Полудим

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Andrej пише:Kada vidim da je neko kupio Djurdjevica od nasih forumasa, a kod mene na svim sejvovima se za njega otimaju Real i ostali velikani i pod obavezno ga uzmu vec prvih dana prelaznog roka.
Moras odmah na pocetku da ga kupis, ponudi Radu 1,1 milion evra, stavi da ti odgovore istog dana i njemu malo vecu platu i to je to. Ja sam mu dao 3k nedeljno i key player i odmah je prihvatio, jedino sto sam 2 puta isao delay dok nisam prodao Kasalicu. Ako ti ne prihvati odmah verovatno ce preci u drugi tim, dakle snimi pre ponude ugovora i to je to.
Последње учитавање од Tomas дана 25 Окт 2013, 00:06, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Roccat
First Team Coach
Поруке: 288
Придружен: 18 Окт 2011, 15:50
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Roccat »

Kad igrac sutne loptu sa ivice sesnaesterca, eventualno nekih 20-30 metara i lopta ode ili daleko od gola u golaut ili cak se desava i u aut da ode...i to se veoma cesto dogadja...nadam se da ce to malo da poprave, longshots su u kurcu
WAAAAAZZZZAAAAAAAAAAAAP!!!!
Корисников грб
Miksa
Youth Team Coach
Поруке: 174
Придружен: 26 Сеп 2012, 00:16
Место: Kraljevo
Status: Није на вези

Порука од Miksa »

Počele su baš mnogo da me nerviraju 3 stvari.

- Kad je igrač u napadu i šutira sa neke polu distance tipa od penala pa do nekih tridesetak metara, često puta se desi da ili ne dobaci do golmana, tj. kao pas da mu je dao. Ili to, ili šutne i pogodi negde oko korner zastavice i/ili ubije nekog u publici.

- Kad je igrač 1 na 1 sa golmanom, u 8 od 10 pokušaja pogodiće golmana. Pritom, to se dešava nezavisno od ocena igrača i golmana. O protrčavanju pored golmana i šutu ni da ne govorim. To se dešava po jednom svake prestupne godine.

- Ma koliko god dobro markirao igrača, on će ti dati gol. Postavim da odbrambeni maltene otkine nogu iz kuka napadaču čim mu primiriše blizu i ne vredi.
'So when I go home, sometimes, even when I had an amazing game, I always think about what I missed.' - Thierry Henry
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

prvo da kažem da mi se dopada jako fm2014 i pored toga što ovo nije finalna verzija. al da ću ovako da poludim, već u startu, nisam verovao. već nekoliko sati pakujem tim, real sociedad nikad bolje nije izgledao. poslednja pripremna utakmica, 4:0, sve spremno za sezonu. arsenal pita kolko košta vela (prvi špic, jel, mnogo zajeban poacher pogotovu za moju postavku igre), reko nema šanse, nema cenu. ok, šalju sutradan ponudu od 4M €, to mu je minimum fee release clause, dobio sam temperaturu. igra vela prvu i poslednju zvaničnu utakmicu u sezoni, nadam se da možda neće dobiti radnu dozvolu. daje gol, maše, skače, prevrće se od sreće. devedeseti minut, odbranio sam napad. jose angel, dvostruki asistent, čovek sa ocenom 9.0 u tom trenutku, prihvata loptu po strani. stao, smiruje. gleda ga adrian colunga. gleda. zatrčava se, i izvodi neki mortal kombat potez, verovatno novina na fm2014, pada jose angel. utrčava milion ortaka na teren, hvataju se za glavu. plaču, urlaju. adrian colunga dobija direktan crveni karton, ovog mog nesrećnika izneli. direktno u urgentni. ok, kliknem, kraj meča. slomljena noga, 5 meseci pauze. ćao i levi bek posle napadača. kliknem ponovo. ode vela u arsenal, maše, skače prevrće se od sreće. kliknem ponovo. javljaju mi se besni ortaci, prvi među njima inigo martinez, kliknem na speak to inigo martinez, ono deformisala mu se slika, krvave oči, stisnuti zubi, piše - hoću da znam zašto si prodao velu! odradim mu jednog klasičnog kolarova i ugasim fm bez da sam ijednom snimio za tih par sati igre.
fm2014 :love:
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

kako sam se samo nasmejao ovo nije humano... :zelenko:
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

A sto nisi ponudio Veli novi ugovor? :zelenko:
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Kakav je komp ili AL kako vec teski cigan , znaci nema sanse da dobijem neku dobru ponudu za svoje igrace. Za igrace cija je vrednost 2,5 mil mi onako najopustenije nude izmedju 1,2-1,5 mil . . .nzm ni sam kako sam Onyllo-a utopio za 2,5 mil Fejnordu.
Pravda za 2D!
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

Dule93 пише:A sto nisi ponudio Veli novi ugovor? :zelenko:
zato što arsenal ima tu opciju da ga otkupi nazad za 4m, tako da svejedno, kad tad bi ga odveli... :ass:
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

A.Boghossian :ave:

Dodjoh da napisem kad poludim i sto sam poludeo ali vise nisam u tom fazonu. Odo d'umrem, jebo si me sa postom, oprastam ti :slap: :cheers:
Корисников грб
momaoo
Youth Team Coach
Поруке: 188
Придружен: 12 Јан 2011, 21:26
Место: Novi Knezevac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 25 times
Status: Није на вези

Порука од momaoo »

Iz kornera redovno se primaju golovi na prvu,igraju tenis glavama u sesnaetercu,odbitak redovno ide njihovom igracu malo dalje od penala,odbrana ne postoji,a da ne kazem napad dade mi Lewandovski 2 gola na 22 meca,lose vrlo izgleda za sad valjda ce da poprave ove gluposti ..
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика

Prva pobeda u zvanicnom mecu na ovom FM-u. Pizdeo sam i pizdeo, ovaj Lids, iako ih gotivim, imaju tako glupu, sebicnu i nesposobnu grupu igraca da je to strasno. Da mogu, sve bih ih rasterao osim Luka Marfija, Sema Bajrama i Skota Vutona. El Hadji Diuf, zajeb'o i Robena po sebicluku. 158 puta ima saigraca u otvorenoj poziciji a on baja sutira pravo u golmana. A napadaci, takvu gomilu balvana nema ni valjevski Vujic, ne bi mi igrali ni u nasoj zoni, sve je to operisano od fudbala. Hant, Varni, MekKormak i Poleon su do sada odigranim mecevima svi zajedno postigli 0 golova. Sto je najgore, zasluzio sam mnogo vise bodova, u skoro svim mecevima smo bili bolji, protiv Brajtona vodio 2:0, protiv QPR-a vodio, jedino me je Lester bas nadigrao. A sudije sto umeju da budu goveda protiv mene, pa to je zalosno, QPR-u sudili 2 penala, Sefildu 1, Lesteru 1, a meni kita, mada su mogli mirne duse da dosude makar 3 penala za mene.
Sve u svemu, jos se uhodavam sa ovim menadzerom, moram da priznam da mi nedostaju slajderi, ali sta je tu je. Valjda ce me sad krenuti malo bolje...
Trust me, i'm the Doctor
kuig
Youth Team Coach
Поруке: 170
Придружен: 14 Нов 2010, 07:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од kuig »

Слика
Klaus92
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 26 Окт 2013, 01:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Klaus92 »

Ne da poludim , nego sam poludeo vise koliko je Partizan slab u svim segmentima!
Корисников грб
petarda
First Team Coach
Поруке: 328
Придружен: 26 Авг 2011, 12:02
Место: Novi Sad
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од petarda »

Kada igram vs Arsenala u gostima sa 3-0 uz het trik Persija i pojavi mi se blue screen i restart a stigao do 86 minuta :slap: :gunman:
Корисников грб
CitizenBJ
Youth Team Coach
Поруке: 120
Придружен: 24 Окт 2011, 10:36
Место: Sombor
Status: Није на вези

Порука од CitizenBJ »

Igram prvu rundu nokaut faze Lige Sampiona protiv Chelsea na Marakani. Na poluvremenu 1:0 za nas, ja zadovoljan! Drugo poluvreme obiluje golovima. Oni odmah izjednace u 48. autogolom Brajovica, mi povedemo 2:1 pa 3:1 u 63. minutu! Sve super i onda krece raspad sistema... Prvo moji prave penal, pa onda primamo jos jedan gol jer nismo izbacili loptu iz sesnaesterca posle silnog napucavanja i na kraju, u samoj zavrsnici, 91. minut, jos jedan autogol! :slap:
Dva autogola i napravljen penal! katastrofalna odbrana...
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

loaduj još jednom
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Слика

Govno od igre.Po ko zna koji put ne mogu da sacuvam prednost.Sta god uradio i kakvu taktiku namestio moraju izjednace makar vodio 3 gola razlike.Stavim da me napda ne zanima,da se odmaraju i da kradu vreme ali ne vredi.Utakmice pre toga na jednom protivnik uspeva da izdjednaci u 81,a u drugoj uspeva da skroz preokrene.ALi kad ja treba da izjednacim nema sanse,da preokrenem o tome i ne razmisljam,a da stignem 3 gola prednosti to je tek u domenu SF.Defanzivni korneri su tek prica za sebe kao sto je vec pre mene napisao.

P.S. Ko je ovaj "ivanzj" i odakle se stvori?Najjaci lik na forumu...
topboy
Youth Team Coach
Поруке: 54
Придружен: 02 Нов 2011, 18:19
Место: Subotica
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од topboy »

Ista priča. Samo što se meni dešava da čim povedem protivnik u sledećem napadu obavezno izjednačuje. Pet puta sam ispočetka krenuo sa različitim timovima, pa onda classic mode, panama dve utakmice da povežem da se ovo ne dešava.
Корисников грб
Shic
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 06 Нов 2010, 14:01
Место: Belgrade
Has thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Shic »

... kada se zbog jedne izrecene motivacione reci upucene jednom igracu smorio ceo tim :winner:

Слика
Последње учитавање од Shic дана 07 Нов 2013, 10:57, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
CitizenBJ
Youth Team Coach
Поруке: 120
Придружен: 24 Окт 2011, 10:36
Место: Sombor
Status: Није на вези

Порука од CitizenBJ »

ivanzj пише:loaduj još jednom
ne učitavam, igram maksimalno pošteno! :nasty:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”