(FM14) Koga trenutno vodite?

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

луди, xexe :xD:

Ocekujem da udjem u grupu lige evrope tek za jedno 20 sezona, posto su ovo nevidjeni indijanci, ali koljemo se za ostanak u ligi... Ne znam samo kako da sacuvam klub od bankrota...
Sé un hombre
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Не трипуј се. Ја кренуо из 2. лиге и за 10 сезона узео ЛШ.

У последње 4 године мислим да сам имао око 15-так сејвова са клубовина са Исланда.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

луди, ma ti umes da igras, tu je glavna razlika :D
Sé un hombre
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Јбг.

Елем, ја зготових још једну сезону са Сан Марином.

Слика

Био сам 5. у једном тренутку, али онда је био ред да кренем са развијањем играча за репку.

Слика

Срећом и ово се дешавало успут, јако лак распоред ми је донео ЛЕ, и умало сам и узео тај куп, али јебига. Битна је Европа сад.

Слика

Када бих рекао да сам мало променио екипу, лагао бих. Морао сам да их продајем јер је време дошло за Италијане и Санмаринце.

Слика

Овако ствари стоје сад. Много се пара трошило, ал се више узимало.

Дакле да почнемо са домаћим играчима.

Слика

Стартер на 13 мечева прошле године, ове вероватно на више. Тражили су га Сити и Ливерпул, нудило се 10м и 50% од следеће продаје, али не дамо.

Слика

Ово је једини кога је Жигатар избацио прошле године да ваља. Драго ми је да је бек, фалио ми је један, креће се и у његово развијање ове године.

Слика

Јебем га ја, одбија ми репку већ годину и по дана, сисач пениса. Ако се одлучи за Италију има да лети наглавачке.

Слика

И овај је исто играо прошле године, мање него Валентини, али је то зато што је Валенти велемајстор.

Слика

Драго ми је што ћу и голмана јебачког имати, ваљда ће добро наследити Коломбија кад за то дође време.

Слика

Видећу још како Канти напредује, па у зависности од тога, и од тога за кога се Канти одлучи, пошто је овај већ изабрао Сан Марино.

Слика

Није Санмаринац, али је јебач. Плаћен 10м када је имао 14 година, почео је невероватних 23 утакмице, иако је у конкуренцији имао Лисандра Лопеза и Нилса Квашнера. Вилторд је рекао да ће бити врлд клас страјкер. Ове године са још неким регеном из Чешке игра у пару. Стартоваће вероватно 30+ утакмица. Решио сам шпица до краја сејва.



Слика

Сезона кренула одлично, узео сам први велики трофеј, желим све трофеје могуће.
Корисников грб
markic
Assistant Manager
Поруке: 728
Придружен: 05 Нов 2010, 14:01
Место: Beograd
Has thanked: 14 times
Been thanked: 21 time
Status: Није на вези

Порука од markic »

Слика

:yesko: :yesko: :yesko: :yesko:
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

луди, sta bi sa onom andorskom ligom?
Sé un hombre
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Нема шта да се уради више.
Корисников грб
Andrija
Assistant Manager
Поруке: 531
Придружен: 20 Окт 2011, 00:53
Место: Kraljevo
Status: Није на вези

Порука од Andrija »

Igram par sezona sa Boavistom, i tek sam sada uzeo ligu u sezoni 22/23, dve pre toga sam bio drugi, uzimao neke kupove. Sada sam igrao 3 finala, liga kup, taca kup, i kup uefa, izgubio sam sva tri finala. U finalu Kupa Uefa nisam zasluzio da izgubim, primio sam dva jako glupa gola. Imali smo 36 utakmica bez poraza, i 10 bez primljenog gola, i pred kraj sezone, se to malo promenilo, i igrali smo sa manjim oscilacijama.

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика
Последње учитавање од Andrija дана 02 Сеп 2014, 20:17, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
m15k3
Manager
Поруке: 2279
Придружен: 27 Нов 2010, 08:39
Место: Brcko, BiH
Status: Није на вези

Порука од m15k3 »

Malo se igra LLM

Слика

Dominejsn :D

Слика
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Dominiraj!!!
Elem, odigrao i ja play off. :D
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Stari sejv se nastavio, cisto da pokazem momcima kako se to radi.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Pošto je taj sejv puko, vratija sam se na San Marino.

Слика

Слика

Jako ružno nam je iskliznula LŠ.

Слика

Otkrovenje ovog sejva, velemajstor fudbala.

Слика

Evo ga onaj četrnaestogodišnjak što je plaćen 10m, kreće polako da vraća sve novce uložene u njega.

Слика

Слика

Dovodim i ova dva lika, ne znam šta ću da radim sa tolikim špicevima, pogotovo uzevši u obzir da imam i Pecija u ekipi.

E sad sledi najbolje od San Marina:

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Jedan od razloga zbog kojeg sam eventualno ispušio za LŠ jeste to što sam ostao dosledan tome da će repka San Marina jebati kad tad. Na žalost u ovoj sezoni je youth intake bio užasan.
Последње учитавање од луди дана 05 Сеп 2014, 12:29, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
torresinho
Youth Team Coach
Поруке: 70
Придружен: 28 Нов 2010, 15:43
Место: Nis
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од torresinho »

Upravo zavrsih prvu sezonu sa Lesterom .

Слика

Prezadovoljan ! Dosta sam i tumbao sa taktikama u prvoj polusezoni , na kraju se odlucio za 4-1dm-2-2-1 i imao sjajne rezultate . Mali Wood razneo na AF sa 30 golova , kao i Knockaert na IF sa 20 golova i 21 asistom. Na pocetku doveo Bressana na free , Casada za 600k , i nekog baju iz Fraiburga za backup DM.Sve u svemu , fenomenalna sezona .
Корисников грб
torresinho
Youth Team Coach
Поруке: 70
Придружен: 28 Нов 2010, 15:43
Место: Nis
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од torresinho »

Zavrsio prelazni rok

Слика

uprava se otvorila , 30 milki , pokrivao potrebne pozicije, prodavao matorce sa velikim platama , i to je to,nista spektakularno . Stigo brat Vidara :ole:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Prošla sezona je bila sjajna, najbolja u istoriji Barneta, treće mesto i osvojen prvi ozbiljan trofej, F.A. kup, ove sezone smo ispisali novu stranicu u istoriji Barneta, malenog kluba iz severozapadnog Londona. Osvojena je titula! Nije bilo nimalo lako, Stouk predvodjen Džonom Terijem je dugo pretio, a kada su oni otpali iz trke, Murinjov Čelzi je počeo da gazi. Mislim da je odlučilo to što sam ranije ispao iz svih takmičenja, jer je Čelzi kiksnuo u mečevima posle utakmica u LŠ. Na kraju porazi Čelzija od Brajtona i WBA u poslednjih šest kola su nam doneli titulu.
Слика

Li Mekmejhon je ponovo bio sjajan i po treći put u poslednje tri sezone je bio prvi strelac lige. Šteta što su ga zlotvori povredili(pokidani mišić lista, odustvo 3-4 meseca) u 33. kolu, pa je propustio ostatak sezone, mogao je postići još golova. I pored teške povrede pred kraj sezone zaliha golova u odnosu na prve pratioce je bila prevelika i Li je ponovo krunisan kao prvi strelac PL-a. Nova nagrada koju je dodao svojoj kolekciji je i Zlatna kopača Evrope, 29 golova u PL-u, bilo je dovoljno da Li postane prvi strelac Starog kontinenta.
Слика
Слика
Слика

Pored njega dobru sezonu su imali i Francisko Tores, standardni amr, Mazinjo, novo pojačanje, zamena za Domingeza koji je dve godine bio na pozajmici iz Mančester Junajteda i sjajni Kipranin, vodja defanzivne linije.
Слика
Слика
Слика

U ostalim takmičenjima nije bilo baš sjajno. Osvojen je komjuniti šild. U LŠ je bila prejaka grupa, pa sam posle drugog kola počeo odmaram ekipu, u liga kupu ista stvar, drugi tim je stigao do polufinala i tamo je Arsenal bio prejak u dvomeču. Dok u F.A. kupu nismo imali sreće protiv Notingem Foresta, mada je i tu izašao kombinovani sastav.

Слика
Слика
Слика
Слика
Sve se unapredjuje i od oktobra bi trebalo da imamo top infrastrukturu, naravno osim stadiona, koji još uvek ne mogu ni da tražim, pa još igramo na The Hive, koji prima samo 12.75k, prilično bedno zar ne?


EDIT: Li Mekmejhon je postao legenda kluba!
Слика
Последње учитавање од zele дана 10 Сеп 2014, 12:56, учитано 3 пута укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Форест уме.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика


Смешни мали Манчестери, мислили да могу против трећепласираног из Италије и четвртопласираног из Француске...
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Zgotovih sezonu.

Слика

Слика

Ovo mi je ekipa. Nema sta, daleko najbolji igrac jeste ovaj sto je najskuplji.

Слика

Inace, da nije bilo ovog transfera, nista od ovoga ne bi bilo moguce:

Слика

Jebote, mislio sam da sam lud kad sam za cetrnaestodisnjaka dao 10m jura.

Слика

Jebo ga ja, cetrnaestogodisnjak tezak 10m postao sedamnaestogodisnjak tezak 51m. Sta znam, gud baj.

Ajde, ono najbitnije za kraj.

Слика

Слика

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=B9zk448H69U[/youtube]

Zanimljivo finale, debitant u LS pobedio sedmoplasiranu ekipu Lige 1.

To je sve sto imam da kazem u vezi toga.

Слика

Fali serija A, fali Liga Evrope, CWC verovatno sada dolazi, ali najvise mi fali uspeh sa repkom.

Слика

Ipak, stvara se ekipa, bice nesto i od toga. Ovo ce mi biti prvi sejv koji nastavljam i nakon osvojene LS.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Sad SP sa San Marinom i možeš da kreneš drugi sejv.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Zavrsena sezona sa HSV-om. Ista pozicija kao i na polovini sezone, iako sam dosta bolje odigrao drugi deo.

Слика

Oko tridesetog kola sam se priblizio na bod od mesta koje vodi u Ligu Sampiona, ali sam imao dva kiksa i uprskao. Makar mi 5. mesto nije ugrozeno, niti jednog trenutka.

Слика

Ekipa tanka, mnogo mi pojacanja ttreba, pokusavam da ocerupam Hofenhajm koji je ispao ali mi ovi iz uprave ne daju lovu. Kada sam se pozalio novinarima, zvali su me na razgovor, ono, neprofesionalan sam, dobicu otkaz ako nastavim tako i slicno. Prema tome, prvi ce Van der Vart da ga dune; mator je, prima duplo vise od drugog najplacenijeg igraca i ne treba mi vise, iako je bio u pristojnoj formi veci deo sezone. Zalim samo sto ga ne prodah na polusezoni, uzeo bih vise od 2,5-3M, za koliko ce verovatno otici sada. Jedino odbranu i golmana necu menjati, sve ostalo bih, samo da obezbedim sredstva. Vec su dogovoreni transferi Manuela Fernandesa, novog enganche-a, a za njim dolaze i Mame Diouf i Tom Ince. Glavne mete su Niklas Sule, Michy Batschuayi i Victor Wanyama(ciji se transfer nije mogao potvrditi zbog nedostatka par stotina hiljada u budzetu).

Слика
Последње учитавање од Vladar дана 14 Сеп 2014, 16:15, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”