(FM14) Koga trenutno vodite?

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
KosWonderkid#11
First Team Coach
Поруке: 267
Придружен: 03 Сеп 2012, 21:52
Место: Pale
Status: Није на вези

Порука од KosWonderkid#11 »

Krenuh s Nottinghamom Forest :D Zelim da ih vratim tamo gde pripadaju , pa mi je potrebno nekoliko dobrih igraca i jedna dobra taktika pa ako mozete predlozite nesto :P :fanman: :xD:
Proud to be a Gooner ! <3
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Igraj bez spica i sa liberom.
popi88
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 24 Дец 2010, 20:40
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од popi88 »

Pokusavam da igram sa Partizanom, ali ja ne znam sta se desava. Gaze me u ligi svi redom. U prvih 5 kola...4 poraza I 1 neresena. Igram sa standardnom Partizanovom taktikom 4- 2 - 3 -1. Frustriran sam... :D Da li neko ima neko logicno objasnjenje? :D
Последње учитавање од popi88 дана 03 Мар 2014, 18:10, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Neuigranost, loša podela uloga, previše ofanzivna taktika...
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Svela se čitava sezona na četiri meča, po dva sa velikim rivalima:

Слика
Слика
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Слика

Evo i prvog trofeja konačno! U ligi završio drugi... Idemo u LŠ...
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Svaka cast.... :cheers:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Никад лакши жреб.

Слика

Али ми је зато група јебала мајку:

Слика

Поред кеша од ЛШ, улетело и ово:

Слика

Слика

Тако да сад идемо да правимо најјачу репрезентацију Финске икад.
Последње учитавање од луди дана 04 Мар 2014, 12:40, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Evo za Klopa ss-ovi sto je trazio

Слика
Слика
Корисников грб
Kloppo
Youth Team Coach
Поруке: 167
Придружен: 12 Нов 2013, 22:07
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Kloppo »

Zahvaljujem :) Kod mene se nisu ni priblizno razvili kao kod tebe, pogotovo Romagnoli...
"Ja ne trpim dosadan fudbal, moj tim je nešto sexy" Jürgen Klopp
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Gotova je još jedna sezona u PL, ne mogu da kažem da je loša, obezbeđen je plasman u LŠ, ali opet sam ostao bez trofeja, što počinje da me iritira. Poslednje što sam uzeo bio je jebeni Čempionšip. Kozenca je fino napredovao i imao je finu sezonu, bio je drugi strelac lige.

Слика

U kupovima sam odmah ispao, nisam imao sreće na žrebu, a i izvodio sam rezerve i klince. U debitantskoj sezoni u LŠ smo imali dobar učinak
Odlučio sam da prodam sve što ima preko 30 godina i sve večite talente, pa je bilo prometno.Za siću smo ugrabili sjajnog levog beka Ali smo se zato pošteno otvorili za Stančua

Brat Prandeli mi je ponudio da vodim u23 selekciju Italije na predstojećim OI. Prihvatio sam, već sam skrpio ekipu, Šaravi prva violina.
Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
cvetko91
Youth Team Coach
Поруке: 185
Придружен: 14 Мај 2013, 19:29
Место: Niš
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од cvetko91 »

Sezona 4:
Zamalo pa d'uzmem titulu, na 5 kola do kraja imao samo jedan poraz a onda potop, redom me dobijaju Atl. Paranense , Fluminense, Internacional i Sao Paolo koji uzima titulu na kraju, mada nemogu da budem nezadovoljan i drugim mestom

Tim:
Слика

Tabela:
Слика

U kupu sam eliminisam pogotkom u 94 minutu nadoknade i centarsuta (lik ladno iz mrtvog ugla daje gol)
Слика

Transferi:
Слика

Kupujem sta god se kvaliteno pojavi na transfer listi, ne isplati mi se ni da prodajem igrace, jer mi se tek nesto oko 10-20 posto transfer revenua vraca u budzet, tako da skockam ekipu sa nekih 2-3 miliona u proseku.

Finansije:
Слика

Finansijski dobra sezona, nije se mnogo trosilo, sasvim solidan balans.

Dva sjajna mlada talenta :
Слика Слика

Od ostalih igraca se izdvojilo:
Слика Слика
Mikica
Newgen
Поруке: 34
Придружен: 09 Мар 2014, 19:42
Место: Sabac
Status: Није на вези

Порука од Mikica »

Preuzeo sam Srbiju. Pogledaj te koga sam pozvao u reprez.
:zelenko:
Слика


Слика

Al sam lud jbt :ole:
Корисников грб
alokin
First Team Coach
Поруке: 410
Придружен: 19 Дец 2010, 00:55
Место: Skopje, Makedonija
Klub koji vodite: FC Bayern Munchen
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Status: Није на вези

Порука од alokin »

Cekao sam novi patch 14.3 pa da povedem Roma... Zabranio sam transfere u prvom prelaznom roku, kako bi timovi imali realan sastav...
Ocekivao sam plasman od 3-5 mesto (nadao sam se da cu uci u LS) ali je isplalo predobro. Prva sezona osvojena dupla kruna. Zavrsio sam sa jedan bod ispred Juventusa, dominirao poslednih nekoliko meceva ali mn od njih zavrsili nereseno pa zamalo da izgubim titulu :)

Слика

Kapiten je odigrao fenomenalno, predvodio je ekipu... nije imao neka seriozna povreda u toku sezone.

Слика

Problem koji sam imao na nekoliko utakmica... dominiram a nikako da padne gol, sreca u 117min nekako je uspeo Balzareti da da gol i obezbedi triumf u kupu :D

Слика

Pored Totti, istakli su se i Pjanic, Florenci... glavno ceo tim je igrao super. Raznovrsna igra, golovi od svih strana... Najcesce se igralo 4-1-2-2-1 (DMC) ili 4-2-3-1 (AMC) i 4-4-2.

Слика
Слика
Слика

Raspored utakmice i rezultate... prijatelske je odigrao asistent, bitno je bilo da se uigra taktika :) samo 2 poraza, po jedan u polusezoni... onaj od Torino i neznam kako sam izgubio, ali to je to... 7:1 protiv Genova ( 6 gola u prvih 45min), 3:1 i 6:0 protiv Milana, 5:2 dobio Lazio... Odigrao 2 dosadne utakmice protiv Juventusa, obe rezlutat 0:0.

Слика
Слика
Последње учитавање од alokin дана 10 Мар 2014, 22:35, учитано 2 пута укупно.
Don't You f.y.r.o.m. ME, Call Me By My Name Say Macedonia
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Prva sezona, u Evropi ispao od Udinesea u 3 rundi

Слика
Слика
Слика

Transferi

Слика
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

U prošla 2 FM-a sam uvek u ovo vreme, posle peča sa zimskim transferima, krećem sa San Marinom. Cilj je osvojiti sve, i sa klubom i sa zvanično najgorom reprezentacijom sveta. Razvijate talente te malene državice kroz rast kluba, gajite svoje igrače koji će kasnije žariti i paliti svetom u dresu San Marina. Zanimljiv čelendž, za one koji imaju vremena. Nikad ga nisam odigrao do kraja, u FM 2012 sam uzeo LŠ sa klubom ali sa reprezentacijom nisam nikad ništa uradio. Zato ovaj put krećem i sa klubom i sa reprezentacijom, vodiću ih istovremeno.
Fudbalski klub San Marino takmiči se u trećem rangu italijanskog fudbala. Igrački kadar je, očekivano, skroman, ističu se Manuel Gavilan i Stefano Sensi. Mada su i oni krš, realno. Uglavnom ćemo furati 4-5-1, kao i nešto defanzivniju varijantu iste.
Reprezentacija je posebna priča, bolje igrače možete naći i u srpskim zonskim ligama. Tu je još legendarni Selva ali neće biti dugo sa nama, povlači se uskoro. Učestvujemo u kvalifikacijama za Svetsko Prvenstvo u Brazilu, igramo u Grupi B i, ovo će vas šokirati, zakucani smo za dno tabele, bez postignutog gola. Dakle, cilj je da do kraja kvalifikacija postignemo makar jedan gol. Šansu za to imaćemo u duelima sa Engleskom, Crnom Gorom, Ukrajinom i Poljskom.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Šta bi sa FCU i karijerom? :(
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Igra se i to, ali ovo mi je postala tradicija, mora da se ispoštuje. :cheers:
Završio sam sezonu sa Bešiktašem, sutra će biti apdejt, ima mali milion ss-ova, mrzi me sada da aploudujem sve, gledaju se Siti i Barsa...
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од uros »

Poceo classic da igram sa Salkeom. :smajli1:
We'll keep the Red flag flyin' high!
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Socivar пише:U prošla 2 FM-a sam uvek u ovo vreme, posle peča sa zimskim transferima, krećem sa San Marinom. Cilj je osvojiti sve, i sa klubom i sa zvanično najgorom reprezentacijom sveta. Razvijate talente te malene državice kroz rast kluba, gajite svoje igrače koji će kasnije žariti i paliti svetom u dresu San Marina. Zanimljiv čelendž, za one koji imaju vremena. Nikad ga nisam odigrao do kraja, u FM 2012 sam uzeo LŠ sa klubom ali sa reprezentacijom nisam nikad ništa uradio. Zato ovaj put krećem i sa klubom i sa reprezentacijom, vodiću ih istovremeno.
Fudbalski klub San Marino takmiči se u trećem rangu italijanskog fudbala. Igrački kadar je, očekivano, skroman, ističu se Manuel Gavilan i Stefano Sensi. Mada su i oni krš, realno. Uglavnom ćemo furati 4-5-1, kao i nešto defanzivniju varijantu iste.
Reprezentacija je posebna priča, bolje igrače možete naći i u srpskim zonskim ligama. Tu je još legendarni Selva ali neće biti dugo sa nama, povlači se uskoro. Učestvujemo u kvalifikacijama za Svetsko Prvenstvo u Brazilu, igramo u Grupi B i, ovo će vas šokirati, zakucani smo za dno tabele, bez postignutog gola. Dakle, cilj je da do kraja kvalifikacija postignemo makar jedan gol. Šansu za to imaćemo u duelima sa Engleskom, Crnom Gorom, Ukrajinom i Poljskom.
I ja sam razmisljao da kasnije krenem sa njima, samo me zanima da li si ucitao i ligu San Marina zbog reprezentacije ili ima dovoljno igraca po italijanskim nizim ligama?
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”