(FM14) Koga trenutno vodite?

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

mikoexclusive пише:Koliko si platio TerStegena Luke Shawa?
TerStegena su mi ponudili i nisam mogao da ga ne uzmem za 5milkifunti iako sam vec u tom trenutku imao S.Romera iz Monaka koji je dosao na free a Lindegar i Ben Amos su otisli. Trebao mi je jedan backup golman posto je DDGea zver, kad ono uleteo i TerStegen.
A za Luke Shawa sam se otvorio skoro 20milki (sa svim potencijalnim bonusima,ali osnovna cena je bila oko 15milki) posto sam prodao ionako ocajnog Evru a sa Fabiom nisam zadovoljan.
Uostalom evo ti transfer history.

Слика


I jos jedan lep ss sa startom iz snova. Sve pobede u svim tekmama u svim takmicenjima, ne secam se ovakvog starta na novom FM i to da je u pitanju prvi sejv :shy:

Слика
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Vodim Šalke, prva sezona.

Na polusezoni smo bili 3. u prvenstvu. Bajern i Borusija su ipak nedodirljivi. U LŠ se plasirali dalje, mada će biti zajebano jer igramo protiv Arsenala.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

U kom tripu je asistent pa mi na poluvremenima u kojima vodim sa po 2,3 gola razlike predlaze da kazem igracima da je to jedno od najgorih poluvremena koja sam video? :lol:
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Dobih otkaz pred kraj sezone u Šalkeu!

Ovo nije normalno šta se desilo! Na polusezoni smo bili 3. u ligi i plasirali smo se u nokaut fazu LŠ. Igrali smo standardno dobro. Onda od januara kreće nevjerovatan pad forme. U narednih 15 utakmica smo zabilježili skor 1-6-8!!! Ja gledam šta se dešava i ne mogu da vjerujem! Moji igrači djeluju na terenu potpuno nezainteresovano! Nisu u stanju da daju gol iz stopostotnih prilika, ne umiju da izvedu najednostavnije pasove, u odbrani igraju kao drogirana telad! S druge strane, protivnici su svi redom Barselona! Kreiraju akcije i zabijaju golove kao od šale. Iz slobodnjaka primam evrogolove od likova kojima je free kicks 10. U nadoknadi vremena, ako slučajno vodim, obavezno primam gol iako sam stavio da igramo defanzivno i sigurno.

Kreatori su bili u nekom opasnom tripu kad su pravili ovu igru!

Šta reći na kraju osim JEBITE SE FUDBALERI, ŠTRUČNI ŠTABU TI NE SERI
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Boske11 »

Nakon uglavnom propalih saveova konacno jedan save da igram duze evo druga sezona sa Dinamo Minks-om i evo kako ide za sad
Слика
Слика
Последње учитавање од Boske11 дана 11 Дец 2013, 23:29, учитано 1 пут укупно.
You''ll Never Walk Alone
Корисников грб
skalush995
Youth Team Coach
Поруке: 186
Придружен: 06 Јан 2012, 11:19
Место: Kladovo
Status: Није на вези

Порука од skalush995 »

Au Boske koji si ti ploditelj :D
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Bem ti Stojadinovića, ode mi 1.3 m u Javor od Onjilove prodaje.
Корисников грб
Jovan
Assistant Manager
Поруке: 637
Придружен: 09 Апр 2011, 13:47
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Jovan »

2013/2014
Слика
Fantastična sezona, nisam se uopšte nadao da mogu među četiri ekipe na kraju, kao šlag na tortu došlo je osvajanje FA Cupa. Povrede su me stigle u finišu sezone pa nije bilo snage za trku sa Mančesterom, ali s obzirom na sve, 2. mesto je fantastično. Vezao sam 30 mečeva bez poraza, niz još uvek traje.

Bejns je odigrao brutalno, ukupno 21 asistencija. Lukaku je imao periode krize, pa je mogao i 30 golova da postigne, ali sam svejedno zadovoljan njime. Munoz je potpuno izbacio Heitingu koji odlazi na free u Sociedad, 5 golova je postigao posle prekida. Barkleya sam maksimalno forsirao, očekujem da još više napreduje.

Čeka me Liga Šampiona, ne verujem da ću moći da zadržim Lukakua što će biti veliki problem. Balans mi je bio u minusu tokom većine sezone, sada se malo sredilo pošto su stigle pare od plasmana u ligi, ne znam sa kolikim ću budžetom raspolagati, ali će definitivno biti potrebna barem 3-4 kvalitetna pojačanja.
Последње учитавање од Jovan дана 12 Дец 2013, 13:41, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Boske11 »

Jovan, odlicna sezona, svaka cast sto si izborio Ligu Sampiona, cestitke na osvajanju Fa kupa, nego sta se ovo desilo u Capital kupu :nasty:
You''ll Never Walk Alone
Корисников грб
Jovan
Assistant Manager
Поруке: 637
Придружен: 09 Апр 2011, 13:47
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Jovan »

Nebitno takmicenje.
Корисников грб
risto
Newgen
Поруке: 42
Придружен: 25 Сеп 2011, 11:05
Место: Cacak
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од risto »

Jovane,koji skin koristiš?
Корисников грб
Jovan
Assistant Manager
Поруке: 637
Придружен: 09 Апр 2011, 13:47
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Jovan »

Bergkamp v5.

Код: Изаберите све

http://serbian-fm.net/fm14-bergkamp-skin-vt10825.htm
Корисников грб
risto
Newgen
Поруке: 42
Придружен: 25 Сеп 2011, 11:05
Место: Cacak
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од risto »

Hvala
Корисников грб
Spaske944
Newgen
Поруке: 49
Придружен: 24 Нов 2013, 06:16
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Spaske944 »

Man Utd, obicno ne igram sa jakim klubovima. Ali navijam za Junajted od malena tako da najvise volim sa njima da igram. A cilj mi je da prestignem Liverpoool po broju osvojenih Evropskih trofeja. U prvoj sezoni sam osvojio 3 trofeja. Ligu, Ligu Sampiona i Capital one cup. U Ligi Sampiona u finalu sam savladao Cska, a predhodno su oni izbacili Siti, Real i Benficu to mi je malo nelogicno ali ajde. U prvoj sezoni sam doveo samo Dembelea, trenutno igram drugu sezonu a pojacanja koja sam doveo su Alaba, Verane i Herrera. :cheers:
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Poveo Totenhem. Fina ekipica, imaju dosta mladih talenata. Međutim, igramo žalosno. U prvenstvu 8. početkom januara. Igrači nerazumljivo slabo igraju.

Lamela je očajan, prosjek 6.40! Stavim ga na najprirodniju poziciju i da mu najprirodniju ulogu i ništa! Samo 4 gola na 25 utakmica. Frajer ima dribling 18, ali ne može nikoga da predribla! Uglavnom šeta po terenu, a kad malo potrči, zaleti se u odbrambenog igrača, sudari se sa njim i izgubi loptu! I tako svaki put. Ja ne znam za šta njemu služi dribling 18.

Sigurdson isto jako slab, prosjek 6.60.

Napadački trio Soldado-Defo-Adebajer ne može dati gola ni u ragbiju! Do decembra su kombinovano dali 8 golova.

Jedini koji nešto igraju su Eriksen, Vertongen i Kabul i pomalo Dembele i Sandro.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Krenuo da probam malo sa nekim amaterima (tačnije poluprofesionalcima), lokacija je engleska 6 liga, MP 22.. nek se spašava ko može. Nisam dugo igrao fm, sa ovima mi zanimljivo uprkos lošim rezultatima pa videću za dalje... :)
Корисников грб
Spaske944
Newgen
Поруке: 49
Придружен: 24 Нов 2013, 06:16
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Spaske944 »

mikoexclusive пише:Poveo Totenhem. Fina ekipica, imaju dosta mladih talenata. Međutim, igramo žalosno. U prvenstvu 8. početkom januara. Igrači nerazumljivo slabo igraju.

Lamela je očajan, prosjek 6.40! Stavim ga na najprirodniju poziciju i da mu najprirodniju ulogu i ništa! Samo 4 gola na 25 utakmica. Frajer ima dribling 18, ali ne može nikoga da predribla! Uglavnom šeta po terenu, a kad malo potrči, zaleti se u odbrambenog igrača, sudari se sa njim i izgubi loptu! I tako svaki put. Ja ne znam za šta njemu služi dribling 18.

Sigurdson isto jako slab, prosjek 6.60.

Napadački trio Soldado-Defo-Adebajer ne može dati gola ni u ragbiju! Do decembra su kombinovano dali 8 golova.

Jedini koji nešto igraju su Eriksen, Vertongen i Kabul i pomalo Dembele i Sandro.
Kod mene na sejvu koji igram sa Junajtedom Lamela rastura, na 20 i nesto utakmica ima 6 gola i 10,11 asistencija. Prosecna ocena 7.6
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Kako je ful fora, kažem ti ja Milijašu '' Kapitenu, omatorio si,nisi više brz kao nekad, mislio sam da forsiram malo mlade igrače'' a tek će on meni '' Nisam više igrač koji sam bio, nema problema treneru, ako ti zatrebam tu sam. ''
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Dule93 пише:Kako je ful fora, kažem ti ja Milijašu '' Kapitenu, omatorio si,nisi više brz kao nekad, mislio sam da forsiram malo mlade igrače'' a tek će on meni '' Nisam više igrač koji sam bio, nema problema treneru, ako ti zatrebam tu sam. ''
To je ljudina. Plati mu kurvu odmah!
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

I tu bi jebo samo do pola, više ne bi imao snage.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”