(FM14) Koga trenutno vodite?

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Корисников грб
Flow
Assistant Manager
Поруке: 844
Придружен: 24 Окт 2010, 20:03
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од Flow »

Ni ovaj put nemoj da zaboraviš da ovekovečiš.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Već sam u novembru 2014. :zelenko:
Корисников грб
Flow
Assistant Manager
Поруке: 844
Придружен: 24 Окт 2010, 20:03
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од Flow »

Polako, ima vremena...
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Noc je jos mlada :smajli1:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Odabi sotono, marš u svoj Lokeren :boxer:

(da stvar bude jasnija, imao sam tokićevog dopelgangera u 1. sezoni koji je otišao u lokeren)

tokić - african edition

Слика
Последње учитавање од Gagi дана 07 Јун 2014, 23:39, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Flow
Assistant Manager
Поруке: 844
Придружен: 24 Окт 2010, 20:03
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од Flow »

Ne sme ni da strimuje, još će veću bruka da ga snađe :)
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Gagi пише:Odabi sotono, marš u svoj Lokeren :boxer:

(da stvar bude jasnija, imao sam tokićevog dopelgangera u 1. sezoni koji je otišao u lokeren)

tokić - african edition

Slika
Hahahaha, sta, kao licimo ovaj lik i ja? :xD:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

:yesko:

1. sezona (Championnat de France National) - Media prediction 14th. Para nigde, ekipica slabašna osim ovog što liči na Tokića i još jednog špica koji ima samo brzinu i ništa više. To ga nije sprečilo da mune 20 golova u sezoni. Počeo sjajno, pa upao dugačak toplo-hladni period i završio sjajno. U pretposlednjem kolu sam gostovao Amienu, koji je imao 3 boda više. Poveo, imao rezultat koji mi skoro pa garantuje promociju, i onda primio gol i tekma se završi rezultatom 1:1. U poslednjem kolu mi je trebala pobeda protiv nekih bogalja, dok je Amien gostovao lideru. Posle prvog poluvremena, Amien je gubio sa 3-0, a ja, seljober, nikako da povedem, 1-1 protiv Kolmara. Onda su usledila dva blic gola u 73' i 74' i sve je bilo spremno za slavlje. Neočekivana promocija u drugu ligu.

Слика

2. sezona (Ligue 2) - Media prediction 20th. Para jako malo. Sve prebačeno u wage budget. Otišlo mi 29 igrača i trenera. Morao sam da dovedem nekih 10-15 igrača i na to potrošim 30k (pričam o budžetu za plate). To je išlo jako sporo, satima sam tražio pojačanja. Dve nedelje pred početak sezone sam u klubu imao 10-12 igrača. U međuvremenu sam postao Pro klub, pa su igračima malo porasli apetiti. Ali to je privuko neke igrače koje sam uspeo da prevarim da potpišu za mene. Većinu niko nije ni hteo. Imali su dve opcije - Pariz ili penzija. Evo, sada je maj 2015., stigla mi poruka da su neki igrači, koje sam jurio pre početka sezone, otišli u penziju kao slobodni fudbaleri. Život je kurva i tako to. Stigli su Eskude, Monsoro i još neki veterani, onda nešto mlađi igrači koji su prošle godine igrali u rezervama jakih ekipa ili u trećoj ligi. Da budem apsolutno iskren, bio sam ubeđen da ću posle 10 kola imati skor tipa 1-2-7 i da mi predstoji grčevita borba za opstanak. I bio sam spreman na to. No, pokazao sam muda već na startu protiv Nanta, kada sam od 0-3 došao do boda. Posle usledio remi, pa pobeda golom u 93. minutu. Sećam se, Eskude je bio strelac. U francuskim nižim ligama bilo koja serija dobrih ili loših rezultata, ma koliko kratka ona bila, može da uništi klub ili ga vine u nebesa. Na moju sreću, imao sam dobru seriju, bio prvi vrhu sve vreme i u drugom delu sezone rutinski držao stečenu prednost. Gledao sam samo koliko bodova ima četvrti. Tron me nije zanimao, to je samo bonus. Došao sam i do njega, osigurao prvo mesto 3-4 kola pred kraj. A u domaćem kupu, onom glavnom, sam dogurao do polufinala i izgubio od šugavog Monpeljea u 93. minutu iako sam bio bolji. Srao me žreb, realno, igrao sam protiv nekih seljaka pre toga, mada sam izbacio Valensijen u gostima u četvrtfinalu, doduše na penale. Kako god, sezona za ponos, istoriju i slavu je gotova. Meni lično draža od one gde sam uzeo LŠ sa Birmingemom jer je ovo nestvaran uspeh. U moru statistike, isplivao je jedan igrač, definitivno MVP sezone, momak koji je prošle godine nastupao za rezerve gradskog nam rivala, PSŽ-a. U pitanju je Youness El Baillal, koji je postigao 20 golova i upisao 10 asistencija. Nije mu džabe Gagi dao broj 10.

Слика

Слика

Слика
Последње учитавање од Gagi дана 08 Јун 2014, 14:45, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Gagi, sad kad si usao u stos, mogao bi da padne neki strim veceras?! :yesko:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Zavrsih drugu sezonu sa Partizanom. Ova sezona nije donela ocekivane rezultate, kada to kazem mislim prvo na Evropu. Ulazak u grupe LS nije bio dovoljan da zadovolji moje apetite, dok je uprava bila zadovoljna ucescem u LS. Ove sezone u Superligi bilo je vise poteskoca, usled ucestalih povreda igraca i nedostatka iskustva mladih igraca koje sam forsirao. Kup kao po obicaju igran sa B timom i usledilo je ispadanje u drugom kolu od Jagodine. Naredne sezone ocekujem mnogo bolje izdanje u Evropi, kao i to da par igraca koji su jos mladi ukazu poverenje i krenu da igraju na nivou koje se ocekuje od njih.

Transferi u sezoni 2014/2015 :
Слика

Kao i prosle sezone vodili smo se tim da ostvarimo profit, to je i ucinjeno. Finansije su jos jace nego prosle sezone, trening centar i centar za mlade dignut na jos veci nivo. U globalu sam vrlo zadovoljan ucinjenim na planu finansija.

Ovo je bila tabela Superlige na kraju sezone :
Слика

Evropu ce naredne sezone igrati Crvena Zvezda, Vojvodina i Spartak.

Mecevi u Evropi su izgledali ovako :
Слика

Na kraju sam zazalio zbog ulaska u grupu LS. Zreb je bio nemilosrdan, Barselona, Siti i Viola. Sanse bez. Ostvario sam skoro duplo manji koefcijent za klub. Pored mene drugu sezonu nijedan klub iz Srbije ne prolazi ni do poslednje runde kvalifikacija, strava i uzas.

Igraci koji su obelezili sezonu :

Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Saponjic se predobro razvio :ave:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Socivar пише:Gagi, sad kad si usao u stos, mogao bi da padne neki strim veceras?! :yesko:
možda kasnije
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Tokelara пише:Saponjic se predobro razvio :ave:
Koji igrac se ne razvije dobro kod mene? :D
Salu na stranu, mnogo sam ga zgotivio, isti Mitar, ali bukvalno.
Jusqu'ici tout va bien…
srbpfc111
Newgen
Поруке: 42
Придружен: 04 Јул 2011, 11:57
Место: Pozarevac
Status: Није на вези

Порука од srbpfc111 »

Pukao sevj sa Kazakhstanom,poceo novu sa Makedonijom :fanman: Uskoro slike Makedonaca
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Biću jako kratak jer uveliko igram četvrtu, krajnje ludu sezonu. Svoju prvu u Ligi 1 sam zavšio na 15. mestu. Zadovoljan. Nije bilo frke da se opstane, ekipe koje su ispale su jako teško dolazile do bodova. Doveo sam neke igrače za male pare, neke za dž, a neke sam morao da čekam do novembra, decembra i uzeo ih kad ih niko nije hteo. Prešao sam na svoj novi stadion od 10k mesta. Da, 10k! Nema više Paris FC livade sa 3 hiljade stolica, ovaj novi stadion je zajebao sve. :zelenko:

Слика

Слика
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Gagi aj pali strim veceras .
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Ovo mi je najjaca sezona na ovom fm-u i uopste medju boljim, predvidjali su mi 23. mjesto a usao sam u ligu ali najjvaznije osvojio FA kup i to igrao sa premijerligasima sve

Слика

Evo kakav sam i niz imao dok nisam poceo da pobjedjuem mislio sam da cu ispasti iz lige, prvu utakmicu preokrenuo na 4-2 pa izgubio u nadoknadi bodove tako i druga bila

Слика

Nisu svi igraci tu koji su igrali

Слика

Слика

Transferi

Слика

Zanimljivo da sam ovdje prije skoro svake utakmice u ligi kiksao

Слика

Слика
Последње учитавање од DS_RS дана 10 Јун 2014, 23:25, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Osvojio duplu krunu sa all italian Atalantom u trećoj sezoni, sad se kreće u pohod na drugi skudeto i na polufinale LŠ...
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

16/17

Слика

17/18

Слика

sudije me ubiše ove sezone, više od 80 žutih, 10ak crvenih, 10ak penala protiv mene
Последње учитавање од Gagi дана 13 Јун 2014, 09:41, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”