(FM14) Koga trenutno vodite?

Sve o Football Manager-u 2014
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Završena 10. sezona sa Totenhemom. Iako ništa nismo osvojili, ipak nam je ovo najbolja sezona.

Слика

Слика

Слика
Последње учитавање од mikoexclusive дана 02 Феб 2014, 11:08, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Convict
First Team Coach
Поруке: 429
Придружен: 29 Нов 2010, 09:21
Место: Montenegro,Serbia
Status: Није на вези

Порука од Convict »

Nisam igro par mjeseci, `ajde reko` da probam lagano neki novi sejv, padne mi na pamet HSV iz Njemacke, vidim raspadaju se u RL, pa kao da ih ja spasim :P Posle 3-4 dana priprema stakleni Van der Vart pokida nesto, 4 mjeseca pauze, opade mi volja za igranje odma` jedno 20%, prvo jer nemam nikog krstenog da ga mijenja, drugo jer nemam para da kupim bilo koga. Dovedoh na kraju nekog klinca iz Fiorentine na loan, Wolski se zove, nikad cuo iskreno, al` niko drugi nije htio da dodje. Sad cekam jos par povreda kljucnih igraca(npr. lijevog beka, jer imam samo jednog u ekipi), par nesrecnih poraza na startu sezone, pa da se udari i taj ''quit game and exit,, lagano...
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Wolski kasnije postane vrlo dobar igrač.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Kao i vecina na forumu startovao anemplojed pa kud me vetar iz Feketica odnese.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Završio 4. sezonu, a prvu u PL sa Portsmutom. Igrali smo pravi premijerligaški fudbal iz devedesetih, hrabro, oštro, jako, sa mnogo golova. Zadovoljan sam sezonom. Imali smo prvog asistenta, ali i trećeg i petog strelca lige. Odbrana mora malo da se utegne, ako želimo bolji plasman, olako primamo golove, a protiv jačih klubova nismo mogli ništa, moraćemo i to da popravimo. Dva puta sam igrao nerešeno sa Junajtedom, ali oni se nešto raspadaju, tako da to i nije neki uspeh. U kupovima sam rano ispao, cilj je bio opstanak. Zanimljivo da su te kupove osvojili Kardif i Kristal Palas. Dva pojačanja sam već kaparisao i sad tražim pare za Veljkovića, koji je proveo kod mene sezonu na pozajmici i napredovao je veoma mnogo, a igrao fantastično, forsirsao sam ga kao bwm-d, i zaista se dobro pokazao.

Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Baš me zanimalo kako guraš ti sa Portsmutom, gotivan su mi tim skroz. Baci neki ss tima, par boljih igrača, znaš, ono standardno!
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Sačuvao sam nekoliko igrača iz prvobitnog tima, Vebster, Valas, Heris, Čaplin i nekog klinca afričkog porekla iz u18. Heris dominirao tokom godina kao DLF-atack, u CH je imao 32as i 22g, sad je malo usporio, 18g 11as, ali prva sezona mu je u PL, pa i nije tako loše. Vebster je dobio Golden boy nagradu na kraju godine. To me baš iznenadilo, bio je u konkurenciji, ali zaista nisam očekivao. Zanimljivo je da su do februara samo moji igrači osvalaji nagradu za najboljeg mladog igrača meseca u PL.

СликаСлика

Evo i koga sam doveo kada sam ušao u PL, ovom ss fali Džon Flek, došao je poslednjeg dana prelaznog roka i Gvido Marilungo, koji je došao na free u januarskom prelaznom roku. Nije imao klub od leta.

СликаСлика
Последње учитавање од zele дана 06 Феб 2014, 12:58, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

Ja počeo da igram sa Liverpulom, završio prvu sezonu na drugom mjestu.
Od igrača doveo sam Hondu, Lewandowskog, Balantu. To je bilo u prvoj sezoni.

Dalje sam u drugoj doveo još Thiag-a i Markinjosa.
Markinjos bio na transfer listi pa sam ga doveo za 9 miliona samo. Ima još dosta prostora da se razvije.

Trenutno igram 41212, sa Leivom na DMC, Honda i Allen na MC i Thiago na AMC. Naravno u špici igraju Suarez i Lewandowski. Ekipa odlična, vidjećemo šta će biti. :)
Biće neke slike ubrzo.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

@Zele
Fina pojačanja, nema šta! A Vebster se opasno, baš opasno razvio. Moram probati i ja Harisa malo na DLF, kod mene kao F9 ne igra bogzna šta. Mada, sigurno si ga ti bolje razvio nego ja... Ništa majstore, samo guraj, čekamo ss-ove posle nove sezone, kada se obezbedi LE ili uzme neki kup. :cheers:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

@ Ludi

Sve razumem ali 8,25mil za Vujadina Savica :slap:

edit:

@ Tanke

Vidim vodis UTD, pa me zanima sta ti igra Jones? Ja sam ga rotirao po potrebi zbog povreda jer je stvarno opasan i moze da igra i DC i DMC i DR bez problema-ali me zanima gde daje maksimum. Vidim da ti je i Zaha izrastao u zver, kao i A.Henriquez (kojima bas i nisam davao sanse, uglavnom loan ili U21), kakav ti je Januzaj-pripremam ih za novu sezonu :)

Inace Rafael mi je ladno najskuplji na kraju pete sezone, 39.5mil £ :D.
Последње учитавање од Ronin дана 06 Феб 2014, 16:26, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Na pola sam 4. sezone sa Gladbahom. Nakon toliko muka u prethodnoj sezoni kad sam dugo držao 1. mjesto pa onda jedva završio 3., mogu reći da ove sezone zaista razbijamo. Mnogo sam se mučio prošle sezone sa taktikama, i ništa nije uspijevalo, da bi od ljetnih priprema konačno našao ono što sam tražio :)

Prije svega tabela, ponosan sam na gol razliku, prošle sezone smo dali 55 golova, ove sezone smo na pola već dali 50, a primili smo samo 9 na tih 17 mečeva, što je za bundes ligu odlično :)

Слика

Evo i svih mečeva:

Слика

Слика

Kao što vidite u LŠ sam takođe izdominirao u grupi sa City-em, Milanom i Ajaxom. Prvo mjesto sa 15 bodova, a City sa paklenim sastavom 9, i Milan koji takođe ima odličan tim samo 5. Ove godine nas je i prvi put pogledala sreća na žrijebu, tako da u 1/8-finala igramo sa Celticom, dok smo prethodne 2 godine u istoj rundi ispadali od Reala i City-a.

Evo učinka čitave ekipe:

Слика

Ubjedljivo najbolji pojedinac je bio Nicosur Stanciu, dok se nije povrijedio, 15 mečeva, 10 golova i 12 asistencija.

Слика

Međutim kada se povrijedio mislio sam da sam u problemu, a onda je na scenu stupio naš najveći talenat, igrač kojeg sam ukrao najvećem rivalu Kelnu :D 12 utakmica, 7 golova i 6 asistencija, prosječna ocijena 7,95.

Слика

Najveće pojačanje ove sezone nam je Leon Goretzka kojeg sam Šalkeu platio čitavih 30M, ali isplatio se samo tako, mnogo je podigao nivo naše igre na sredini terena.

Слика

U poslednjem kolu prvog dijela sezone odigrali smo najbolje poluvrijeme za ove 4 godine od kako sam na klupi, 7:0 je bilo u 1. dijelu protiv Hofenhajma, a kao dokaz koliko smo moćni postali jeste i ovo, što je jako teško imati u nekoj od top liga.

Слика

Toliko za sada, čujemo se na kraju sezone :poz: :cheers:
Последње учитавање од markohn22 дана 07 Феб 2014, 01:31, учитано 1 пут укупно.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Leon Goretzka , koliko gotivan igrac. Na 13 sam igrao sa Gladbahom i takodje ga imao u timu , bio mi je prosto nezamenljiv. Kako ti igra Kara ? Njega sam takodje imao u timu . Vidim Herman i Domingez ti ostali u timu . Odlicni igraci, daj baci SS Hermana ako ti nije mrsko da vidim da li je bolji nego na proslom izdanju. A dje ti brate Stegen ? Jesi ga ti prodao svojevoljno ili je hteo da ide ? Posto je meni to bio uradio i bio sam primoran da ga prodam za 20 mil da mi ne ode po isteku ugovora.
Последње учитавање од 100Dzointa дана 07 Феб 2014, 02:24, учитано 1 пут укупно.
Pravda za 2D!
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

I ja sam mnogo zgotivio Goretzku, samo što sam ga doveo, sutradan ga ubacim u startnih 11 u prvoj rundi kupa i on utrpa 2 komada, odma me kupio :D
Kara igra odlično, nije baš prva opcija jer pored njega imam Domingeza i Balantu, kao i 1 strašnog regena, ali kada kod zatreba da igra odigra na odličnom nivou.
Herman je car, brzinac pravi, imao sam prilika da dovedem boljih igrača na AMR ali jednostavno nemam potrebu jer on i pored nekih ocijena koje nisu savršene, igra vrhunski i prethodnih sezona mi je nosio ekipu kada niko drugi nije igrao kako treba.

Слика

Za Domingeza strahujem svaki prelazni rok, on je došao iz Atletica i ima u ugovoru buy-back klauzulu od 8M, a trenutna vrijednost mu je 24M. :argh: Svaki prelazni rok kako počne, tako se njemu pojavi wanted od Atletica. Srećom nikako da pošalju ponudu, tj. jesu jednom odavno kad nije vrijedio toliko, ali su poslali debili 7,5M i ja odbio. :) Od tada redovno pljujem Diega Simeonea preko medija, kontam da to utiče da ne nudi za moje igrače. :zelenko:

Слика

Ter Stegen mi je otišao na kraju 1. sezone, isticao mu je ugovor za godinu dana i nije htio da pregovara. Stavio ga na TL, par klubova ponudilo 10ak miliona i ja sve prihvatio, kontao godinu dana ugovora samo, jbg neće dati više. Posle par dana šalje i PSG ponudu, ja kontam, e ne dam ga vama, i bzv lupim 40M, kad oni nude 25M, ja fino nastavio da se cenjkam i tako izvučem 31M eura za golmana kojem ističe ugovor :zelenko:
Onda sam imao problem da nađem zamjenu, nigdje golmana da valja i na kraju nadjem nekog Norvežanina Andre Hansena, koga sam doveo iz Dinamo Zagreba za 1,3M, i sasvim ok je branio. Na kraju mi je super ispalo to, od tih para sam doveo masu igrača i u toj sezoni osvojio titulu.
Na kraju iduće sezone mi iskoči prilika da dovedem Tiba Kurtou iz Čelzija za samo 10M, tako da sam praktično dobio jednako dobrog golmana + 20M :)
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Kidaš Mare :fanman:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Stvarno, fina grupica igraca. Kurtou si uzeo za džabe. Samo teraj!! :cheers:

Nego, koji je to skin, prelep mi je? :shy:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

hvala :cheers:

skin je Gagijev Nicolas, samo sam ja napravio sebi ovu pozadinu :)
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
TOMARA
Assistant Manager
Поруке: 667
Придружен: 26 Нов 2010, 00:26
Место: Stara Pazova
Status: Није на вези

Порука од TOMARA »

Zavrsio prvu sezonu sa Palermom... Od sledece, Sicilija ce imati dva predstavnika u Seriji A :ole:

Tabela...
Слика

Kup...
Слика

Statistika igraca...
Слика

:poz: :poz: :poz:
:zvezda: FOOTBALL MANAGER MANIAC :zvezda:
Слика
Корисников грб
rojkovac7b
Youth Team Coach
Поруке: 114
Придружен: 15 Мај 2013, 21:50
Место: obr
Status: Није на вези

Порука од rojkovac7b »

video sam gagijev post sa heartsom i tanketovu ili tankeovu :D pricu sa rendzerima, i odlucih da krenem i ja sa skotima nekim.
Uzeo sam hibernian i odigrao dve sezone za sad, i krenuo trecu.

prve sezone bio drugi, seltik je bio nedodirljiv.
Слика

u drugoj sam se mogu slobodno reci popisao po ligi, mozda i neocekivano lako.
Слика

treca je isto krenula dobro.
Слика

usao sam i u ligu sampiona, popirilicno lako.
Слика

finansije odlicne... trebali bi da dobijemo i novu upravu uskoro.
Слика

od igraca bih izdvojio sledece.

prvo ovaj car, covek je zver... ima 25+ asistencija po sezoni i da preko 10 golova, u ovoj je vec sakupio 15 asistencija a tek smo u septembru.
Слика

stub odbrane, ali isto tako veoma opasan u napadu, u prosloj sezoni dao je 19 golova, uglavnom posle kornera. doveden na free.
Слика

i ovaj majstor, doveden isto na free, dao dosta vaznih golova i prelomio dosta utakmica.
Слика

U medjuvremenu, dobili smo novog gazdu...
Слика
Слика
Последње учитавање од rojkovac7b дана 07 Феб 2014, 22:10, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

U 4. sezoni sa Gladbahom titula potvrđena čitavih 5 kola prije kraja, ne sjećam se dal' sam ikada ovako dominantno osvojio titulu u nekoj od par najjačih liga :)

Слика

I onda par dana nakon meča u kojem smo osigurali titulu, dolazi 1/4 finala LŠ protiv Reala, ekipa perfektno raspoložena zbog osvajanja titule, izlazi na teren i drži čas fudbala kraljevićima koji imaju nerealan sastav:

Слика

Vjerovatno najbolji meč koji smo odigrali protiv neke ozbiljne ekipe za ove 4 sezone. Nastavljam brže žureći da što prije dođemo do revanša, sastavljam postavu za idući meč u ligi protiv Augsburga, klikćem continue, izlazi ono "team are warming up" i stoji tako, nikako da se skloni, samo u jednom momentu iskače "Football manager 2014 is not responding". Koliko sam samo bio bjesan ne mogu da vam opišem...

I tako sad idemo ponovo, malo sutra će da se ponovi :(
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Ipak sam ja potcijenio svoju ekipu, ovaj put smo bili još bolji :D

Слика
И душа и тело, све је црно бело...
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”