(FM14) Koga trenutno vodite?

Sve o Football Manager-u 2014
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Poceo sam da peglam sa Bilbaom danas, okacicu neki SS na polusezoni mozda i neku pricu pocnem ako nije kasno, ko zna. Al odma me potrero maler povredio se De Markos na 3 i Muniain na 4 meseca, a igram revans za LS za Arsenalom prva 0-0 kod mene, nadam se prolazu. :cheers:
Последње учитавање од Trle дана 15 Сеп 2014, 02:15, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Vladar пише:Zavrsena sezona sa HSV-om. Ista pozicija kao i na polovini sezone, iako sam dosta bolje odigrao drugi deo.

Slika

Oko tridesetog kola sam se priblizio na bod od mesta koje vodi u Ligu Sampiona, ali sam imao dva kiksa i uprskao. Makar mi 5. mesto nije ugrozeno, niti jednog trenutka.

Slika

Ekipa tanka, mnogo mi pojacanja ttreba, pokusavam da ocerupam Hofenhajm koji je ispao ali mi ovi iz uprave ne daju lovu. Kada sam se pozalio novinarima, zvali su me na razgovor, ono, neprofesionalan sam, dobicu otkaz ako nastavim tako i slicno. Prema tome, prvi ce Van der Vart da ga dune; mator je, prima duplo vise od drugog najplacenijeg igraca i ne treba mi vise, iako je bio u pristojnoj formi veci deo sezone. Zalim samo sto ga ne prodah na polusezoni, uzeo bih vise od 2,5-3M, za koliko ce verovatno otici sada. Jedino odbranu i golmana necu menjati, sve ostalo bih, samo da obezbedim sredstva. Vec su dogovoreni transferi Manuela Fernandesa, novog enganche-a, a za njim dolaze i Mame Diouf i Tom Ince. Glavne mete su Niklas Sule, Michy Batschuayi i Victor Wanyama(ciji se transfer nije mogao potvrditi zbog nedostatka par stotina hiljada u budzetu).

Slika
Lepi, kako si prošao protiv Bajerna? Ubiše boga u meni. Krenuo sinoć sa Hofeom.

Skontaj ovo.

Слика
Последње учитавање од Gagi дана 14 Сеп 2014, 19:32, учитано 1 пут укупно.
lachbata
Assistant Manager
Поруке: 659
Придружен: 10 Сеп 2013, 18:38
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од lachbata »

Gagi oces da bacis neki stream danas ?
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

do 1 decembra sam stigao i fino mi ide za sada, posle Barse sam najefikasnija ekipa u Primeri, mada odbrana i dalje skripi, jedino me Real demolirao al videcete i kako.
Evo taktike koju furam
Слика
Слика
Real-Bilbao
Слика
Malo im sto imaju all star ekipu nego jos i 3 crvena mi daju
evo ostalih rezultata
Слика
I evo decka koji me odusevio igrama kao levi vezni
Слика
Prvi asistent lige ubedljivo. :gunman:
Jebiga tabelu sam zaboravio da slikam ali vidite da sam 4. neke utakmice sam bezveze gubio, ali sve u svemu zadovoljan sam prikazanim.
lachbata
Assistant Manager
Поруке: 659
Придружен: 10 Сеп 2013, 18:38
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од lachbata »

Gagi пише:
Vladar пише:Zavrsena sezona sa HSV-om. Ista pozicija kao i na polovini sezone, iako sam dosta bolje odigrao drugi deo.

Slika

Oko tridesetog kola sam se priblizio na bod od mesta koje vodi u Ligu Sampiona, ali sam imao dva kiksa i uprskao. Makar mi 5. mesto nije ugrozeno, niti jednog trenutka.

Slika

Ekipa tanka, mnogo mi pojacanja ttreba, pokusavam da ocerupam Hofenhajm koji je ispao ali mi ovi iz uprave ne daju lovu. Kada sam se pozalio novinarima, zvali su me na razgovor, ono, neprofesionalan sam, dobicu otkaz ako nastavim tako i slicno. Prema tome, prvi ce Van der Vart da ga dune; mator je, prima duplo vise od drugog najplacenijeg igraca i ne treba mi vise, iako je bio u pristojnoj formi veci deo sezone. Zalim samo sto ga ne prodah na polusezoni, uzeo bih vise od 2,5-3M, za koliko ce verovatno otici sada. Jedino odbranu i golmana necu menjati, sve ostalo bih, samo da obezbedim sredstva. Vec su dogovoreni transferi Manuela Fernandesa, novog enganche-a, a za njim dolaze i Mame Diouf i Tom Ince. Glavne mete su Niklas Sule, Michy Batschuayi i Victor Wanyama(ciji se transfer nije mogao potvrditi zbog nedostatka par stotina hiljada u budzetu).

Slika
Lepi, kako si prošao protiv Bajerna? Ubiše boga u meni. Krenuo sinoć sa Hofeom.

Skontaj ovo.

Slika

upravo sam tukao Bajern 3-2 Volland 0 golova + promasio 4 Cuta, izgoreo sam
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Mene Braunšvajg deklasirao sa 4-1-4-1, morao sam svoju da napravim posle toga.

Nisam mogao juče da strimujem, teško da ću moći i večeras.
Последње учитавање од Gagi дана 15 Сеп 2014, 17:51, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

A mogao bi i da dvoklikom pokreneš skajp, jer nije fora da te ogovaramo dok nisi tu.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Ja sam u Minhenu pukao, ne secam se koliko i kako, ali sigurno jesam, posto je taj prvi deo tanko odigran. Na mom terenu smo igrali 1-1, sasvim egal, golovi pali iz penala. Istu sam im formaciju izveo kao sto stoji na slici, samo sam verovatno cackao malo vise opposition instrukcije. Jel ovo ona njihova 4141, mnogo usko u vezi izgleda?
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Hanza preuzeta, užas blagi. Ništa nema, ni pare, ni igrače, ali opet provlačim se. Biću prvi, al samo zato što ću imati krš nerešenih. Ako preživim prvu sezonu u cvajti, biće dobro. Nahvatao dosta igrača na pozajmice i free, tako da sam sklepao nešto što će poslužiti. Kako ću da popravim ovu rupčagu u budžetu samo đavo zna pošto ne mogu jednog jedinog da zavaljam za pare. A na kraju sezone mora radim komplet rekonstrukciju. :-[
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
lachbata
Assistant Manager
Поруке: 659
Придружен: 10 Сеп 2013, 18:38
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од lachbata »

Gagi, Kako napredujes sejv sa Hoff? Jel ces uskoro neki streming ?
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика



Upotpunjena kolekcija. Poludeh zbog jebene lige, toliko sam zamrzeo Napoli, da mi je u odnosu na njih Barsa gotivna.


Слика

Слика

Elem, tako se uzimaju titule u Italiji. Golman daje gol preko celog, i Napoli se saplice.

Inace, u pitanju je poslednje kolo.
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Eo jedan sejv koji sam upalio posle 100 godina, znaci 4 sezona sa Liverpulom, da okacim neke igrace ekipu.

Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Корисников грб
Mare.Maki
Youth Team Coach
Поруке: 85
Придружен: 04 Сеп 2014, 18:36
Место: Vršac
Status: Није на вези

Порука од Mare.Maki »

Jel to tebi editor radio ovde malkice? :slap:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Zašto editor?
Корисников грб
Mare.Maki
Youth Team Coach
Поруке: 85
Придружен: 04 Сеп 2014, 18:36
Место: Vršac
Status: Није на вези

Порука од Mare.Maki »

2017 god, a sa Liverpool-om da dovede sve ove igrače? Nema šanse. Čelzi i Siti nemaju toliko para za to, a ne liverpool.
Ja sam jedva uspeo da dovedem sličan sastav sa Čelzijem, gde sam prodao sve trenutne zvezde tima.
Torresa, Mikela, Ramiresa, Kejhila, Cola, Lamparda, rasprodao sam ceo tim :) I jedva skrpio.
+ Doveo sam par mladih igrača ne toliko poznatih i u tim trenucima dosta jeftinim.
Dok npr za Marquinhos
Doria
Groetzka
Draxler
Reus

traže boga oca para.

Markovic, Ward-Prowse, Romero, Balanta, Nastasić, Hart isto nisu toliko jeftini.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Imao je čovek 4 pune sezone da dovede te igrače, što znači da je imao devet prelaznih rokova. Pogledaj ko sve fali u ekipi, to je verovatno prodao.

Minjole, Rejna
Enrike, Ager, Sako, Škrtel, Koates, Flanagan, Ilori
Alberto, Henderson, Leiva, Sterling, Alen
Suarez, Staridž, Borini, Aspas

Balanta nije skup, ako se odmah dovodi, kao i Doria, Gorecka može da se dovede za male pare, ali samo u prve dve sezone. Romero nije skup, Berardija uglavnom uzme Sasulo za neku siću, jer Juve odustane. Vord-Prauza sam vidjao da ga dovode za 5m, ali i za 25m, zavisi od sejva do sejva. Horn je smešno jeftin, ima klauzulu oko 4m, mislim da i Rojs ima neku klauzulu, ali nisam siguran. Marković može za manje od 15m da se dovede. Kontam da je Harta doveo po isteku ugovora, a Nastasića dok je bio na TL, jer se to često dešava. Markinjoš je često na loan listi, pa je moguće da ga je tako doveo-loan sa ugovorenim transferom.
Последње учитавање од zele дана 20 Сеп 2014, 12:02, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Đavola nema šanse, to je Engleska, mogao je da napravi i bolji tim.
Корисников грб
Mare.Maki
Youth Team Coach
Поруке: 85
Придружен: 04 Сеп 2014, 18:36
Место: Vršac
Status: Није на вези

Порука од Mare.Maki »

Pa ja ne znam koji menadžer ja onda igram kada ja Doriu ne mogu da dovedem ispod 20 milki.
Za Gorecku mi traže 40+, uvek, ali uvek.
Dortmund mi je za rojsa tražio 60 milki, onog Draxlera kako već isto neka ogromna cifra..
A igrače iz sautemptona ne mogu da dobijem ispod 20 isto..

Ne znam o čemu se tu onda radi. :D
Последње учитавање од Mare.Maki дана 20 Сеп 2014, 12:45, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Koju bazu igraš?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Mare.Maki
Youth Team Coach
Поруке: 85
Придружен: 04 Сеп 2014, 18:36
Место: Vršac
Status: Није на вези

Порука од Mare.Maki »

Kako mislis koju bazu ? :D Ono large, small i to? :D Ako je to, onda small :xD:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”