(FM14) Koga trenutno vodite?

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

E da si jedini :D

Slobodno prosledi neke igrace :D
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

TOMARA пише:Kao i svake godine, prvi sejv za Zvezdom :zvezda: Igram vec 4 dana i noci i nisam jos kliknuo continue :zelenko: Trazim igrace :cheers:
I ja sam isto krenuo sa Zvezdom, tek sam kasno sinoc prvi put kliknuo na continue, istrazio sam celu Ameriku i Afriku. Iznervirao sam se sto vecina stranaca koji su mi se svideli traze preveliku platu, narocito Argentinci i Brazilci, ako ima do 3k nedeljno trazi od 5-7k, ako ima preko 3 onda uglavnom preko 10k, a ja jedva mogu da mu ponudim 4,5k.
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Krenuo sa Romom i doveo Januzaja za 8 miliona, a Unitedu sam prodao Pjanica za 30 miliona ( riba jedna zatrazila da bude na transfer listi ).

Imate u Anderlechtu dobre klince : Bruno, Praet, Tiemelens .
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Imam 12 veznih igrača u prvom timu, ne znam šta da radim sa njima. Većina mlada i talentovana tako da od prodaje nema ništa, biće slatke muke na pripremama za novu sezonu.
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Ja i dalje ne mogu da krenem sa nekim timom. Krenem sa Partizanom,batalim,krenem sa Viganom,batalim,krenem sa Kristal palasom i debil iskljucim igru pre save-a...
Dva dana samo klikcem po timovima :/
Корисников грб
Mita86
Youth Team Coach
Поруке: 161
Придружен: 22 Дец 2010, 00:08
Место: Требиње
Status: Није на вези

Порука од Mita86 »

Послије дуго размишљања узео Звезду. Услед недостатка времена мало брзам, али ипак сам одлучио да играм детаљно и споро и да то буде прави сејв без обзира на бету.
:fanman:
Последње учитавање од Mita86 дана 21 Окт 2013, 10:57, учитано 1 пут укупно.
После сваког пада устајем, никад не одустајем, јачи постајем, до краја остајем!
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Boske11 »

Ja krenuo sa Zvezdom i brzo se smorio, ne volim nasu ligu da igram poceo sam sad sa Arsenal Kijev pokusacu da prekinem dominaciju Sahtjora.... :cheers: :fanman:
You''ll Never Walk Alone
Корисников грб
m15k3
Manager
Поруке: 2279
Придружен: 27 Нов 2010, 08:39
Место: Brcko, BiH
Status: Није на вези

Порука од m15k3 »

Ja sada uzeo malo West Ham, nakon odigrane skoro polusezone sa Lechom, jos uvijek je testiranje igrice. Sada malo u WH cisto zbog isprobavanja tih klinaca koji hoce u jacu ligu, i za koje treba malo kesa, pa cemo da vidimo dokle cu da doguram
Корисников грб
CitizenBJ
Youth Team Coach
Поруке: 120
Придружен: 24 Окт 2011, 10:36
Место: Sombor
Status: Није на вези

Порука од CitizenBJ »

Ja sam krenuo sa Zvezdom, Manchester United cuvam za full verziju :)
Brzo igram, isprobavam sta i kako mogu... Imam jako puno problema sa povredama. Doveo sam Milana Jovanovica da mi igra levo krilo, Marka Pantelica da mi greje klupu i Bosanca Hrgovica na mesto DL.
Sezona tece neverovatno u svakom smislu! U kvalifikacijama za Ligu evrope sam ispao u plejofu od Ciriha. Trenutno je mart, vec dva puta me je board zvao na razgovor pred otkaz i oba puta sam se izvlacio pobedama nad Partizanom... Posle 22 kola 3. sam na tabeli, a Partizan 6! Vojvodina ima 18pobeda i ima skoro 20 bodova prednosti a ja se borim sa Jagodinom za drugo mesto...
U kupu sam u polufinalu, u prvoj utakmici sam dobio Partizan na JNA 4:3 :fanman:
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Ja sam takodje sa Zvezdom poceo pre neki dan, jos sam na pocetku. U Playoff LE igram sa Spartom iz Praga u BG 2:2 sad gostujem tamo. Liga 2 pobede 1 poraz. Doveo Milana Jovanovica i Wilfreda Boumu. Igram sa 2 napadaca dajmond taktiku :zelenko:
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Odigrao sezonu sa Duklom iz Praga, prvo moram da pohvalim Češku ligu jer je odlična!
Možete da imate 5 igrača No EU, ali pod Eu spadaju sve Evropske zemlje tako da je i ovo odlično rešenje. Samo ko ne voli može da dođe u problem da napravi UN od ekipe.
Znači svaka preporuka za ligu!
Problem predstavlja što ja igram sa manjim klubom u ligi i nije baš pun stadion (šta više još nije ni polu pun ). Takođe zatekao sam brdo matorih igrača, od kojih je igrač od 38 godina tražio nove izazove u kareijeri i završio u Katru :) .
Malo sam menjao kadar, presipao iz šupljeg u prazno na kraju od transvera za hvaljenje je da sam doveo malog Živkovića iz Partizana ( koje je došao početkom druge sezone do duše...).
Što se tiče kupa nalupan sam po bulji i ispao sam u četvrtfinalu od Sparte. Što se tiče lige u završnici za šlog sam završio na 2 umesto na 4 mestu. Prvo vodi u kvalifikacije za LŠ, drugo i treće vode u 2 kolo kvalifikacija za Ligu Evrope . Dok pobednik kupa ide u 3 kolo kvalifikacija za Ligu Evrope.
Kako je tim ispred mene bio prvi u kupu imao sam siguran prolazak i sa 4 mesta. Ali lepše izgleda kada si drugi.
Sezonom sam preko zadovoljan. Drugo mesto, potencijalna liga evrope. Mnogo zdravije finasije nego kada sam preuzeo klub. Tražio sam i dobio dve filijale od kluba. De je u drugom traženju, gde sam tražio bolji razvitak klinaca, dobio Dnjeprovu akademiju u ponudi. Očekujem nekog tepača Ukrajinca kakve ovi imaju uslove.
Takođe moram pohvaliti Andreju Delibašića u formaciji 4-5-1 ili kako je neki zovu 4-3-3 sa dva IF, igrao je špica TM i pokidao. Dečko je dao 19 golova u ligi. Stvarno ako nekom treba špic za slabije lige nema šta da pogreši sa Delibašićem. Jakintu nek ne dovodi ni pod tačkom razno, povređuje se, maši jednostavno je Šaban.
Последње учитавање од Berserk дана 21 Окт 2013, 17:03, учитано 1 пут укупно.
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Mauzeer
Youth Team Coach
Поруке: 151
Придружен: 04 Нов 2010, 16:09
Место: Stari Grad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Mauzeer »

100Dzointa пише:
Uzasno su im potcenjeni igraci, pre svega Mignolet i Sturridge.
Sta tacno podrazumevas pod "potcenjeni" ? :baloon:
Izvini tek sad sam video pitanje. Mislim da sam odgledao sve tekme (sem protiv Ville) Lishe ove sezone i Mignolet im je doneo pola bodova realno i najbolji je ocenjeni golman PL do sada, a u igrici ima npr. ocenu za postavljanje 9 !!! Sturrigde, najbolji strelac PL u 8 kola, ima (dosta) slabije ocene od, Jelavica npr. Ili uporedi ocene RVP i Suareza, totalno nerealno.
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Šta je nerealno kod RVP-a i Suareza? Suarez mu nije ni do koljena.
Mauzeer
Youth Team Coach
Поруке: 151
Придружен: 04 Нов 2010, 16:09
Место: Stari Grad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Mauzeer »

TSG пише:Šta je nerealno kod RVP-a i Suareza? Suarez mu nije ni do koljena.
Kad ti kazes, nagledao si se fudbala sa 18 leta ...
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Što se tiče njih dvojice, jesam.
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Boske11 »

TSG пише:Što se tiče njih dvojice, jesam.
:lol: :nasty: :xD:
You''ll Never Walk Alone
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Malo ga pretera Nemanja sa RVP. Suarez je ta klasa igraca, definitivno bi mu ocene trebale biti vece, Mignolet je takodje dosta lose uradjen, ali ako bude branio kao sto brani mozemo ocekivati da mu podignu ocene za sledeci patch.
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Ljudi kontaju nakon što odigra par dobri utakmica da mora da ima drastično bolje ocjene. A ne znaju da se ocjene uzimaju na osnovu utakmica kojih je odigrao prošle sezone, a ne ove nekim par utakmica. Dakle, onako kako je branio prošle sezone u Sunderlandu, takve ocjene ima sad.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

tzar^
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

TSG пише:Ljudi kontaju nakon što odigra par dobri utakmica da mora da ima drastično bolje ocjene. A ne znaju da se ocjene uzimaju na osnovu utakmica kojih je odigrao prošle sezone, a ne ove nekim par utakmica. Dakle, onako kako je branio prošle sezone u Sunderlandu, takve ocjene ima sad.
Nemanja brate, sad si ga usro samo tako. Pa sta je to De Gea bolje branio od njega pa da ima bolje ocene? Reina je isto kiksao pa je bolje odradjen. Nisu Mignolea uopste gledali tako, on je imao dobru sezonu i morao bi imati malo bolje ocene. A za Sturidga i Suareza su stvarno ispali glavonje. Sturidg je i proslu odigrao odlicno a Wellbeck bolje odradjen, a Suarez je jedan od top5 svetskih napadaca, a to se u fm-u ne vidi.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”