Полудим

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
CitizenBJ
Youth Team Coach
Поруке: 120
Придружен: 24 Окт 2011, 10:36
Место: Sombor
Status: Није на вези

Порука од CitizenBJ »

ivanzj пише:loaduj još jednom
ne učitavam, igram maksimalno pošteno! :nasty:
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

fanst[E] пише:
P.S. Ko je ovaj "ivanzj" i odakle se stvori?Najjaci lik na forumu...
Ma spamer sa FMC, covek ocigledno nema pametnijeg posla u zivotu pa spamuje po netu.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Shomy
Newgen
Поруке: 7
Придружен: 25 Апр 2011, 21:16
Место: Vkjbn
Status: Није на вези

Порука од Shomy »

Полудим сваки пут кад морам поново да инсталирам игрицу која је претворена у голо говно у последњих неколико издања, иако су разлози за њено брисање увек итекако оправдани... ЕфЕм није за онога коме је чудно да зареда 10ак пораза против апсолутних аутсајдера. Ко то није истрпео и наставио играти, нема право да се назове играчем футбол менаџера. Неретко ми се дешавало да и поред 2 серије од 5-6 пораза у лиги, изађем на крају као шампион. Не знам да ли старим и губим живце, или је ово стварно пишање по фаци од стране спортс интерактива по нама који већ пар година за редом дајемо новац за ову избљувотину коју они продају под окриљем старе славе. Од свег срца желим оном ко је програмирао енџин Футбол Менаџера 2014 да гори у паклу окован ланцима док му Ева Рас разлива свој клиторис по фаци. Четврти пут бришем и инсталирам говно.

Шут према мом голу значи погодак за противника. НЕ СМЕМ ДА ИХ ПУСТИМ ДА МИ ШУТАЈУ НА ГО, ЛЕПТЕЈЕБОКРВАВИ. ОДМАГО. ДушанјебениИвковић даје хет-трик у последњих 7 минута меча. Неки други Душан Ивковић шутне на го, и то је то. Не могу вам описати колико сам исфрустриран и немоћан у таквим сутуацијама. За 5 утакмица пред мој отказ имам перфектну статистику - 53 шута у оквир гола, просек поседа лопте - 69%, 4 постигнута гола. 5 мојих противника УКУПНО 7 шутева у оквир 5 постигнутих голова.

- Рестарт рачунара > локал диск Е > Спорст Интерактив > анинстал гејм, дилит фолдер
- Документи > Спортс Интерактив > дилит фолдер.
Маршупичкуматерну.
Последње учитавање од Shomy дана 12 Нов 2013, 23:19, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Дечко, ниси у причи. Не може Ева Рас да му разлива клиторис по фаци.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2rwL_2hl68E[/youtube]

Онтопик: Ја сам ФМ обрисао други дан после изласка.
Shomy
Newgen
Поруке: 7
Придружен: 25 Апр 2011, 21:16
Место: Vkjbn
Status: Није на вези

Порука од Shomy »

Приметио сам да има још масу људи који су обрисали срање, и све фајлове везане за исто. Што међу познаницима, што међу људима на интернету. Овом приликом вас све поздрављам.

Сваком ко је аткивније играо менаџер, он му је постао главни извор нервирања, али ово је превише. Огугла се и на то да одвалим Арсенал у сред Лондона, па да исти тај тим, са перфектним моралом, максимално одморен, буде жестоко изјебан у следећој текми, у купу, на Маракани, против Доње Моштанице. Али да у 7 минута резервиста Јавора 3 пута прима лопту окренут леђима на 30 метара од гола, окреће се, и у стилу Александра Коларова је закуца у рашље са тих 30 јебених метара... Сва 3 пута. Баталио говно. Вероватно ћу због тога моћи купити добар Нисан Скајлајн за 10ак година.
Последње учитавање од Shomy дана 12 Нов 2013, 23:59, учитано 2 пута укупно.
Sven-Goran Ibrahimovic
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 12 Нов 2010, 16:51
Место: Niksic
Status: Није на вези

Порука од Sven-Goran Ibrahimovic »

Meni je FM skratio makar jedno 3 godine života u nešto više od decenije koliko ga igram. Ali 13ca... Dok me doktori ubjeđuju da imam kamenje i pijesak u bubrezima od 'tvrde' vode i hrane, ja tvrdim da je pomoću neke magije FM13 zaslužan najvećim dijelom za to. Samo mi voda u koljenu fali.

Obožavam Juventus, taj klub pratim od 1999. godine i samo sam ga 2X uzimao na FM, i to idržim polusezonu. Jednostavno ne mogu sa jakima. E, sad ga uzmem čisto da isprobam moju viziju igre na njemu. Još mi nije jasno kako titulu uzeh. 22-8-8 konačni skor, pa svaka ozbiljnija ekipa bi me preslišala 10 bodova. Kakve su me ekipe odvalile par puta od kurca, ja ne vjerujem. Ili čuveni meč sa Sasuolom, imao sam 40 šuteva i tek u zadnjem minutu upada neka krtola. U 3 meča sam imao preko 100 šuteva i gubio bodove !

Sistem je tek počeo da funkcioniše u zadnjoj trećini sezone, kad sam dobio neke mečeve u nizu i to prilično lako, ali do tada...ličio sam na Albinolefe koji domaćinske utakmice igra u Fukušimi. Na kraju titula, Kup i Superkup. Pokušaću da osvojim LŠ u sledeće divje sezone i odoh u Singapur da se zajebavam.
Последње учитавање од Sven-Goran Ibrahimovic дана 13 Нов 2013, 09:36, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
CitizenBJ
Youth Team Coach
Поруке: 120
Придружен: 24 Окт 2011, 10:36
Место: Sombor
Status: Није на вези

Порука од CitizenBJ »

Raspored utakmica koje su pomerene je katastrofalan. Moram juniore i rezerve da pustim da igraju jer imam SAMO JEDAN DAN između 2 utakmice i to 3 puta za redom. Igram 4 utakmice u 8 dana!!! :wtf: Moraju da mi igraju igrači koje ni u snu ne bih pustio u prvi tim...

Слика
Корисников грб
Kloppo
Youth Team Coach
Поруке: 167
Придружен: 12 Нов 2013, 22:07
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Kloppo »

odigrao sam pola sezone sa Fejenordom, i ovo sto mi se uzdesavalo za to vreme nije na prethodnom menadzeru za 8 sezona ali bukvalno...dobio sam mozda dve utakmice lagano, ostalo je sve natezanje...jbte popizydeo sam koliko mi se samo puta desilo da vodim 2-3 gola na poluvremenu i na kraju bude nereseno ili cak izgubim, i to jos od tima tipa Cambur, cak i ako na svakoj tekmi imam bar duplo vise suteva na gol od protivnika, i jos imam odbranu medju najboljima u ligi(bar po ocenama), mada desavalo mi cesto i da preokrenem rezultat...posto mi je ovo prvi sejv nadam se da ce biti bolje kad se malo uigram sa ovom taktiko... doduse ova holandska liga je skroz naopaka, ja i PSV oko sredine tabele, Tvente u zoni ispadanja, Zwolle drugi jbte, jedino Ajax sto dominira, imaju samo jedan poraz..
"Ja ne trpim dosadan fudbal, moj tim je nešto sexy" Jürgen Klopp
Корисников грб
Oggi
First Team Coach
Поруке: 304
Придружен: 14 Јул 2013, 18:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Oggi »

CitizenBJ пише:Распореди су и мени такви,све ужас.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Ali uvek j***ni derbi mora da bude 3 dana pre/posle evrope :nasty:
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Zato se u RL niko ne kvalifikuje u Evropu. :xD:
Sven-Goran Ibrahimovic
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 12 Нов 2010, 16:51
Место: Niksic
Status: Није на вези

Порука од Sven-Goran Ibrahimovic »

Juventus-Samdoria

Krajnji rezultat 5:4 za njih. 4x vodim i poslije svakog od tih golova ja primam gol u roku od jebena 3 minuta ! To dođe bukvalno sledeći napad, nemam kad ni da reagujem i na kraju moji nijesu imali snage da uvale još 1, ali zato oni jesu...prvo čekali da ga ja dam, da odmah odgovore i kad su vidjeli da više nemam rješenja, odlučili da riješe meč. Šta koji k***c?!

Druga stvar, ugovori. Neko traži samo Rotation opciju, a ja da bih mu dao traženu platu mu stavim npr First team ili nerijetko Key player i oni ponekad skoro i dupliraju uslove. Igrač mi traži nešto preko 60k nedjeljno i na kraju moram da mu dam preko 90k, ali onda nekim sitnim bonusima to svedem na 90k. To je za veliki klub malo opterećenje budžeta, ali upravo završavam tu ekskurziju i prelazim na voljeni LLM i vidim da ću da imam žestokih problema.
StrikeFront
First Team Coach
Поруке: 329
Придружен: 01 Нов 2010, 15:33
Место: Vrsac
Status: Није на вези

Порука од StrikeFront »

Poceo sam i ja sezonu. Ovoga puta nisam uzeo odmah Partizan (kao u Beta verziji) jer cekam da se i sam malo uigram na ovom novom fm-u kao i to da se odradi jos koji patch da igra bude igrivija. Uzeo sam Celzi i za sad imam 3 odigrana zvanicna meca, sva 3 u Premijer ligi i za sad nema utakmica sa puno golova kao kod vecine. Dobio sam Sautempton sa 4:1 i Sanderlend sa 2:0 i izgubio u derbiju od Mancester Sitija sa 1:0. Videcemo dalje kako ce ici ali svakako da treba da se obraca paznja na treninge, taktiku a posebno u toku samog meca. Takodje i meni se desilo da nakon sto povedem odmah primim gol i to protiv Sautemptona nakon 1:0 za mene bilo je odmah 1:1 ali do kraja sam ih napunio za 4:1. Svidja mi se igra za sad a mislim da ce biti jos bolja.

Ipak svakako da treba da se isprave neke stvari kao npr. puno suteva na utakmici mada ni to kod mene nije toliko bas izrazajno da bude 30 ili vise kao kod nekih, kod mene bude do 25 maksimalno ili manje. Zanimljivo je da sam u sva 3 meca imao manji posed lopte...
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Poludim kad u polusezoni (prvoj),svi klubovi tipa Milan,Inter,Liverpul...sutnu svoje trenere,dovedu nove i ona imas male sanse da u narednim godinama predjes u tako neke klubove...
Корисников грб
CitizenBJ
Youth Team Coach
Поруке: 120
Придружен: 24 Окт 2011, 10:36
Место: Sombor
Status: Није на вези

Порука од CitizenBJ »

opet kalendar! Igrati 4 utakmice u 8 dana nije moguce!!! u mesec i po dana (april, maj) odigrao sam 18 utakmica...
Слика
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Kad mi se prvoj polovini povredi AML, zamenim ga rezervnim AML-om i taj se povredi posle nekoliko minuta. naravno, posle samo beka damunem tamo i da se nadam da se neće još neko povrediti.
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Порука од Набеђен »

Полудим кад Александар Филиповић кошта 25мил а Урош Витас 10мил у првој сезони :wtf:
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Набеђен пише:Полудим кад Александар Филиповић кошта 25мил а Урош Витас 10мил у првој сезони :wtf:
Debilna stvar kad mi za klinca od 18 god traze 40mil :slap:
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Koliko sam gotivio El Arabia,toliko mi sad ide na ku*ac! Dao je za 6 meseci samo 1 gol! :nasty:
Корисников грб
ognjenzr
Newgen
Поруке: 25
Придружен: 05 Јан 2011, 23:02
Место: Zrenjanin
Status: Није на вези

Порука од ognjenzr »

1. Poludim kad mi igrac sa long shots 6 da gol sa 30m.

2.Kad Milijas sa Long shots i technique 15 ne da gol za celu sezonu.

3.kad Posle odbijenog kornera moj napadac izbleji na 5 metara od lopte i prepusti je protivnickom igracu umesto da krene u kontru.

4.kad posle odbijenog kornera moj igrac koji pokupi loptu odmah trazi na boku ovog koji je izveo korner,a on naravno bleji u ofsajdu.

5.kad moj Inside forward sa Cuts inside PPM non stop grli liniju....

6.Kad igrac iz auta baci loptu protivniku iako moj igrac stoji na pola metra.

7.Kad u nekom doigravanju u gostima pobedim 5:0, a onda izgubim kuci sa 6:1 a poslednji gol primim u 93 min.

8.Kad mi se ceo koncept igre bazira na kontri,a moji likovi non stop kruze oko pozicione odbrane...

9.Kad igram 3 sata i vec sam vdideo sve sablone na koje se daju golovi.

11.A najgori je kad igrac protrci uz moju korner liniju,dodje tik uz gol i sutira 2-3 puta u mog golmana sa pola metra dok jedan napokon ne udje...

ima jos ali drugi put.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”