(FM14) Koga trenutno vodite?

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Apsolutno nemam pojma. Nastaviću sa ovima dok se ne odlučim.

Evo i timske statistike, neverovatnog finiša i ss najboljeg igrača.

Слика

Слика

Слика
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Gagi пише:Apsolutno nemam pojma.
Evo mala pomoc "East Stirling" .
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

arseNal-serbia пише:
Gagi пише:Apsolutno nemam pojma.
Evo i od mene mala preporuka. Tim iz druge Irske lige Galway FC. Osnovan 2013 godine.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

paske пише:
arseNal-serbia пише:
Gagi пише:Apsolutno nemam pojma.
Evo i od mene mala preporuka. Tim iz druge Irske lige Galway FC. Osnovan 2013 godine.
to je zauzeto! :nasty:
Salthill FTW!!!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

KV Mechelen, veoma zanimljiv klub, a uz to ima istoriju, a i osnovan je pre 110 godina, 89-90, su ispali od Milana u 1/4 LS na produzetke, da su prosli, ko zna sta bi bilo, jer je Milan uzeo titulu te sezone. Imaju Kup Kupova i Superkup Evrope, takodje imaju 4 titule i jedan kup, od poznatih igraca za njih su igrali Kenet Anderson, Klas Ingeson, Mark Vilmots, Misel Preud'home i Dzon Bosman.
Последње учитавање од Tik'al дана 30 Мај 2014, 10:25, учитано 1 пут укупно.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Zavrsih prvu sezonu sa Partizanom. Sve u svemu kada se sve sabere i oduzme, moze se dobiti prelazna ocena. U Ligi nije bilo vecih problema, kup smo igrali sa drugim timom i ispali u 1/4 od Jedinstvo Puteva. Ucesce u LS nismo izborili, "mocni" Makabi Tel Aviv je bio uspesniji od nas. Nastavak takmicenja u LE prosao je vrlo dobro, u grupi pored Totinhema, Lacija i Moldea, zavrsili smo kao drugi. Usledio je mec sa Mercedes bojsima i na gol u gostima prolaze Nemci, u Beogradu 2-2, a u Nemackoj 1-1. Naredne sezone ocekujem bolje izdanje u Evropi, razvijanje i stasavanje mladih igraca za prvi tim.

Ovo je bila pijaca u sezoni 2013/2014 :
Слика

Ostvarili smo profit sto se tice kupovine i prodaje, i ojacali smo finanasije kluba, gde nam je uprava dozvolila bolje trening centre i uslove za razvoj mladih, a i veci broj trenera, skauta i ostalih clanova tima, kao i u vise navrata pojacavanje transfer budzeta.

Ovo je bila tabela Superlige na kraju sezone :
Слика

Evropu ce naredne sezone igrati Vojvodina, Crvena Zvezda i osvajac kupa Donji Srem. Rad je opstao u ligi pobedama nad Bezanijom u baraz mecevima.

Mecevi u Evropi su izgledali ovako :
Слика

Kao sto rekoh Makabi je bio bolja ekipa i zasluzeno prosao dalje. Onda je usledilo nesto cudno, nisam igrao mec za ulazak u LE, vec sam direktno usao u grupe. Odlicni mecevi su usledili u grupi LE, sve do poslednjeg kola se nije znalo ko ce ici dalje uz Totinhem. Magicnom igrom na Vajt Hart Lejnu uspeli smo da izborimo nereseno, a ekipa Moldea je uspela da izvuce remi na svom terenu i tako nama osigura prolazak dalje. Usledio je mec sa Stutgartom, totalna nesereca u Beogradu, 2-2, gde gol primamo iz penala i dajemo sami sebi. Revans je bio ravnopravan i na kraju je usledio prolaz Nemaca u 1/8 LE.

Igraci koji su obelezili sezonu :

Слика
Слика
Слика
Слика
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

PSV, treća sezona.
Nisam vido LŠ još slepac...u prvoj sezoni ispadnem u kval. pred grupe, u drugoj sezoni isto i to od egal ekipa tipa Galata u drugoj.
Prvu bio treći u ligi (Utreht osvojio jebeno!), drugu bio drugi (ispušio u zadnjem kolu). U trećoj sam na polusezoni (plus dve tekme preko) i imam 8 bodova više od ajaxa koji je drugi.

U Evropi se isto nisam proslavio...četvrtfinale (ispadnem od jebenog Dnipra) i u drugoj sezoni 2nd knockout round od Zenita. Ove godine teška grupa sa Bordoom i Poolom. Pre zadnjeg kola, svi po 8 bodova i svi gol razlika +1, samo sam ja imao najviše datih golova. Dočekujem Bordo kod kuće, liverpul gost genčebrriligiju. Preznojio sam se, ali dobro ispade na kraju, dobih Bordo 2-0, Pool 1-1 sa Genčeom i odoh kao prvi. Ne bih se znojio uopšte da nisam izgubio 4-1 od Genčea u gostima (inače jedina pobeda, pored tog X-a sa Poolom). Dobio sam Dormund za narednog protivnika, ako njih prođem idem na boljeg iz Duela Partizan-Sarajevo (LOL)

Imam vrh ekipicu, PSV-ova deca se razvijaju kao blesava, pritom sam doveo još Balantu i Musakija na štoperu. Desno je Vrsaljko i Gil Romero na DMC (njega bih voleo da zamenim, da dovedem nekog rasnog jebača na dmc) U veznom redu imam i Sergia Roberta, tako da imam vrlo moćan vezni red sa Maherom i njim. Balanta hteo u veći klub, odmah se navrzli arapi, nudili po 40 miliona, ali ga nisam dao na nagovor ljudi sa skajpa (obzirom da sam u finoj finansijskoj poziciji). Bio ljut dugo, ali sam smarao Wijnalduma (kapitena) da ga oraspoloži i evo sad je opet superb i priča sa mnom. Nadam se da ću proći Dortmund i kasnije lagano balkance, da bi nešto uradio u LE, jer kasnije verujem da ću biti standardan u LŠ.
Od igrača bih izdvojio Narsingha koji mi je silo prilika prva postava (kad se neko krilo povredi) ali je ubica, daje gollove kao blesav na desnom wingeru. Levo je Depay isto igra kao zmaj (sad mi se povredio bio na 3 meseca, tek se vraća nazad) i Fierra koji ove sezone igra jako lepo.

U nacionalnom kupu sam uvek rano ispadao, jer sam furao neku drugu postavu koja je po pravilu ubjala tekmu i ispadala na penale, ove godine ću probati i kup (prvi deo drugi tim, drugi deo prvi tim).

Tabela:
Слика

Tim (Ne vidi se Zoet, prvi golman):
Слика

Depay (bio je povređen 3 meseca, još uvek je):
Слика

Fierro srce moje:
Слика[/url]

Balanta drugo srce moje:
Слика

Maher (igra mi na box to box i ponekad CM-att...možda mu ne leži baš, ali dobro)
Слика

Sergi Roberto (ni on mi nije nešto urnebesno sjajan...možda ću njega na BtB, a Mahera više na CM-att)
Слика

Taktika, sa kojom poprilično ubijam, osim što ne dajem golove uopšte iz slobodnjaka i kornera :(
Слика
Последње учитавање од Sarma дана 30 Мај 2014, 15:11, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Слика

'bes Fiera , Mitar je pravi igrac za tu ekipu :cheers:
Pravda za 2D!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Слика
Zaustavila nas velika Barselona, ali svejedno pola godine bez poraza u svim takmicenjima :yesko:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Vidi Sarmice što se raspisao :cheers:

Stirling je definitivno, opcija, ali prvo da završim novu sezonu. Prilično se raspadam u napadu, razmišljam da napravim "4-4-2 Simeone" taktiku.

Слика
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Dovedi onog talijana napadaca . Sabiadini ili kako se vec zove :zelenko:
Pravda za 2D!
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ma jok, čekam Alena da bude 100% fit.

Elem, najgori sam žabar :zelenko:

Слика
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Gotovo je sa ovogodišnjim FM-om, danas sam završio karijeru nakon 20 sezona u Totenhemu!

Слика

Слика

Слика
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Taktika, sa kojom poprilično ubijam, osim što ne dajem golove uopšte iz slobodnjaka i kornera
:nasty: sunac ti :nasty:
Na ti za kornere
Слика
Balanta 10-15 minimum

obratiti pznju na pojedina prezimena, totalno su do jaja :xD:
Последње учитавање од Juvenino86 дана 30 Мај 2014, 19:54, учитано 1 пут укупно.
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

Dao sam jedan gol it kornera na neki odbitak! Izgleda da radi. Dao sam im i da uče att. set pieces.

Što se tiče same igre, liga osvojena komotno, zadnjih 5-6 kola sam odigrao potpuno sa drugom postavom, koja je lepo izdominirala, čak sam imao i jedan peh koji umalo da mi se obije o glavu. Između 2 polufinalna meča LE, utakmica sa Viteseom. I ja kao šmeker, druga postava, only commentary, ne gledam. Vidim polu vreme 0-0, reko ajde, nisam zadovoljan, vidim kraj 2-0, reko fino...pogledam ono bilo finale kupa! :xD: Više sreće nego pameti. Tako da dupla kruna.

U ligi evrope teško...Dortmund (1-0g, 0-0d), Partizan (pojeo ihGD), Shathor (3-0d,2-3g), Monako (2-0g, 2-0d) poprilično sam sabio Moćni Monako u oba meča. U prvim mečevima sam pravio dobre rezultate, tako da sam drugu tekmu mirno gledao...osim kod dortmunda, tu sam se znojio. Sad moram da idem kod tasta i tašte, za posle podne ostaje finale sa Totenhemom!

Edit: infarkt

Слика

Sjajno sam ubacio Narsinga u igru u 70 minutu, napravio je preokret, ali onda u 115 stavljam na contain i odmah primam gol...na kraju balanta maši i totenhem dobija...townsend dao gol i zaključni penal na kraju, jebo mu pas mater. Krivo mi...trebalo je da osvojim, ali dobro...kurva.
Последње учитавање од Sarma дана 31 Мај 2014, 17:47, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика


Тражи се нови клуб.
Корисников грб
Flow
Assistant Manager
Поруке: 844
Придружен: 24 Окт 2010, 20:03
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од Flow »

Ni sam ne znam kako...

Слика

Roma objašnjava.

EDIT:

Слика
Последње учитавање од Flow дана 01 Јун 2014, 01:10, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Ubagovana Sampa do jaja, kad god igram Italijane oni retko zavrsavaju ispod 5. mesta.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Flow
Assistant Manager
Поруке: 844
Придружен: 24 Окт 2010, 20:03
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од Flow »

Ma dobri su oni, nego sam ja loš menadžer, zato me čudi sve ovo...
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Završena 8. sezona:

Puko u Komjuniti Šildu.

Osvojio Super Kup Evrope.

Osvojio SP za klubove.

Izgubio u 1/2 LŠ na penale protiv Sitija.

Bez uspeha u COC i FA.

3. u BPL.
Последње учитавање од Gagi дана 01 Јун 2014, 18:27, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”