FM 2014 - diskusija

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
DocPFK
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 10 Јан 2014, 23:14
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од DocPFK »

Слика

Napad je odlican. U pripremnim sam davao dosta golova. Dobio sam i Benfiku 3:2, ali dosta golova i primam, to je problem. Imate neki savet kako da to bar malo zaustavim. Nisam nikakve individualne istrukcije davao igracima...
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 195
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од Ander »

rekao bih da igras presive ofanzivno
Корисников грб
Miksa
Youth Team Coach
Поруке: 174
Придружен: 26 Сеп 2012, 00:16
Место: Kraljevo
Status: Није на вези

Порука од Miksa »

Već evo treća sezona nisam dobio nijednog regena sa više od dve i po zvezdice, gde grešim?

Слика
Слика
'So when I go home, sometimes, even when I had an amazing game, I always think about what I missed.' - Thierry Henry
Корисников грб
Jovan
Assistant Manager
Поруке: 637
Придружен: 09 Апр 2011, 13:47
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Jovan »

Dešavalo se i meni na sejvu sa Evertonom gde je sve bilo maksimalno nabudženo da u 2 sezone ne dobijem nijednog krštenog regena, mada sam kasnije dobijao vrlo dobre.
Корисников грб
TOMARA
Assistant Manager
Поруке: 667
Придружен: 26 Нов 2010, 00:26
Место: Stara Pazova
Status: Није на вези

Порука од TOMARA »

IZASAO JE SKIN "STEKLO X4" NA STEAM WORKSHOP-U :cheers:
:zvezda: FOOTBALL MANAGER MANIAC :zvezda:
Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Najjaci skin u istoriji ove igre :yesko:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
DocPFK
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 10 Јан 2014, 23:14
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од DocPFK »

Evo mene opet. Ovaj put igram sa Ajaxom. Islo je odlicno. I sad u zadnjih 5,6 tekmi ne znam jednostavno sta im se desava. Nikako ne mogu gola dati. Samo sutaju iz daljine. A ubijam protivnika sa posedom i sa sutevima al' nikako da pogode. A prikazu samo jedan napad protivnika i naravno bude gol, ne znam ni sam zasto. Pa ako mi mozete pomoci, bio bih vam zahvalan.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Kakvi mi se sve bagovi desavaju ne vjerujem. Htio sam Andreu Polia da otkupim od Sampdorije i oni poslali neku preveliku ponudu i ja odustanem i on se kao naljuti da mu ja ne dozvoljavam da pregovara sa Milanom.
Sad doslo vrijeme za otkup polovine ugovora ja posaljem bolju ponudu i sad kad god hocu da potpisem novi ugovor sa njim on nece da pregovara. Prvo ga nagovorim da otpusti agenta, pa onda mu zaprjetim da cu ga staviti na TL ako ne potpise ugovor i tako 2-3 puta al dzaba njemu preko jedne sezone stoji da je nezadovoljan zato sto ne moze pregovarati sa Milanom :banned:
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Ево како се свира пенал :lol:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LlNiWUDL6Xc[/youtube]

Ово смеће сам дефинитивно обрисао заувек. Јебо ми пас матер и што сам је инсталирао. Одиграо сам 4 утакмице и на свакој су ми повредили бар по једног играча. И наравно, неће да се повреди Додо где имам замену, већ Тоти, Пјанић, Љајић и Мајкон. Играчи су имбецили. Како је један дегенерик бацио аут, не уз линију, како се то нормално ради, већ онако право у поље где наравно нема никог од мојих. Код корнера лопта се одбија од играче ко кугла за билијар кад је неки сивоња удари из све снаге. Па аутоголови, 3 комада на 4 утакмице. Па овај пенал што сам окачио. Центаршутеви од којих сваки други иде у гол. Туга. Јебо матер ако ово сад не изгледа дебилније од фифа менаџера.
Последње учитавање од mmladja дана 22 Јан 2014, 07:58, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Ja sam sinoc primio 6 golova iz kornera na 2 utakmice, i izgubio obje 4:3 i 3:2, a taj jedan što nije iz kornera, on je iz slobodnjaka. I da, 3/6 su moji autogolovi. Zapaliti SI. :poz:
И душа и тело, све је црно бело...
StrikeFront
First Team Coach
Поруке: 329
Придружен: 01 Нов 2010, 15:33
Место: Vrsac
Status: Није на вези

Порука од StrikeFront »

Neverovatno mnogo golova pada na utakmicama da to nije normalno. Celo kolo lige mi cesto dodje 3+ pa i 4+, Jelen Super Liga. Takodje, povrede igraca sevaju nenormalno kao i auto-golovi. Stvarno sam razocaran ovim desavanjima a mislio sam da ce to da srede.
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Evo ja sam malo pogledao izvještaje sa poslednjih 12 utakmica:

mi: 6 povreda i 5 autogolova
oni: 8 povreda i 1 autogol
Корисников грб
Miksa
Youth Team Coach
Поруке: 174
Придружен: 26 Сеп 2012, 00:16
Место: Kraljevo
Status: Није на вези

Порука од Miksa »

Očekivao sam mnogo više od Steklo skina. :(
'So when I go home, sometimes, even when I had an amazing game, I always think about what I missed.' - Thierry Henry
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ja nisam dao autogol nijednom do sada u ovoj sezoni. A protivnici su protiv mene postigli 3 ili 4, računajući sve mečeve(JSL, kup, LŠ). Trenutno je polusezona, sa Zvezdom. Povrede na utakmici retko, možda jedna na 6-7 mečeva i to bude neka jadna, ono nedelju dana ili tako nešto. Ima sam i težih povreda u ranijim sezonama, ali uglavnom su se desile na treninzima npr. Milinkovic-Savic 6 meseci, ligamenti. U ovoj polusezoni bilo je nekoliko povreda od 3-4 nedelje, Lazović, Djurdjević, Mladenović, Tibor Čiča, možda je jedna bila na utakmici, Lazovićeva, čini mi se. Ostalo sve na treningu. Mislim da to nije puno. Primio sam samo jedan čudan gol, Rajković je dodao loptu od Rodića u 16m i odmah mu je Putničanin uzeo i dao gol. Jedino šta mi smeta, mada ne mogu reći da je bag, jeste da su mi svirali samo dva penala, dok su protiv mene svirali jedno 5-6.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

mene nervira što za 2 sezone moji golmani nisu odbranili ni 1 penal, a svirali su ih protiv mene baš dosta, i još sam 2x u kupu igrao na penale... doduše i protiv mene su odbranili samo 1, mislim da se jako rijetko brane...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Kad ce novi patch? Trebaju da isprave raspored utakmica za rezervne timove indijske lige...
Sé un hombre
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Takođe u FK Rudo igrači za bod na strani dobijaju premije po 15 maraka, umjesto dosadašnjih 25, a ni Nebojša Ilić (zvani Šuks) nije više Head of Youth Development!
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

ahahahahahha au koji ste bogovi :xD:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ispravili su bagčinu sa player instrukcijama, sad mogu da igram kao čovek. Odigrao sam 3 sezone za nedelju dana. Iako nisu menjali ME, za ove 3 godine sam primio samo 2 retardirana gola i dao verovatno isto toliko. Sve šljaka kako treba, da kucnem u drvo.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Uplati loto
Jusqu'ici tout va bien…
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”