FM 2014 - diskusija

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Nauči ga da plasira lopte ili da dribla golmana u tim situacijama, verovatno će poboljšati završnicu.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Izbrisi menadzer :)
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Bajke
First Team Coach
Поруке: 251
Придружен: 09 Јул 2011, 22:35
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Bajke »

Gagi, vec sam mu stavio bio ono into the corner of the net. To uci neko vreme, ali mi i trener rekao da ne veruje da ce to imati nekog znacaja, ali da ce raditi to sa njim. To je i meni prvo palo na pamet kad sam video da ne moze da ubode vola, zato sam i stavio, nadam se da ce nauciti potez i da ce ga krenuti...
If you heard the bullet, you are still alive.

"Me, 2012. new era" :)
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Шта знам, доста се маше шансе 1 на 1 на овом менаџеру. Ал контам да су то направили компензацију пошто и одбрана много кикса, па се и створи пун к**** тих прилика. Исти проблем имам са Пратом. Да он 20 голова, али омаши болесно много таквих прилика, јебига.
Bajke
First Team Coach
Поруке: 251
Придружен: 09 Јул 2011, 22:35
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Bajke »

Donekle moguce da je i to, al' ostali igraci su relativno ok po tom pitanju. Mada, ne bih se ja ni nesto zalio da covek sutne tu loptu i promasi pa da kazes jebiga, nego sutne tako smesno, lose, kao da doda, uzas ziv :) Uglavnom, hvala vam na zapazanjima pa javljam ako nauci potez da vidim da li nece da dodaje golmanu vise :)
If you heard the bullet, you are still alive.

"Me, 2012. new era" :)
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Ugovorim ovaj transfer daleko prije kraja prelaznog roka i ne ponudi mi uopste da odgodim transfer vec odma ovo kao da nemam para za transfer. Ponudio sam 4.2 za njega a imam u budzetu preko 12 mil tako da ne kontram sto mi ovo izbacuje :banned:

Слика
Последње учитавање од DS_RS дана 14 Апр 2014, 01:31, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Слика

Какав јебени баг. Био је уговор 50-50, али је играо код мене. По правилима, ако се понуди иста сума, играч остаје у клубу за који тренутно наступа. Ни они ни ја нисмо понудили ништа, али опет прелази тамо. И раније ми се дешавало исто срање, само што ме тад болело уво јер су били неки ретарди у питању.
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 195
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од Ander »

Bajke пише:Ljudi, neki savet za Pabla Osvalda iz Sautemptona? Covek ima 17 finishing i 14 composure i ne moze da da situaciju jedan na jedan. Mislim da je imao oko 10 CCC sansi vec (a nisam puno odmakao u igri, a CCC sanse su one zaista prave) i da je mozda 1 gol dao. Nadje se 1 na 1 sa golmanom i bukvalno mu doda, sutne unutrasnjom, iskrivi se sta znam, bas lose izgleda, a i cele sezone igra ocajno. Neki savet, bilo sta?
prodaj ga, nema njemu pomoci.
Bajke
First Team Coach
Поруке: 251
Придружен: 09 Јул 2011, 22:35
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Bajke »

Ander пише:
Bajke пише:Ljudi, neki savet za Pabla Osvalda iz Sautemptona? Covek ima 17 finishing i 14 composure i ne moze da da situaciju jedan na jedan. Mislim da je imao oko 10 CCC sansi vec (a nisam puno odmakao u igri, a CCC sanse su one zaista prave) i da je mozda 1 gol dao. Nadje se 1 na 1 sa golmanom i bukvalno mu doda, sutne unutrasnjom, iskrivi se sta znam, bas lose izgleda, a i cele sezone igra ocajno. Neki savet, bilo sta?
prodaj ga, nema njemu pomoci.
Sad sam bas hteo da se vratim na njega posto se zavrsila sezona. Ipak nije tako lose :) Zavrsio je kao 3. strelac lige na kraju. Poceo je normalno da sutira i naucio je potez pa cu ga ipak zadrzati. Mozda se probudio jer sam na polusezoni doveo Defoa iz Totenhema za nesto malo pa ovaj mislio da ce ga Defo izbaciti iz startnih 11 pa rekao covek aj malo da dajem golove :) Inace, Defo je uzas isto. Njega i nisam vidjao u toliko CCC sansi, ali na 14 utakmica nijedan gol jos to je zaista da se zapita. On ce da mi bude backup igrac ipak jer stvarno ne mogu da verujem da takav igrac tako neprimetno igra.
If you heard the bullet, you are still alive.

"Me, 2012. new era" :)
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Aj da pitam za svaki slucaj-ko pita ne skita :)

Ako treniram tj. uvezbavam 3 taktike, a u pitanju je slabiji tim, da li cu "brisanjem" jedne bolje i brze uvezbati preostale 2 taktike? Cenim da bi fokus mogao da se prebaci samo na 2 i da cu brze stici do zeljene ocene kada su sve kolone Fluid.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Nisam siguran, uvek sam imao sve tri uključene na treniranju, ali sumnjam da to utiče na brzinu ovladavanja taktikom. Možda grešim.
Uglavnom, jednostavnim povećavanjem fokusa na treningu možeš da ubrzaš taj proces, bilo da se radi o tri ili jednoj.
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Pa zato i ja pitam obzriom da je i meni uvek 3 taktike na treningu. Ali sad nesto ekpserimentisem pa da vidim ima li neko iskustva sa tim.
Последње учитавање од Ronin дана 14 Апр 2014, 20:44, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Gymbro
Youth Team Coach
Поруке: 163
Придружен: 09 Мар 2012, 21:04
Место: Niksic/Podgorica
Status: Није на вези

Порука од Gymbro »

Mislim da se brže uigrava, ja sam svojevremeno uvodio jednu po jednu taktiku za uigravanje.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Ja nisam primetio bitnu razliku

Ono sto sam primetio je da kada je uigrana jedna, drugu nauce brze, ali dal imao jednu koju uce ili tri zajedno ista je brzina.
Mauzeer
Youth Team Coach
Поруке: 151
Придружен: 04 Нов 2010, 16:09
Место: Stari Grad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Mauzeer »

Ronin пише:Pa zato i ja pitam obzriom da je i meni uvek 3 taktike na treningu. Ali sad nesto ekpserimentisem pa da vidim ima li neko iskustva sa tim.
Brze se uigravaju dve nego tri taktike, mada razlika nije velika. Ja obicno krenem sa dve taktike i u prve 2-3 nedelje priprema stavim match training, tactics only, da bude dan i po pre meca. Posle dodam i trecu taktiku, koja je variacija jedne od dve, tako da ne krecu od nule, kad je uce.
miksakralj
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 21 Мај 2011, 19:33
Место: BGD
Status: Није на вези

Порука од miksakralj »

Kako da vidim igrace u nekim ligama ili drzavama kad su onako sivi (ne moze nista ni offer ni scout itd...)?
Последње учитавање од miksakralj дана 17 Апр 2014, 19:26, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Па не може јер нису учитани. Нпр. ти си учитао 60000 играча и логично је да нећеш имати све живе играче који постоје у игрици.
miksakralj
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 21 Мај 2011, 19:33
Место: BGD
Status: Није на вези

Порука од miksakralj »

Ma znam to nego pitam jel moguce nekako naknadno ih otkriti? Posto kad igram sa nekim timom friendly vidim im ceo sastav nakon utakmice i sve mogu normalno s igracima
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

igra je GOVNO od novog update

low transfer update

pre update na default bazi kidao sam sve zivo, sad ne moze nista pa jel moguce da ne moze da se pobedi ni jedan srpski klub na strani

fuck this game

rip fm

sad sam 100% siguran da necu da kupim fm2015, cekam lepo februar i uzmem za 7,8keya tj nekih 14ak eura mada i toliko ne vredi
Последње учитавање од kiba дана 20 Апр 2014, 21:28, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од delboy »

Jel zelis da ti otkrijem taktiku? :D Ja nemam problem sa tim ;) P.s. Igram sa Partizanom.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”