prvom planu i ako je tek septembar, itd...
Preskocio sam FM 13 zbog para, tako da sam se vratio na FM12. Ovo je preterano kako su lose odradili posao. A da ne pominjem retardoisane transfere...
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Hahahhaha da ti nije Djura predsednik kluba? :D
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Poludim kada mi traze za igraca 50m,a drugim klubovima pristaju i za 20 prodati.Takodje me nervira kada mi igraca trazi nenormalnu platu,ja mu na kraju to i ponudim,da bi na kraju presao u neki drugi klub za 20k manje..
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Meni Zuculini trazio 20k da potpise, a za 2 klub iz argentine igra za 5,75k/w :slap:
Sé un hombre
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

J***m ti ja igricu u kojoj priznaju gol a lopta nije prešla preko linije i gde moj jebeni špic ne može da iskoristi ni jednu 1 na 1 šansu sa golmanom dok špic Donjeg Srema kao da je Ronaldo lično.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

2 utakmice u 3 dana pa da li ste normalni bre? svaka utakmica protivnik ima penal ! ALO BRE DOKLE VISE? :@
Sé un hombre
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Pa J***m mu mater vise! Primim gol u 95. a nadoknada 4 minuta, jos da je neki gol nego debil ne ume da centrira pa mi da gol a golman mentol vec u svlacionici, jbm ti igricu kad su centarsutevi opasniji od suteva u pm. Jos mi poniste 1 gol bre J***m li ti SI i njihov match engine!
Sé un hombre
Shomy
Newgen
Поруке: 7
Придружен: 25 Апр 2011, 21:16
Место: Vkjbn
Status: Није на вези

Порука од Shomy »

:Стишће комбинацију алт+таб, спуштајући ФМ 2012, и лагано се осмехује читајући постове на овој теми:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Слика

10 dana i 5 meceva, nasisajte mi se kare :nasty:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
JasminPetkovic
Assistant Manager
Поруке: 655
Придружен: 19 Јун 2012, 20:00
Место: Surdulica
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од JasminPetkovic »

Tik'al пише:Slika

10 dana i 5 meceva, nasisajte mi se kare :nasty:
Mnogo je glupo,i meni se na ranijim verzijama desavalo,a mislio sam da ce to promeniti na fm14,ali izgleda nista od toga....
Zato u ekipi uvek po 3 dobra igraca na svakoj poziciji,dva u prvom timu,plus jedna selekcija dobrih omladinaca
Слика
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”