(FM14) Koga trenutno vodite?

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Završio jesenji deo druge sezone sa Dolinom, prva sezona u JSL. Posle katastrofalnog starta u poslednjih 6 mečeva dobili smo 4 i izgubili 2. Iako smo na poslednjem mestu, prvo mesto iznad ispadanja nam beži samo 2 boda, te se nadam da ćemo na proleće nastaviti u ritmu kojem smo završili jesen. Transfere opet ne planiram da pravim, neka trče ovi crnci.
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Dal me zajebavaš da porediš De Geu iz Uniteda koji je osvojio titulu i Minjolea koji je sa Sanderlendom završio 17? Daj Andrej molim te.
Корисников грб
mekdajs
Youth Team Coach
Поруке: 157
Придружен: 27 Окт 2010, 18:38
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од mekdajs »

Krenuo lokalno kao i prethodnih godina, avatar govori sve :)
Cilj, povratak u Jelen Superligu iako sam za cilj na pocetku postavio opstanak u Prvoj Ligi Srbije.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

TSG пише:Dal me zajebavaš da porediš De Geu iz Uniteda koji je osvojio titulu i Minjolea koji je sa Sanderlendom završio 17? Daj Andrej molim te.
Dal je moguce da si ozbiljan? Pricam o golmanima, ne o timovima. Da nije bilo Mignolea Sanderlend bi ispao iz lige, a De Gea je bio direktan krivac mnogo prokockanih bodova United-a. De Gea je uradjen bolje iz prostog razloga sto igra u Man.Utd. a ne zato sto je bolji golman, pritom je i spanac. Mislim, nemam nameru da se raspravljamo, samo iznosim cinjenice. Nikad se ne uporedjuju golmani po osvojenim trofejima. Bufon, Casillas, Nojer i mnogi drugi su top golmani jer ispred sebe imaju top defanzivce. NIkad niko nece istaci golmana koji ima losu odbranu, ali evo ti primer, Lukac iz Partizana je dokazao da je odlican golman, ali ga niko nece spomenuti jer nema ni jedan trofej, dok je recimo Stojke najbolji golman Srbije (a ima boljih naravno: Brkic, Aleksic). Toldo je bio bolji golman od Buffon-a, ali opet ti kazem goman koji ima ispred sebe bolje defanzivce se uvek bolje kotira. Valdes recimo je jako los golman, ali je izuzetno trazen.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Zavrsite raspravu na ovu temu vise, preterali ste sa off topicom.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
CitizenBJ
Youth Team Coach
Поруке: 120
Придружен: 24 Окт 2011, 10:36
Место: Sombor
Status: Није на вези

Порука од CitizenBJ »

Ja sam upravo zavrsio prvu sezonu sa Zvezdom.
Osvojio sam kup i zavrsio samo 6 bodova iza Vojvodine u prvenstvu tako da sam prezadovoljan, imajuci u vidu da mi je polusezona bila katastrofa (posle 22. kola Vojvodina je imala 18 bodova vise od mene)... :winner:
Partizan je nizao sve gore rezultate i na kraju jedva zavrsio 7.?!? Jagodina je treca a ispadaju Donji Srem, Javor i OFK.
Milijas je najbolji asistent u prvenstvu (15), Ninkovic najvise kljucnih pasova imao (42), moj najbolji strelac mi bio Jovanovic sa 9 golova (u ligi prvi Spalevic iz Radnickog sa 20), napadaci su mi bili vrlo slabi ove sezone...
Sto se tice Evrope, Tottenham je osvojio Ligu Evrope (na penale protiv Man. City) a LS moj voljeni MANCHESTER UNITED :lover: (u finalu dobili Chelsea, koji je u polufinalu pobedio Barsu, koja je u cetvrtfinalu izbacila Real...)
rajs5
First Team Coach
Поруке: 313
Придружен: 03 Апр 2012, 09:38
Место: Crvenka
Klub koji vodite: AC Milan
Formacija: 4:3:3
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од rajs5 »

Ja sam zavrsio prvu sezonu (igram fm clasic) sa Zvezdom, osvojio sam titulu. U pocetku sam samo gubio, bio sam cak i u zoni ispadanja, ispao u Kupu, jesenji deo sam zavrsio na 4. mestu sa 4 boda manje od Partizana, prolecni deo sam poceo sa 3 pobede, pa onda 2 poraza, pa nereseno, pa pobeda pa poraz od Partizana koji mi je tada bezao 8 bodova i do kraja dobijem svih 7 utakmica i osvojim titulu sa 3 boda vise od Partizana. Prvo sam probao sa 2 taktike 4-1DM-2MC-2AMRL-1 i 4-2-3-1, nije mi nista islo od ruke i onda krenem sa taktikom 4-2-3-1 asimetrik, GK-Bajkovic, DR-Petkovic, DL-Mladenovic(Mijailovic), DC-Arauho, DC-Lazic, DM-Kovacevic, MC-Milijas, MR-Vesovic(Lazovic), AMC-Ninkovic(Savicevic), AML-Milunovic i ST-Onjilo koji me je bas pozitivno iznenadio na 25 utakmice dao je 17 golova, 7 asistencija i 6 puta igrac utakmice, Milunovic je isto bio nejbolji, razocarao me je Martinovic!!!
I upravo sam u drugoj sezoni usao u Ligu Sampiona!!!
Последње учитавање од rajs5 дана 22 Окт 2013, 13:50, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

zasto kad uzmem Srbiju nije stanje u grupi onakvo kakvo je bilo isprave u tom momentu, i to su mi do juna odigrana oba meca sa Hrvatima, oba puta nerijeseno... ocu real fixtures :nasty:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Denny
Manager
Поруке: 1695
Придружен: 07 Мај 2011, 13:47
Место: Niksic
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Denny »

Ja ne znam, izgubio sam volju da igram sa nekim top klubovima, nekako sam samog sebe motivisao da tako kažem da krenem sa nekim manjim ligama i klubovima, da od sebe i kluba napravim ime i fabriku talenata..... a to preporučujem svima koji hoće da krenu FM14 da pikaju, a uz to i neku priču bace da se prati :cheers:
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

ima li neko ideju kako da rijesim gore navedeni problem, bas mi se igra sa Srbijom, ali ocu da bude realno stanje kakvo i jeste bilo u junu...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

markohn22 пише:ima li neko ideju kako da rijesim gore navedeni problem, bas mi se igra sa Srbijom, ali ocu da bude realno stanje kakvo i jeste bilo u junu...
Jesi li proverio sta ti pise pod Start date, kad kreiras igru?
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

Немогуће је добити тачан распоред текму, јер СИ нема лиценцу за СП.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

ali to je ranije moglo, mozda su to sredjivali preko fake fajla onda...?
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Mozda ce to biti sredjeno preko njega kad izadje full, primjetio sam i ja da meni nije raspored u PL uredu
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Završio prvu sezonu sa Šalkeom, 4. mesto u ligi, polufinale Lige Šampiona a kupu sam ispao već u drugom ili trećem kolu. Sve u svemu ispunio sam očekivanja vezana za liku i kup sad čekam produžetak ugovora, valjda će ga biti. :D
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Pred početak sezone imam 38 igrača u prvom timu, biće zanimljivo.
StrikeFront
First Team Coach
Поруке: 329
Придружен: 01 Нов 2010, 15:33
Место: Vrsac
Status: Није на вези

Порука од StrikeFront »

Napokon poceo i ja. Naravno kao i svih godina prvo krecem sa Partizanom. Za sad odigrao 4 utakmice. Igrao sam 3 prijateljske, 2 pobede i 1 poraz ( Lubimec 2:1, Bazel 0:4 i Zemun 3:1 ). Doziveo sam visok poraz od Bazela ali ne brinem jer igraci su jos nespremni i nisu jos sasvim uigrani.

Prvi moj zvanicni mec na novom fm-u je bio odlican. Prvo, u kvalifikacijama za Ligu sampiona dobih vec u 2.kolu bugarski Ludogorec i iskreno malo sam se plasio da ce biti bas jako tesko sa njima medjutim skroz suprotno. Iako sam prvo pluvreme gubio 1:0 i to nesrecnim auto-golom Volkova preokrenuo sam u zaista odlicnom drugom poluvremenu na 1:3 usred Bugarske. Strelci Jojic, fantastican slobodnjak od stative u gol, potom Grbic iz odbitka nakon suta Sase Markovica i na kraju Voja "Brisel" Stankovic sa penala :) Idemo dalje.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Dule93 пише:Pred početak sezone imam 38 igrača u prvom timu, biće zanimljivo.
Sta ce tu biti zanimljivo? :)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Transfer period. :D

EDIT: 37, prodao sam jednog, možda još jednog a ostali na pozajmice.
Последње учитавање од Dule93 дана 24 Окт 2013, 16:32, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Odbio sam sad 5 miliona u kešu, 11 miliona na 30 rata i 50 % od sledeće prodaje za Papadopulosa.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”