Полудим

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Kad zvezde tima nece da tutoruju klince :slap:
Sé un hombre
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

U 90% slučajeva poluvisoki cenatršut sa 35m od gola pogađa protivničkog igrača u noge koji obavezno zabija gol.
Последње учитавање од mikoexclusive дана 31 Дец 2013, 13:56, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Kad promene verziju igre i kad mi taktike koje sam pre pravio ne funkcionisu i sad se 2,3 dana J***m oko namestanja nove -.-
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Слика
Sé un hombre
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Baš često viđen rezultat. :slap: Malo iritira toliki broj pogodaka na utakmicama. :slap:

Слика
Корисников грб
stoka_pvo
Manager
Поруке: 1888
Придружен: 07 Нов 2010, 16:38
Место: Jabuka, Pancevo
Status: Није на вези

Порука од stoka_pvo »

Слика

Bas do jaja :argh:
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Moj DL stoji sa loptom potpuno sam, ima 4 potpuno slobodna saigrača da im doda loptu i frajer iz čista mira dodade jedinom njihovom isturenom igraču, koji postupa još debilnije i šalje lagani pas u naš k. prostor u kome nema niko od njegovih saigrača. Ali ni tu nije kraj glupostima! Moja 2 stopera trče da pokupe loptu, u tom izleće i golman, ovi stoperi naravno da staju i prepustaju golmanu prelaganu loptu. Sad golman umjesto da je smiri nogom, on se baca bez ikakve potrebe, lopta mu prolazi ispod ruke, moji stoperi skamanjeno gledaju šta se dešava, a onaj protivnički napadač trči 15m, dolazi do lopte i daje gol!

Slično sranje sam doživio i nekidan! Protivnik puca, moj golman jedva brani, ali gol ostaje potpuno prazan jer je golman odletio 4m, lopta dolazi do jednog mog odbrambenog, koji umjesto da je izbije što dalje u polje, okreće se u šalje loptu ka našem praznom golu! Srećom, lopta pogađa stativu, ali onda nastupa moj drugi odbrambeni koji se zaleće i iz sve snage zakucava loptu u naš gol!
Корисников грб
Madridista
Youth Team Coach
Поруке: 50
Придружен: 31 Окт 2010, 23:22
Место: Ravnje
Status: Није на вези

Порука од Madridista »

Drug ga hvalio sad ga ja kunem
Kupim ja fm danas od lika sve super, udjem load, s kim s cim sa zvezdom naravno. Krene frendli dam asistentu, uocim par lepih novina kod razgovora sve, krece kvalifikacije za LE, prva msm rudar, na marakani 7-0 u Cg 5-0 oni ni suta na gol u obe, ja oko 60ak, pocinje i prvenstvo, ofk, ja 30 oni 2 suta rezultat 3-1 gol primljen iz kornera, pley off LE dnipro, marakana 4-0 moji ko u transu isto 30 suteva, a ja treniram odbranu, pitam se sta bi bilo da sam napad trenirao, revans gubim 5-2 tri autogola i dva regularna inace svi primljeni iz kornera ili posle kornera. Posle utakmice ja se derem kako to i angry a oni sv ipostaju zeleni i nesto pise pa Happy sok...gasim fm i cekam neki normalan patch sto ispravlja gameplay
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Madridista пише:cekam neki normalan patch sto ispravlja gameplay
Semjuel Beket te pozdravlja :poz:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Boske11 »

Alo madridista kako ste prosli u Kuzminu na tekmi :lol: :zelenko:
You''ll Never Walk Alone
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Слика

:ass:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Dr. Moo »

stoka_pvo, cek jel realno da na jednoj utakmici Tottenham protiv Arsenala ima 34 suta od toga 18 u okvir gola, a Arsenal samo 2 suta? Pa nije realno, zato je i rezultat takav.. Unistili su ME...
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
jovan98
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 29 Сеп 2013, 11:31
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од jovan98 »

Da li je moguce da dobijam 90% meceva kod kuce, a u gostima 20-30%. Igram sa istom taktikom, kod kuce dobijem MU sa 3:0, a u gostima izgubim 4:0. Da li se isto jos nekom desava? Kao da igra neki skroz drugi tim! :slap:
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Boske11 »

jovan98, jbga ja igram sa razlicitim taktikama kuci i na strani tako da nzm :lol:
You''ll Never Walk Alone
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Urnisao me je sudija, 7 prekrsaja, 3 direktna crvena kartona, bez zutih. Sto je najgore, na 2:1 za mene Djurdjevic je promasio 2 stopostotne sanse sa 2 igraca manje:

Слика
Корисников грб
Mental Mickey
Youth Team Coach
Поруке: 87
Придружен: 16 Сеп 2011, 11:26
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Mental Mickey »

Mene nervira sve!
Konacno su uspeli da useru i taktiku u `14, tako da je ovo ubedljivo najgori menadzer od 2000/01, kada sam odigrao prvi.

Da ne pricam o tome kako kupim igraca koji igra bas poziciju koja mi treba, ima ocene preko 15, a onda ne moze da se sastavi sa zivotom i ima prosek 6.70, a ja pukao 7-8 miliona!

I evo dve vesti koje su mi stigle, po cemu mozete da vidite koliko je ustvari ova igrica dovedena do ocaja i koliko su ovi iz SI nesposobni debili:

1. Jun 2014 - Sloboda Point Uzice appointed Avram Grant as Manager (!!)
2. Filip Malbasic in contention for Player of the Year award in Bundesliga (!!!!)
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

jovan98 пише:Da li je moguce da dobijam 90% meceva kod kuce, a u gostima 20-30%. Igram sa istom taktikom, kod kuce dobijem MU sa 3:0, a u gostima izgubim 4:0. Da li se isto jos nekom desava? Kao da igra neki skroz drugi tim! :slap:
Brate, od FM 12 ne mozes vise da igras samo sa jednom taktikom. Sa jednom formacijom mozda, vidjao sam, ali moras da menjas pristup u odnosu na rivala i mesto odigravanja utakmica. Kod kuce smes da igras napadacki, ali u gostima mora to malo opreznije, osim ako ne igras bas protiv nekih duduka.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Boske11 »

Slazem se sa Socivar, ja imam 3 taktike jednu za evropu jednu za domaci teren i jednu na strani
You''ll Never Walk Alone
Benzema86
Newgen
Поруке: 14
Придружен: 20 Апр 2011, 16:39
Место: Ljig
Status: Није на вези

Порука од Benzema86 »

Vodim PSV i u 1/8 finala LS protiv Barselone moj igrac Maher u 35min. pravi penal, da bi sudija iskljucio druga dva moja igraca zbog nesportskog ponasanja!!! i to tacno onu dvojicu koja su do tada vec dobila zute kartone. Debilno da ne moze debilnije!

Слика
Последње учитавање од Benzema86 дана 11 Јан 2014, 19:01, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Svaku jebenu utakmicu golman unese loptu u gol! Ovo je neverovatno! :nasty:
Sé un hombre
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”