(FM14) Koga trenutno vodite?

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 195
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од Ander »

mikoexclusive пише:
Od igrača, jedino se istakao Eriksen sa 17 golova i 25 asistencija. U odbrani Kabul solidan.
Lamela očajno odigrao većinu sezone, pred kraj se malo trgao. Prosjek 6.78, 12 golova i 6 asistencija.
ja sam doveo Lamelu i Eriksena. Lamela kida, dribla, mece, pravi "havoc" u odbrani. a Eriksen od 5,5 sezona, odigrao je kako treba 1,5, ovo ostalo tuga. tipa ima 2 gola i 5 asistencija u sezoni. prodam ga Realu za 40m
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Završio 2. sezonu sa Totenhemom.

Osvojili oba domaća kupa, u prvenstvu bili smo 5.
Lamela 21 gol i 11 asistencija. Još su se istakli Sandro, Kabul, Eriksen i Soldado. Ostali odigrali korektno.
wucko96
Youth Team Coach
Поруке: 115
Придружен: 23 Окт 2011, 14:25
Место: Srbija
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од wucko96 »

prvu sezonu sa Puskas Akademijom zavrsio na 10. mestu,obizrom da je mp 16,ovo je kul :ole:
Слика

Legla je kinta od sponozra nekih 2 milke,sto je sasvim kul,dovedeni su neki crnci i na polusezoni 2. sezone ide fino
Слика
Uz malo srece mogli bismo do titule,vec druge sezone :gunman:
Последње учитавање од wucko96 дана 20 Дец 2013, 10:13, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
Kloppo
Youth Team Coach
Поруке: 167
Придружен: 12 Нов 2013, 22:07
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Kloppo »

Igram sa Evertonom, zavrsio prvu sezonu na drugom mestu...celu sezone mi je bila konstantna forma i drzao sam drugo mesto, sem zadnjih 11 kola kada sam imao skor 3-7-1, srecom imao sam velihu zalihu u odnosu na pratioce i nekako sam izdrzao, doduse najvise zahvaljujuci tome sto sam bio bolji u medjusobnim susretima sa direktnim konkurentima...sto se transfera tice doveo sam Hondu, Gaitana, Lucasa Romera, Balantu i jos par mladih igraca a prodao jelavica za 17M Monaku...sto se tice finansija gubio sam pare celu sezonu, sad mi je balans 14M i imam 10M za transfere, bice jos koji milion kad se prodaju neki igraci..dovodjenje napadaca je prioritet...na free mi stizu Akinfeev, Vitinho, Brandt..
"Ja ne trpim dosadan fudbal, moj tim je nešto sexy" Jürgen Klopp
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Planiram sa Santa Kruzom poceti malo ako budem imao vremena, brazilska treca liga kad nema Juventudea ili dok mi na pamet ne padnu neki evropljani
Последње учитавање од DS_RS дана 22 Дец 2013, 18:44, учитано 1 пут укупно.
sh0my
Newgen
Поруке: 19
Придружен: 09 Јун 2012, 19:23
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од sh0my »

Zavrsio prvu sezonu sa Genclerbirligiem osvojena titula , u kupu ispao u grupama.
Bogdna Stancu pokidao 20 gol drugi strelac lige

Jedno dobro pojacanje
Слика

Titula

Слика
Последње учитавање од sh0my дана 24 Дец 2013, 02:19, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Boske11 »

Kloppo, svaka cast majstore sto si izborio LS jos u prvoj sezoni :cheers:
You''ll Never Walk Alone
Корисников грб
Vanja2106
Newgen
Поруке: 31
Придружен: 10 Јул 2012, 21:22
Место: B. Topola
Status: Није на вези

Порука од Vanja2106 »

Sent Etjen 3. sezona. Prve dve bio dva puta 6. u Ligi, bez trofeja još uvek. Igrao dve sezone LE, ispadao u Osmini finala i prvoj nokaut rundi.
Evo sastava i transfera u novoj sezoni:

Слика

Слика
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Boske11 »

Vanja2106 пише:ispadao u Osmini finala i prvoj nokaut rundi.
Zar nije to druga prvo ide 1/16 pa onda 1/8 :lol:
You''ll Never Walk Alone
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Jedne sezone u osmini finala, druge sezone u prvoj nokaut rundi
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

MANCHESTER UNITED / 1. SEZONA
Transfere sam odradio solidno, mada se ne ponosim potrosenim novcem na Bejnsa, iako je bio jedan od klucnih srafova u mojoj masini.
Posle solidnih priprama stigla je i prva takmicarska utakmica. Mada nebitan u svakom smislu, Community Shield je lako osvojen pobedom nad Wigan-om (3:0).
U ligi smo gurali solidno i na polu sezoni smo bili prvi... U LS je bila druga prica. U relativno lakoj grupi, sa: OM, Olympiacos, Napoli. Prve tri smo izgubili i nasli se na zacelju grupe, naredne tri smo morali da dobijemo sto smo i uradili . Sreca nas je pogledala, jer u Atini OM nije dozvolio poraz, iako su gubili 1:0. U narednoj rundi nas je sacekao Juve i pocistio, nismo imali taktiku za njih + mnogo povredjenih igraca (Rooney,RVP,Carrick,Fellaini)...
Sa jednim takmicenjem manje nastavili smo borbu u FA kupu i ligi. U oba takmicenja nam je glavni protivnik bio Tottenham, koji je u ligi imao 5 meceva manje od nas u jednom periodu i pretio da nas stigne. Ekipa je u tom periodu imala i malih trzavica sa rezultatima, ali smo na kraju osvojili i ligu i FA kup.
Evo jos par slika:

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика
Sé un hombre
Корисников грб
Kloppo
Youth Team Coach
Поруке: 167
Придружен: 12 Нов 2013, 22:07
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Kloppo »

tanke14, 50 miliona za Bejnsa? :wtf: da nije malo mnogo, jeste da je dobar igrac ali da je bar mladji pa ajde nekako :D inace cestitke na trofejima :)
"Ja ne trpim dosadan fudbal, moj tim je nešto sexy" Jürgen Klopp
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Ma znam i sam, ali kad zelim nekog u ekipi ne razmisljam o novcu :)
Verovatno je bilo bolje da sam uzeo Shaw-a ili Santon-a, ali sta da se radi... Trazicu regena na toj poziciji, da ga zamenim...
Sé un hombre
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Boske11 »

Bravo tanke konacno sa nekim da te krene :winner: :ole:
You''ll Never Walk Alone
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

Слика

Слика

Parmino proleće. Čestitamo skidanje mraka napadačkoj liniji tima uz pesmu:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XqkP4YORpZk[/youtube]
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
StrikeFront
First Team Coach
Поруке: 329
Придружен: 01 Нов 2010, 15:33
Место: Vrsac
Status: Није на вези

Порука од StrikeFront »

Prva sezona sa Partizanom. Trenutno u ligi sam na drugom mestu sa istim brojem bodova kao Zvezda i Radnicki iz Nisa ( 9 6 1 2 20:10 (+10) 19 ). Zanimljivo je da sam oba derbija dobio / Vojvodina (1:0) i Zvezda (3:1) / ali treba reci da sam bio domacin na tim mecevima. Imam poraze od Donjeg Srema u gostima (1:3) i Cukarickog kuci (1:2) kao i remi sa Radom u gostima (2:2). Dosta je ujednacena liga za sad, igram na tri fronta i cesto kombinujem sastav. Imao sam krizu rezultata, tri meca bez pobede u ligi ali sam pobedom u derbiju to prekinuo.

U Kupu sam prosao prvu prepreku i to lako, ali rival je bio nizeligas iz Leskovca Moravac Orion (6:2) u gostima. Sledeci rival je uzicka Sloboda.

Ispao sam u plej-ofu za Ligu Sampiona od Seltika (0:3 i 1:1) i tako takmicenje nastavio u grupnoj fazi Lige Evrope. Grupa solidna i borim se za prolaz. Trenutno sam prvi nakon 3.kola. Pocelo je porazom u gostima Utrehtu (1:3) a potom vezem dve pobede, prvo kuci pada Udineze (1:0) pa u gostima velika pobeda nad Dnjiprom (1:0).

Vise o svemu kad zavrsim sezonu na temi FK Pasrtizan.
Корисников грб
Vanja2106
Newgen
Поруке: 31
Придружен: 10 Јул 2012, 21:22
Место: B. Topola
Status: Није на вези

Порука од Vanja2106 »

Prvu sezonu ispao u LE u osmini finala od Totenhema 1:3, 0:3, drugu u osmini finala od CSKA 2:5, 0:1
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

tanke14 пише:
MANCHESTER UNITED / 1. SEZONA
Transfere sam odradio solidno, mada se ne ponosim potrosenim novcem na Bejnsa, iako je bio jedan od klucnih srafova u mojoj masini.
Posle solidnih priprama stigla je i prva takmicarska utakmica. Mada nebitan u svakom smislu, Community Shield je lako osvojen pobedom nad Wigan-om (3:0).
U ligi smo gurali solidno i na polu sezoni smo bili prvi... U LS je bila druga prica. U relativno lakoj grupi, sa: OM, Olympiacos, Napoli. Prve tri smo izgubili i nasli se na zacelju grupe, naredne tri smo morali da dobijemo sto smo i uradili . Sreca nas je pogledala, jer u Atini OM nije dozvolio poraz, iako su gubili 1:0. U narednoj rundi nas je sacekao Juve i pocistio, nismo imali taktiku za njih + mnogo povredjenih igraca (Rooney,RVP,Carrick,Fellaini)...
Sa jednim takmicenjem manje nastavili smo borbu u FA kupu i ligi. U oba takmicenja nam je glavni protivnik bio Tottenham, koji je u ligi imao 5 meceva manje od nas u jednom periodu i pretio da nas stigne. Ekipa je u tom periodu imala i malih trzavica sa rezultatima, ali smo na kraju osvojili i ligu i FA kup.
Evo jos par slika:

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Meni je jako glupo kad neko na klupu ne stavlja rezervnog golmana.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Au brate, 50 miliona za Bejnsa. Previše.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

citizen, brate mnogo mladih igraca... Gigs i Ferdinand nisu ni videli klupu dok se ne povrede svi...
Vladar, Znam da je mnogo, sta da radim kad sam lud :xD:
Sé un hombre
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”