(FM14) Koga trenutno vodite?

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
cvetko91
Youth Team Coach
Поруке: 185
Придружен: 14 Мај 2013, 19:29
Место: Niš
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од cvetko91 »

DS_RS пише:Daj postavi ss od ovog Gomesa

Слика
Последње учитавање од cvetko91 дана 17 Мар 2014, 15:21, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Au boja za ocene. Kako ti vidiš išta tu?!
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Blizi se polusezona, ja opravdavam media prediction 9. mesto. Zadovoljan sam obzirom da uz pomoc stapa i kanapa vodim tim koji ima 0transfer budzet, 1 trenera, 1 fizija i 1 skauta, a prodao je 400 sezonskih karata i na to proda jos 12 za svaku tekmu.
Ako ne polupam komp do januara okacicu neki ss.

Слика

Слика

Слика
Последње учитавање од Ronin дана 17 Мар 2014, 19:50, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Zavrsena po drugi put prva sezona sa Zvezdom, prvi put mi se Lazovic opet povredio na nekih 7 meseci, pa sam krenuo ispocetka, ovaj put sam koristio 14.3. Serbian Transfer Update [by Karna] plus sam napravio i Luku Jovica po zvanicnom researchu. Osvojena dupla kruna, dok sam u Evropi zauzeo poslednje mesto u grupi zbog 2 teska poraza od po 4:0 od Brage i Trabzona, cetvrti tim je bio Rapid iz Beca.

Слика

Jedino sam uspeo da od nasih mladih igraca dovedem Cavrica za 2,1 milion, koji je odigrao fenomenalan prvi deo sezone (13 utakmica 11 golova 9 asistencija) i Pavlovskog za 3,4 miliona na pocetku druge sezone, za sve ostale mi traze ogroman novac, cak i preko 20 miliona evra. Obavezno treba produziti ugovor sa Kelharom, uzeo sam 3 miliona za njega.

Слика

Слика

Od Zvezdinih klinaca, prvom timu sam odmah prikljucio Vukasina Jovanovica, Grujica, Zivkovica i Jovica, a u drugoj sam jos dodao Jaksica kao i Grozdica iz Hajduka.

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

U drugoj sezoni jedini bitan dolazak pored Pavlovskog je povratak Danijela Aleksica u nas fudbal, doveo sam ga milion evra. Jedino se jos dvoumim sta da radim sa Ninkovicem i da li da dovedem Nikolu Maksimovica ili nekog stranca za stopera ako prodam Arauha, pokusavam da izvucem 10 miliona za njega, trenutno mi nude "samo" 6,25.
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Docekah kraj sezone na klupi "sindikata". Tacno na poziciji broj 9 :).

Слика

U liga kupu sam imao 2 pobede i poraz (u grupnoj fazi), pa onda naletim na Zil Visente i odigram mushki 2:4 i 3:2.

Слика

U kupu Portugala nisam hteo ni da izvodim najjaci tim sto me je i kostalo ispadanja od nizerazrednog Torensea.

Слика

I evo ss drugog dela prvenstva gde sam ponosan na zadnju cetvrtinu prvenstva- 11tekmi 7 pobeda :fanman:

Слика

Ucinak igraca:

Слика

E sad, uprava mi je ponudila novi ugovor na godinu dana i nadam se da ce biti neke crkavica da bar malo konsolidujem tim i obezbedim bar jos nekog od osoblja.
Golmana sam doveo na free iz Cruzeira i stavio mu visoku non-promotion klauzulu 130k£ i decko je stvarno zadovoljio, a obzirom da nije klasa ne verujem da ce neko bas pljunuti toliki novac za njega. Dakle gosha ostaje :).

Слика

Sto se tice odbrane pokusao sam da se sto manje oslanjam na loan igrace znajuci da ce oni otici na kraju sezone, tako da sam forsirao svoje igrace. Iako mi je ceo budzet za plate 14k£ uspeo sam da produzim ugovor sa vecinom igraca koje planiram da zadrzim.
Desni bek Carlos Manuel vise nego solidan ostaje, a tu je i Douglas koji je dosao na free iz SaoPaola kao backup.

Слика

Слика

Levi bek mi je bio Andre Diaz pozajmljen iz Rio Avea i bio je odlican izvodjac prekida, nadam se da cu moci da ga zadrzim. Opcije su Igro Pita (produzio ugovor) ima 24 godine i ocekujem vise od njega, a imao sam i Gil Barosa takodje na loan ali bas bio kanta. Dobra stvar je sto Carlos Manuel moze da igra obe strane pa se nadam da ce se Douglas razviti za prvog DR i onda sam miran.

Слика

Stoperi su najveci problem i moram dovesti jednu zver bez ikakve sumnje.
Alzirac Zarabi ima solidne atribute a i dovoljno mi je brz i on je takodje produzio ugovor, iskusna njuska koja je igrala i par sezona u Prvoj POR ligi (spakovao je i 4 gola ove sezone :) )
Drugi stoper je Ginho, dete Porta, ali se nije proslavio-ove sezone je napravio par glupih penala, ali van toga odigrao svoj maksimum. Roberto mi je igrao samo kad ova dvojica nisu mogli, a jos je i SW-njega pustam za mesec dana na free. Dakel ako se setite nekog DC za POR Sekundu neka mi javi.
Слика

Od zadnjih veznih mi je Toni bio starter ali sam ubrzo uzeo na pozajmicu klinca iz Internacionala Rodriga Dourado koji ima samo 19 godina i koji je odigrao korektno. Toni je inace zamenik kapitena i u ulazak UniaoMadeire u drugu ligu je propisao krv, solidne Mental ocena, ali u Physical sve "stapici" nista preko 10 :( . Produzio sam mu ugovor na "staru slavu" i zato sto moze da odigra i DC ali mislim da nece videti prvog tima. Treci mi je bio Tiago Costa, slicna prica, matora prdara koja dobija nogu u dupe, kvaliteta bez cak i za drugu ligu. Pokusacu da obnovim loan, ovaj R.Dourado deluje kao "zver" u narednim sezonama.

Слика

Слика

Sto se tice centralnih veznih tu je neprikosnoven bio Ruben Andrade koji je vec u toku drugog dela sezone potpisao ugovor sa kiparskom DOXAom a da ja nisam imao pojma da su mu i ponudili ugovor :(
Слика

Ipak od ostalih je jermenac David Azin ostavio dobar utisak pa i produzio ugovor i on je jedan od retkih, mislim jedini evropski, reprezentativac, ali mu je stamina toliko benda da je non stop umoran.
Слика

Imam i ovu volinu koju kao da je doveo Stojadinovic za platu od 3900£ :slap: Sva sreca istice mu ugovor i to ce mi prilicno rasteretiti budzet.
Слика

Sto se tice krilnih napadaca tu sam jedino bio dobar sa pozajmljenim igracima- Adilson koji je do povrede bio ubedljivo najbolji i Silva koji je igrao promenljivo. Ne gledajte ocene i mene je cudio broj golova i asist. sa takvim tuznim ocenama.
Слика
Слика
Znaci ovde se traze novi igraci.

A u spicu Miguel Fidaglo koji utrpao 13 golova u ligi, premalo da ga zadrzim a i obzirom da mu je 32 godine i da jede govna sa ugovorom od 1.7k£ koje mu necu dati makar igrao bez spica.
Слика

Drugi je bio jos veci starkelja, Julio Pinto moj izbor ali i teski zajeb, naravno doveo ga na free. Nije vredan ss.
Treci je bio David Dreisen na kog me je nalozio skaut, uzeh ga na loan, ali jos je klinac i nije pokazao nista spceijalno.
Слика

Dakle da zakljucim da i nije bilo tako strasno voditi Uniao da Madeiru obzirom na nemanje para. Uprava je pomagala koliko je mogla, svaki mesec su investirali cifre oko 40-90k£ sto je pomoglo samo da poslovanje odrze na nuli ili u malom minusu. Deveta pozicija mi je donela 425k£ i nadao sam se da ce odresiti kesu, ali od svega sam uspeo samo da dovedem trenera za golamne :( .
Sledi moljakanje za novce i pokusaj da se neko nekako proda, mada ni tu nema puno sreca, osim da prodam prvog golmana za 150000£ ali onda i dalje pitanje sta cu videti za transfere i od tih para. Treba mi dobar DC, obavezno jedan ST i naravno krila ako ne zadrzim ove pozajmljene (Adilsona i Silvu). No polako, tek sam zavrsio sezonu tek me ocekuje "vruce leto" :fanman:
Корисников грб
cvetko91
Youth Team Coach
Поруке: 185
Придружен: 14 Мај 2013, 19:29
Место: Niš
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од cvetko91 »

zele пише:Au boja za ocene. Kako ti vidiš išta tu?!

Stvar navike.... :raper:
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Poserem im se u život, i Gvardioli i Totenhemu i njihovoj seljačkoj igri:

Слика
Слика

Gol iz ofsajda ih je odveo dalje, ali to i nije toliko važno.
Последње учитавање од Vladar дана 18 Мар 2014, 16:41, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
strupo1985
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 26 Јан 2014, 01:48
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од strupo1985 »

jel ima neko dobru taktiku za zvezdu?
Mikica
Newgen
Поруке: 34
Придружен: 09 Мар 2014, 19:42
Место: Sabac
Status: Није на вези

Порука од Mikica »

PrKrenuo sam sejv sa MAritimom.Cilj je da budem medju prvih 5.A jos jedan cilje je da budem bolji od najveceg rivala Nacionala.
O Maior das Ilhas :cheers:
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Mikica пише:PrKrenuo sam sejv sa MAritimom.Cilj je da budem medju prvih 5.A jos jedan cilje je da budem bolji od najveceg rivala Nacionala.
O Maior das Ilhas :cheers:
Prekinuo si u prvoj sezoni ili? Ja vijam neke otpatke iz prve lige da dovucem na pozajmicu.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Депортиво се враћа на велика врата.

Слика

Слика
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

луди пише:Депортиво се враћа на велика врата.
Mnogo gotivan tim!! Kako finansije, izvadi li ih iz one bule?
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Rhodes bogotac.
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Stizu i pojacanja :)

Слика

Koliko sam se samo lozio na njegovog imenjaka sto je igrao za Bayer Leverkuzen :winner:

Слика

Слика

Слика

Слика

Opasno sam se izlozio, sad mi zao sto ne poceh neku FM pricu od prve sezone. :argh:
Mikica
Newgen
Поруке: 34
Придружен: 09 Мар 2014, 19:42
Место: Sabac
Status: Није на вези

Порука од Mikica »

Prekinuo si u prvoj sezoni ili? Ja vijam neke otpatke iz prve lige da dovucem na pozajmicu.[/quote]

Greeska..Hteo sam da kazem pokrenuo sam. :cheers:
Nece ni kod mene da dodju.Nem pojma zasto.
Корисников грб
AVB
Youth Team Coach
Поруке: 53
Придружен: 18 Окт 2011, 17:47
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од AVB »

Dobra prica sa Madeirom!

Jel igrao neko sa Stutgartom,krenuo sam nezaposlen pa sam upao kod njih...
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one." - Brian Clough
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Hvala AVB, nadam se da cu imati vremena da odradim posebnu pricu. U medjuvremenu sam u Liga Kupu pocistio protivnike u prve 3 tekme (bez primljenog gola) i pobedio u prvom kolu u gostima 4:1. Ovaj lik je novo pojacanje na loan.

Слика
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Заврших прву сезону са Торином. Генерално, није било лоше, али на крају ипак остаје жал што се нисам докопао места које води у Европу. Јебига, повреди се Имобиле крајем фебруара, а замене курцу не ваљају, нико гол не може да да.
Слика
Слика
Корисников грб
Flow
Assistant Manager
Поруке: 844
Придружен: 24 Окт 2010, 20:03
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од Flow »

Jok.
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Svi koji postate ovdje;
a) koristite istu taktiku cijele sezone
b) imate 3 taktike koje vrtite u ritmu kod kuće-u gostima, kad vodim-kad gubim i sl.
c) svaku utakmicu podešavate par detalja na taktici?
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”