(FM14) Koga trenutno vodite?

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Koju bazu igraš? 14.0 ili 14.3?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Pa ja Nott Co imam ovakakv tim poslije 5-6 sezona
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Markovic je tu bio jer sam poceo sa nekim apdejtom, Balanta je stigo posle 2 za neku sicu tipa 9M, Doria jos u prvoj za 13-15M, Hart bio na TL uzeo ga za 30 i nesto, Gerecku posle 2 za 20M, Romera za 7M, Vard Prowsa za 20+M nzm tacno, Rojs ima klauzulu od 46M kod mene,Markinjos za 41M, Nastasica sam platio paprenoo nesto oko 60M plus bonusi, Defoleua za 30M, Berardi iz PSZ a za 20M, Horn ima otkupnu klauzulu 4M, e sad poenta je sto sam opasno prodaavao tipa Sako za 30M Monaku, Dzeka sam uzeo za sicu iz Sitija pa proado za 30, Ikardija za 25, El Saravija za 60, Sterlinga za 60 i plus pare od Suareza, a placao sam skupo jer je svaki igrac doveden na rate znaci dam tipa 10-15M u kesu i ostalo na 48 rata, a reputacija se budzila jer sam u prvoj uzeo LS ukenjalo me jer sa apdejtom sam igrao LS pa mi je uprava i budzila budzet uvek, ako hocete dacu vam i sve transfere da ne bude zabune i da se misli da sam citovao i koristio editor. :cheers:
Последње учитавање од Trle дана 20 Сеп 2014, 14:20, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Mare.Maki
Youth Team Coach
Поруке: 85
Придружен: 04 Сеп 2014, 18:36
Место: Vršac
Status: Није на вези

Порука од Mare.Maki »

zele пише:Koju bazu igraš? 14.0 ili 14.3?
14.3.1
Trle пише:Markovic je tu bio jer sam poceo sa nekim apdejtom, Balanta je stigo posle 2 za neku sicu tipa 9M, Doria jos u prvoj za 13-15M, Hart bio na TL uzeo ga za 30 i nesto, Gerecku posle 2 za 20M, Romera za 7M, Vard Prowsa za 20+M nzm tacno, Rojs ima klauzulu od 46M kod mene,Markinjos za 41M, Nastasica sam platio paprenoo nesto oko 60M plus bonusi, Defoleua za 30M, Berardi iz PSZ a za 20M, Horn ima otkupnu klauzulu 4M, e sad poenta je sto sam opasno prodaavao tipa Sako za 30M Monaku, Dzeka sam uzeo za sicu iz Sitija pa proado za 30, Ikardija za 25, El Saravija za 60, Sterlinga za 60 i plus pare od Suareza, a placao sam skupo jer je svaki igrac doveden na rate znaci dam tipa 10-15M u kesu i ostalo na 48 rata, a reputacija se budzila jer sam u prvoj uzeo LS ukenjalo me jer sa apdejtom sam igrao LS pa mi je uprava i budzila budzet uvek, ako hocete dacu vam i sve transfere da ne bude zabune i da se misli da sam citovao i koristio editor. :cheers:
Ma jok, samo mi malo čudno jer su meni uzimali mnogo velike novce :D
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Mare.Maki, desava se i meni tebra da na pocetku traze npr. 20m a za 2 sezone 3m... Sve zavisi od trenera koji vodi klub i klubske politike, da li ce svaki prelazni da dovedu 30 full igraca a one koje imaju prodaju za 5x manje cene nego na pocetku sejva...
Sé un hombre
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Add to shortlist i sve bude sređeno. Čim se nešto desi odma bezecuješ. Mora pratiš igru bre. Bejla sam doveo X puta za pet do deset miliona, a jednom i na free.
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Gymbro
Youth Team Coach
Поруке: 163
Придружен: 09 Мар 2012, 21:04
Место: Niksic/Podgorica
Status: Није на вези

Порука од Gymbro »

Nastavih save sa ManUTD i ne mogu da vjerujem koja je igračina ovaj Felaini.
Prve dvije sezone sam ga koristio kao AMC ShadowS i odlično se pokazao (Footballer of the Year u drugoj sezoni), ali je po dolasku Quintera (još jedan ludak na AMC ShadowS sa 15+ golova i asistencija bez problema) vraćen na DM Anchor gdje je nastavio da plodi, samo mnogo defanzivnije.
I sad, četvrta sezona koju je većinski igrao na DM, dočekujem ManCity dva kola prije kraja (meč koji odlučuje o tituli) i ja ga stavim na AMC ShadowS i on im spakuje 2 gola...lagano.

Слика


Odlučih se za isti recept protiv ManCity i u finalu LŠ, i Felaini opet spakovao 2 komada.
Nego eto, napokon SEXtuple.

Слика
Последње учитавање од Gymbro дана 23 Сеп 2014, 00:16, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика


Morao sam poceti, jebes San Marino.
lachbata
Assistant Manager
Поруке: 659
Придружен: 10 Сеп 2013, 18:38
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од lachbata »

луди пише:Slika


Morao sam poceti, jebes San Marino.
Citujes, sada ces da nabijas svojim igracima cenu preko repke :fss:
Корисников грб
Gymbro
Youth Team Coach
Поруке: 163
Придружен: 09 Мар 2012, 21:04
Место: Niksic/Podgorica
Status: Није на вези

Порука од Gymbro »

Слика
Слика


Nekom magijom sam povezao 3 pobjede...u pravom trenutku, može se reći.
Корисников грб
Gymbro
Youth Team Coach
Поруке: 163
Придружен: 09 Мар 2012, 21:04
Место: Niksic/Podgorica
Status: Није на вези

Порука од Gymbro »

Još jedna sezona u Championship-u...
Nakon prvosezonske blamaže i osvojenog 8. mjesta, odlučio sam se za veliki rez, dakle rasprodaja većine igrača koji su u prošloj sezoni bili neki faktor.

Sa pojačanjima sam više nego zadovoljan
Слика

Kada se na to dodaju pojačanja od prošle godine (Alex Smithies, Gabriel Iancu i Gaston Gil Romero), te potpuno afirmisani novi kapiten ekipe (malo i preko protekcije, šta ću kad mi je drag čkode) Jamaal Lascelles, jasno je da je cilj direktan plasman u Premier.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Nikako nisi mogo prodat Koena, nikako.

Obrisi sejv brate...
Корисников грб
Gymbro
Youth Team Coach
Поруке: 163
Придружен: 09 Мар 2012, 21:04
Место: Niksic/Podgorica
Status: Није на вези

Порука од Gymbro »

Bio sam pod stresom...ali kapiram te u potpunosti. Sigurno ću da zakačim neko prokletstvo.
Последње учитавање од Gymbro дана 06 Окт 2014, 23:53, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Јбг тебра...

Довео си Шајбера, он можда својом чистом аријевском крвљу успе да одбије зле духове од Нотингема.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”