(FM14) Problemi i pitanja

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Zivorad_ZPFK пише:Зна ли неко зашто Немачки савез није дао лиценцу Фм-у за њихову репрезентацију? Пласирао сам се на ЕП 2016 и у 1/4 финалу играо са Немцима, све непознати играчи, а оцене су им лудачке. Једва сам их прошао на пенале. :xD:
To je vec duze vreme tako . Moras onaj fake file da ubacis da bih imao redovna imena tj igrace u repci . A ocene koliko ja znam su od realnih igraca . Mozes da provalis koji je Ozil ,Miler,Kros itd itd . . . :cheers:
Pravda za 2D!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

100Dzointa, Nemoj molim te više razmak pre interpunkcijskog znaka, naježim se kad to vidim. Razmak ide obavezno posle njega. Izvini, ali baš bode oči.

Zivorad_ZPFK,Nije to samo stvar sa Nemcima, prave igrače nemaju ni Japan, Kina, Južna Koreja, a ima neka fora i sa Francuskom i Holandijom, valjda im je roster uvek isti. Fake file rešava sve to.


evo link.

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/fm14-real-names-fixes-file-1430-vt10585.htm
Последње учитавање од zele дана 05 Сеп 2014, 12:39, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

zele пише:100Dzointa, Nemoj molim te više razmak pre interpunkcijskog znaka, naježim se kad to vidim. Razmak ide obavezno posle njega. Izvini, ali baš bode oči.
Izvini profa. :zelenko:
Pravda za 2D!
Корисников грб
Zivorad_ZPFK
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 24 Јан 2014, 16:12
Место: Borča
Klub koji vodite: PFC, SSL, CFC
Formacija: 4-3-3
Status: Није на вези

Порука од Zivorad_ZPFK »

@Zele i @100Dzointa,
hvala na sugestijama, ali koristim original FM pa ne bih ništa da ubacujem od pečeva :D
Svejedno sam ih dobio, ko ih šiša da li su pravi ili ne :)

:cheers:
16.1.
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Pa i vecina nas pegla oridjidji pa ubacujemo fake fajl.Cene ti to nista sjebati. :cheers: Jedino sto ti moze pojebati je onaj Leaderboard.
Pravda za 2D!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Zivorad_ZPFK пише:hvala na sugestijama, ali koristim original FM pa ne bih ništa da ubacujem od pečeva
Svi koji peglaju sa originalom ubacuju ovo. Ne sjebava ti igru, ako ga lepo ubaciš.


Možeš i na drugi način da uključiš te repke.
Otvoriš fake.inc i promeniš da ti ovako izgleda.

#Germany
"FAKE_NATIONAL_TEAM" 771 0

#Holland/France
"DISABLE_PLAYER_PICS" 784 0
"DISABLE_PLAYER_PICS" 769 0

Pa otvoriš nleague.inc
I podesiš ovako.

#China
#"FAKE_NATIONAL_TEAM" 110 0

#South Korea
#"FAKE_NATIONAL_TEAM" 135 0

#japan
"FAKE_NATIONAL_TEAM" 116 0

Na sledećem okupljanju repki bi trebalo da ti budu normalni igrači.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Zivorad_ZPFK
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 24 Јан 2014, 16:12
Место: Borča
Klub koji vodite: PFC, SSL, CFC
Formacija: 4-3-3
Status: Није на вези

Порука од Zivorad_ZPFK »

Ubaciću onda, hvala vam obojici :cheers:
Последње учитавање од Zivorad_ZPFK дана 05 Сеп 2014, 19:59, учитано 1 пут укупно.
16.1.
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

Sad zelim da vodim Rangers, kako da podesim da u Zvezdi, Partizanu, Dinamu i ostalim nekim drugim ekipama budu pravi igraci koje mogu kupiti, a ne neki tamo igraci koji su "zakljucani" i ne mogu ih kupiti?
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Da ukljucis SFRJ lige?
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

Trle пише:Da ukljucis SFRJ lige?
Pa ne moraju biti striktno SFRJ lige, desi mi se da udjem u ekipu lupam Salzburga i tamo imaju igraci koji se mogu kupiti i koji ne mogu. Tako udjem u sastav Zvezde ne mogu niti jednog igraca da kupim, sta da uradim da bih mogao kupovati sve igrace?
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vignjoslav »

Pre startovanja igre moras da povecas database sa kojom ces igrati ili da ucitas igrace iz odredjenih zemalja. Kada bi kao u realnom zivotu mogao da vidis sve igrace iz svih liga, eksplodirao bi ti komp :D :P
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

vignjoslav пише:Pre startovanja igre moras da povecas database sa kojom ces igrati ili da ucitas igrace iz odredjenih zemalja. Kada bi kao u realnom zivotu mogao da vidis sve igrace iz svih liga, eksplodirao bi ti komp :D :P
Meni i ne trebaju svi igraci, zelim neke igrace dovesti iz Zvezde pa sam zato pitao. Povecao sam na pocetku database na large, ali opet nije pomoglo.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ako je tako, onda moraš da učitaš našu ligu ili igrače. Oduvek je bilo tako. Ni large db ne garantuje da ćeš u nekim timovima imati dosta igrača.
Последње учитавање од Gagi дана 01 Јан 1970, 01:00, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vignjoslav »

Probaj sa huge db, ima na sajtu da se skine, to bi trebalo da ti pomogne
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Ja uvek pravim custom bazu. igraci loadujem iz zemalja koje su mi bliske/bitne za sejv. vecinom oko 60k igraca.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Zasto je Skotska liga toliko nepozeljna za igrace? Moja ekipa igra Ligu Sampiona a neki debilko potpisuje ugovor za Midlzbro koji je u championshipu...
Sé un hombre
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Nije problem u skotskoj nego u engleskoj koja ja mnogo jaca.
Корисников грб
Stotka
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 29 Јан 2014, 13:11
Место: Ljubljana/Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stotka »

Razmisljao sam u zadnja dva tri dana bas dosta zbog cega nasi klubovi onolike pare traze za nase igrace od Partizana, verovatno i od Zvezde?

Elem doveo sam Slavka Perovica u Milan silom prilika da igra kao treci napadac (frajer dao 20 golova i bio drugi strelac lige :xD: ) znaci bez cenkanja sa Radom dao 300 000 i covek dosao.

Kad god sam pokusao da dovedem bilo kog naseg igraca onako solidnog kvaliteta meni umesto 300 000 koliko sam ponudio a cena mu jedva 100 000 oni krecu, 4, 5, 10, 210 miliona :S
Dovedem cini mi se iz Kolumbije igraca za 50 000 evra moze da jede zivu decu po nasoj ligi, doveo sam pre par meseci nekog zadnjeg veznog da me ubijes ne mogu se setim imena uglavnom opasan zadnji vezni tamo iz ekvadora negde cini mi se za 125 000 evra, dok mi Vojvodina za Savica trazila 8 miliona nije ni prici ovom. Zbog cega se desavaju tako napumpane cene u Srbiji?

Jel ima toliko jaci rejting od Ekvadora, Kolumbije i slicnih liga ili?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ma nije to problem. Rad, OFK su iz Bg kao i večiti pa onda ih i ako nije podešeno rivalstvo igra smatra lokalnim nekim rivalima i neće da pušta jeftino igrače u te klubove. :)
Корисников грб
Stotka
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 29 Јан 2014, 13:11
Место: Ljubljana/Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stotka »

Pa ako je meni Rad rival koji igra drugu ligu a ja ispadnem u polufinalu lige sampiona onda do mojega :xD:
Ma da sam Rad uzeo samo kao primer desavalo mi se i sa jos nekim klubovima, zato sad sve u Kolumbiji trazim i slicnim drzavama, ostalo iz moje skole, igraju deca samo vezu.
Последње учитавање од Stotka дана 09 Сеп 2014, 19:22, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”