Полудим

Sve o Football Manager-u 2014
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Benzema86 пише:Vodim PSV i u 1/8 finala LS protiv Barselone moj igrac Maher u 35min. pravi penal, da bi sudija iskljucio druga dva moja igraca zbog nesportskog ponasanja!!! i to tacno onu dvojicu koja su do tada vec dobila zute kartone. Debilno da ne moze debilnije!

Slika
Ovo se ne bi sviralo ni reprezantaciji Nigerije na Olimpijadi 1936. u Minhenu!
Benzema86
Newgen
Поруке: 14
Придружен: 20 Апр 2011, 16:39
Место: Ljig
Status: Није на вези

Порука од Benzema86 »

Inace, dobijem ih sad u revansu sa nedovoljnih 2:0. Poslednje sekunde, lopta se odbija u njihovih 16m, dolazi do mog igraca samog ispred golmana i taman da sutne i da prodjem dalje, sudija svirne kraj! xaxaxa sou :D
Последње учитавање од Benzema86 дана 11 Јан 2014, 20:40, учитано 1 пут укупно.
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Igramo protiv nekih fenjeraša (mislim da je Reading bio) koji ne znaju dje je lijevo čitave sezone i ljudi nas pobjede!
Moj golman ispucava loptu, neki njihov igrač je prima na svojoj polovini, zatim kreće u nezadrživ sprint sa loptom od 60 metara, ulazi u naš KP i šalje bombu pod rašlje! Jebo te bog, pa to mogu samo Maradona i Mesi, a i oni su to samo jednom izveli.
S druge strane, moji napadači, od kojih svaki vrijedi u prosjeku 40M, ne mogu da daju gol iz 6 ccc i 3 hc!
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Pun mi je više k***c ove igre!

Čitavu polusezonu igramo odlično, borimo se za titulu, gazimo sve redom i onda vežemo 3 poraza protiv timova sa sredine tabele!

Prva utakmica vs Cardiff! Poraz 3-1.
Jedan gol smo primili iz nekog presmijesnog penala, a jedan iz šuta iz daljine od lika koji ima long shots 8. Svi znate kako je teško dati gol iz daljine. Poređenja radi, ja u ekipi imam 9 igrača koji imaju long shots 17+, pa opet jedva uspijemo dati 2-3 gola iz daljine za čitavu sezonu. U ovom porazu, mi smo imali 2 ccc, 6 hc i 3 woodworks!

Druga utakmica vs Stoke. Poraz 1-0.
Ponovo smiješan penal. Moj defanzivac malo udario po nozi njihovog napadaca, ovaj čak nije ni pao, odmah penal! Nema potrebe da govorim da smo bili drastično bolji i da su moji napadači promašili sve što se moglo promašiti.

Treća utakmica vs Fulham. Poraz 2-1.
Povedem golom iz kornera. Onda kasnije Fulham izvede akciju u stilu Barselone i smanji 1-1. U drugom polovremenu krenem u napad. Mi ih sabili u njihovu trećinu terena. Moj bek izvodi aut, lopta stiže do mog napadača koji stoji jedno 25 m od gola, frajer se okreće i bez ikakvog razloga šalje loptu nazad 60m do našeg usamljenog stopera, ali pošto je lopta bila visoka i jaka, stoper mora malo da se vrati unazad da pokupi loptu. Međutim, on je toliko dezorijentisan (a vrijedi 45M) da protrčava ispred lopte koja ga pogađa u leđa i odbija se. Zatim, njihov jedini napadač trči kao lud, moj stoper stoji, napadač uzima loptu, izlazi sam pred golmana i daje gol. Ja promašio 2 ccc i 4 hc.

Zbogo titulo! ....

EDIT: Pripazi na rečnik.
Последње учитавање од mikoexclusive дана 16 Јан 2014, 13:17, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Koja je jbena poenta igrice kad svaku 2 utakmicu hocu da polupam ekran?

Da li je moguce da De Gea ne moze da uhvati najobicniju okruglu loptu za fudbal!
U jebenom 89minutu sa igracem manje primam retardiran gol ko da igram flipere.

Jebes igricu u kojoj te jebeni kompjuter ne pusta da pobedis.
Sé un hombre
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

tanke14 пише:Koja je jbena poenta igrice kad svaku 2 utakmicu hocu da polupam ekran?

Da li je moguce da De Gea ne moze da uhvati najobicniju okruglu loptu za fudbal!
U jebenom 89minutu sa igracem manje primam retardiran gol ko da igram flipere.

Jebes igricu u kojoj te jebeni kompjuter ne pusta da pobedis.
A treba da te pusti da dobiješ svaku utakmicu?
Šala mala. :)
Valjda će ubrzo neki ME peč koji će popraviti situaciju.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Do kraja godine novi me :D
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Džajo5, nemoj zajebavati da prvoklasni golman nije sposoban da uhvati loptu...
Sé un hombre
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

tanke14 пише:Džajo5, nemoj zajebavati da prvoklasni golman nije sposoban da uhvati loptu...
Najpre bi bilo dobro da pročitaš ceo posta a onda da kreneš da skukućeš.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Džajo5, procitao sam, ali nije ni fora da izgubim na retardirane bagove. Sve u svemu planiram da batalim FM...
Sé un hombre
markomw
Newgen
Поруке: 20
Придружен: 31 Мај 2011, 01:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од markomw »

Kad od pocetka 4. sezone moram da igram u19 utakmice, u staff risponsibilitis sve namesteno lepo. Jel se desilo jos nekom, da mi pomogne ako zna sta treba da se radi?
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Stavi bilo koga osim sebe pod under 19.
markomw
Newgen
Поруке: 20
Придружен: 31 Мај 2011, 01:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од markomw »

U staf res. mi pise da je zaduzen hoyd. Ne znam da li negde drugde treba da se namesti?
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Слика
Sé un hombre
markomw
Newgen
Поруке: 20
Придружен: 31 Мај 2011, 01:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од markomw »

tanke14 пише: _________________
A gde je ta opcija? Buni me posto nemam isti skin?
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Pa u Responsibilities... Kad udjes u njih selektovan ti je "club" ti prebaci na "under 19"...
Sé un hombre
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Povedem 3-1 u gostima kod Man Sitija i onda primim 2 nevjerovatna gola. Prvo nam njihov stoper koji ima long shots 6 zabije evrogol iz daljine. Onda pred kraj utakmice protivnik šalje dugu loptu napred, njihov napadač trči prema njoj, ali je očigledno da će do nje prvo stići moj golman. Međutim, golman protrčava pored lopte, napadač je preuzima i šalje loptu u prazan gol. Došlo mi je da razbijem monitor!
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Borimo se za titulu i onda izgubimo 3 utakmice zaredom i to sve protiv timova sa dna tabele. Evo poslednje protiv Readinga.

Слика

Timovi koji se bore za opstanak igraju kao Barselona, njihov golman brani sve živo, plejmejkeri imaju bolji pregled igre i pas nego Xavi, njihovi napadači koji u čitavoj sezoni nisu dali 2 gola, protiv mene igraju kao Ronaldo. Primam golove iz slobodnjaka od likova koji imaju free kicks 10, iz daljine od likova sa long shots 6. Sve mi se čini da imena i atributi opšte nisu bitni u ovoj igri, već da svi protivnici igraju kao ludi, dok se moji igrači muče. Valjda tako kretori ove igrice žele da dodaju na težini.
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

20 min - povredio se AMC. Ja ubacim drugog.
41 min - povredio se drugi AMC. Ubacim trećeg.
66 min - povredio se i treći AMC.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

mikoexclusive, tako je i meni jednu tekmu... Sva leva krila u bolnici, sve jedan za drugim :slap:
Sé un hombre
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”