(FM14) Predložite klub za menadžerisanje

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

(FM14) Predložite klub za menadžerisanje

Порука од Gagi »

Predložite neki kul tim za igranje. Uspavanog giganta, niželigaša, tim sa zanimljivom istorijom, tim sa tajkunom... Šta god vam padne na pamet.
Последње учитавање од Gagi дана 01 Јан 1970, 01:00, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Evo ja odma da vam dam par zanimljivih predloga:

Od engleza:
-Southampton - sjajna skola fudbala, mnogo talentovanih klinaca i odlicna ekipa, solidne pare i dovoljno zainteresovanih igraca koji zele da dodju kod vas.
-West Ham - poznata skola fudbala, solidan sastav, meni se iskreno mnogo svidjaju za vodjenje i sigurno cu ih voditi na novom FM-u.
-Everton - Moja privrzenost Liverpulu ce me sigurno sputati u nameri da vodim njih, ali za sve ostale topla preporuka, tim je odlican Lukaku nezaustavljiv, Bejns mozda jedan od najboljih levih bekova u igri, uz jos nekoliko mladih i odlicnih igraca dovoljno da vas privuce da ovo bude vas prvi tim na novom FM-u

Od italijana:
-Inter - novi vlasnik za nove uspehe
-Fiorentina - pokusati uzeti trofej sa svim ovosezonskim pojacanjima nije nemoguce, bice zanimljivo napasti titulu odma u prvoj sezoni

Od spanaca:
-Bilbao - zar uopste treba objasnjavati, uvek je ovaj tim ogroman izazov, sa njima je nemoguce juriti da se naprave drim tim ili nesto slicno vec je sve na vama da isplanirate kako iskoristiti maksimum iz postojeceg sastava
-Mallorca - meni takodje jako interesantan tim, dosta dobrih igraca, tim za sredinu tabele ali je na vama da ih izdignete iznad toga

Od nemaca:
-Gladbach - odlicna ekipa sa par ekstratalentovanih klinaca
-Leverkusen - mislim da ce ovaj tim biti pravi hit ovog FM-a, dosta dobar sastav kadar za plasman u ligu sampiona

Od ostalih:
-Glasgow Rangers - vratiti velikana u prvu ligu i prekinuti dominaciju Celtica, dovoljan motiv
-Anderlecht - sa novopristiglim dvojcem iz beogradskih vecitih rivala, sigurno ce biti interesantni za vodjenje
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Boske11 »

Spartak Moscow (Russian Premier League)
Težina izazova: Zanimljiv izazov.Imate fantastičnu momčad na raspolaganju s Kombarovom,Tasciem i Costom.Vjerojatno ćete se boriti s CSKA Moscow i Zenitom za naslov.

Club Brugge (Belgian Pro League)
Težina izazova: Zanimljiv klub za vođenje,pokušajte se suprostaviti Anderlechtu s ovom dosta dobro ekipom.

Sampdoria (Serie A)
Težina izazova: Dobar izazov za iskusne FM igrače,cilj je izboriti sredinu tablice,što s ovakvom ekipom ne bi trebalo biti teško.

Feyenoord (Eredivisie)
Težina izazova: Dobar izazov,pokušajte se izboriti s Ajaxom i Psvom za naslov.Na raspolaganju imate dosta dobru ekipu za borbu za naslov.
You''ll Never Walk Alone
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Mislim da će Benfica biti vrlo popularna ove godine zbog naših igrača. Bukvalno može da se igra 4231 sa našim vezni redom.

Southampton se podrazumeva. Verujem da su popravili WP, Shawa i Chambersa.

Norič ima finu ekipu, pa ako vam ne smetaju njihove boje...

Wolves - Ispali u treću ligu, ali su zadržali većinu glavnih igrača.

Peterborough - Klub poznat po napadačkom fudbalu u poslednjih 5-6 godina. Takođe ispali u treću ligu, napustio ih je samo Boyd.

Šalke - Draxler i Goretzka. Tandem za salataru?

Newell's Old Boys - Maxi Rodriguez & David Trezeguet!

I majku mu, Maljorka je u Segundi. :zelenko:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Gagi,
Mislim da će Benfica biti vrlo popularna ove godine zbog naših igrača. Bukvalno može da se igra 4231 sa našim vezni redom.
ne moze moras da imas 2 igraca Portugalska u startnih 11 i tokom cele utakmice! Posto SLB ima ukupno 3 osim omladinaca morate o tome voditi racuna kad uzimate ovaj klub!

Sto se tice Srpske JelenSuper lige:

Definitivno probati sa Vojvodinom skinuti vecite sa trona! Vojvodina ima jak sastav mozda i FM najaci srpski sastav na ijednom FM-u! Ima budzet od 800k evra i solidne plate, uz prodaju nekoliko dobrih igraca a forsiranje Milinkovic-Savica i drugova iz omladinkse skole Vosa moze i do Lige Sampiona!

Engleska Premijer Liga

Meni licno su Arsenal i Liverpool najveci izazovi, skinuti Chelsea, Man Utd i Man City sa vrha! Arsenal ima odlican sastav sa 2-3 pojacanja bio bi prvi favorit, Liverpool je takodje dobar samo malo suplji pozadi sto se da ispraviti... Vredi probati...

Dosta od mene za sad... :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Lyon. Nece biti lako pored Monaka i PSG-a.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
TOMARA
Assistant Manager
Поруке: 667
Придружен: 26 Нов 2010, 00:26
Место: Stara Pazova
Status: Није на вези

Порука од TOMARA »

PALERMO Vratiti sicilijance u elitu i pomrsiti konce velikanima... :cheers:
:zvezda: FOOTBALL MANAGER MANIAC :zvezda:
Слика
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Sautempton mogu reci da je ekstra ova trojka koju je Gagi pomenuo je odlicno odradjena, bekovi se nadavase golova.

Salke sam skroz zaboravio i sa njima ce biti ekstra igrati.
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

Премијер лига:
Велшани, Кардиф због лудог власника, јер играју у Енглеској и ако нису оадтле, Свонси такође из истог разлога и због триа Мићу, Бони и Шелви
Кристал Палас, зато што су вероватно најбеднији тим који је играо ПЛ у задњих пар година
Сотон и Вест Хем, школа
Бундеслига:
Шалке, јер имају много кул екипу
Менхенгладбах, Тер Штеген и још неколико готиваца, вратити их у златне седамдесете
Браушвајг, по имену најслабији клуб целе лиге
Серија А:
Интер, нови власник, нови трофеји
Фиорентина, нема више Јовете и Љајића, али ту је Гомез.Напад на скудето у сезони 1?
Примера:
Валенсија, претворити Аљакера у новог Солдада, срушити Барсу и Реал са трона
Билбао, не треба објашњавати зашто
Сосиједад, створити тим редован у ЛШ
Лига 1:
Сент Етијен/Лил/Лион/Марсеј-не дозволити богаташима из Монака и Париза да завладају Француском
Остале Лиге:
Бенфика-колонија Срба
АЕК-за ово треба сачекати за додатак са 3. лигом, вратити посрнулог велика на старе стазе
Пакош Фереира-показати да прошла сезона није само краткотрајни бљесак
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

srbija - čukarički - postaviti žabarsku taktiku 352 i jebati.. tu su otpaci s topčidera (brežančić, stojković, braća srnić..), iskusni kapiten matić, štoper karioka lukas, zezanje zagarantovano...

belgija - anderleht - dve lude glave srpskog fudbala ove godine zajedno, to mora da se proba.

italija - parma - stogodišnjica, pozadi paleta, napred kasano, ako je sređena prodaja igrača, minimum do lige šampiona u prvoj sezoni. plus se nadam da će deca - mory kone i nicola sansone biti dobro odrađeni pa da se napravi neka mladost i iskustvo kombinacija u startu...

engleska - everton - lukaku do prvog strelca lige

španija - real sosjedad - mnogo faca tu ima, igra se liga šampiona, a i treba parkirati ispred reala i barse

francuska - okser - druga francuska liga uvek bila zanimljva i neizvesna u fm...
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Totenhhem, sa svim novim pojačanjima jako kul ekipa.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Стандардна прича. Депортиво и Сарагоса из Сегунде. Палермо у Серији Б, коме не смета боја. Серија Ц Перуђа, Венеција, Салеринтана. Са острва нико, а посебно не Саутемптон, досадили сте и Богу и народу са њима прошле године.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

mmladja, Olympiakos takodje ima jako dobar tim, probati da se osvoji LS! Sto kaze mladja ako nekome ne smeta boja! PAOK prekinuti dominaciju crvenih iz Atine!

Ali za seriju C si ispao frajer ima tu jos dosta dobrih klubova, ali ima li jedan koji bi vi preporucili kao senzaciju :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Seria A sa Helas Veronom deluje zanimljivo.

Olimpiakos, Šćepakadabra, Zlatna lopta. :lol:
Последње учитавање од zele дана 16 Окт 2013, 17:52, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Saint Etienne :) Nemaju sad Aubameyanga, bice mnogo teze, ali tu je Zouma :yesko:
Корисников грб
Ličke
Assistant Manager
Поруке: 583
Придружен: 05 Нов 2011, 01:20
Место: Kula
Steam: licke2
Status: Није на вези

Порука од Ličke »

Definitivno krecem sa Palermom da ih vratim u Serie A i zbog bivseg mi kapitena :yesko:
:partizan:ZNAJ DA NA OVOME SVETU NE POSTOJI NIKO KO CE DA SPRECI DA SA JUGA SE ORI PARTIZANE VOLIM TE JA :partizan:
Слика
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Liverpool, bice zanimljivo videti koliko moze ova ekipa :D
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Ličke пише:Definitivno krecem sa Palermom da ih vratim u Serie A i zbog bivseg mi kapitena :yesko:
I ja isto :) Ali pre toga verovatno Zvezda ili neka reprezentacija (Srbija,Island ili Jermenija)
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Gledajuci ove godine LE, nekako su mi postali gotivni ovi Svedjani, Elfsborg, lep stadioncic, zanimljivi Afrosi, nesto su mi simpaticni :D
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Daj ja da bacim predloge...

Nant, tek se vratili u Ligu 1. Treći najuspešniji francuski klub i imaju očajno ružne boje... :D
Sent Etjen... Šta reći, pored igrača koje imaju oni imaju i najviše titula u Ligi 1 ali su zadnju osvojili 81 godine

Okser, bili šampioni Francuske, liga 2, brutalna škola

Sošo,Nica,Ren još brutalnije škole... :zelenko:

Dosta sa francuzima

Alaves, nekad gotivan klub, tek se vratili u segundu...

Domaća liga... Uzmite lokalni klub... Odakle god da ste... :) Ako ne, nađite sebi najbliži :)
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”