(FM14) Koga trenutno vodite?

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

StrikeFront пише:
Inace, nisam nikog dovodio i nikog prodao, krenuo sam sa postojecim kadrom sezonu.
Po meni si trebao da pokusas da se otarasis Torresa(prvobitno zbog plate) i da dovedes nekog kvalitetnog napadaca. Posto ni Samuel Eto'o nije ono sto je nekada bio :)
Pravda za 2D!
Mauzeer
Youth Team Coach
Поруке: 151
Придружен: 04 Нов 2010, 16:09
Место: Stari Grad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Mauzeer »

100Dzointa пише:
StrikeFront пише:
Inace, nisam nikog dovodio i nikog prodao, krenuo sam sa postojecim kadrom sezonu.
Po meni si trebao da pokusas da se otarasis Torresa(prvobitno zbog plate) i da dovedes nekog kvalitetnog napadaca. Posto ni Samuel Eto'o nije ono sto je nekada bio :)
Meni Tores ubijao, igrao mnogo bolje nego sto su mu ocene.
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Mauzeer пише:
100Dzointa пише:
StrikeFront пише:
Inace, nisam nikog dovodio i nikog prodao, krenuo sam sa postojecim kadrom sezonu.
Po meni si trebao da pokusas da se otarasis Torresa(prvobitno zbog plate) i da dovedes nekog kvalitetnog napadaca. Posto ni Samuel Eto'o nije ono sto je nekada bio :)
Meni Tores ubijao, igrao mnogo bolje nego sto su mu ocene.
Nisam nikada vodio Chelsea , a ni Torresa nisam imao nikada u timu. Ali smesne ocene ima (sto je i realno) u poredjenju s platom koju prima. 10,750,000 godisnje je previse za takvog igraca . . .
Pravda za 2D!
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Igram sa Venecijom odigrao 22 kola... Osmi sam, i dalje ne kapiram kako ovaj plejof funkcionise videcemo kad dodjem do njega. Igram neki ludacki fudbal 4 gola po utakmici pada... 7 plus kvota 5...
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Ja dobio otkaz u Groningenu posle 10 kola i skora 2-1-7. Čudna neka ekipa, imaju samo 2 napadača i po jedno krilo, a difolt taktika im je sa krilima. Još ja isključio first transfer window radi veće realnosti igre. Mislio sam da promjenim taktiku i da igram kroz sredinu, ali izgleda da su im ta krila među boljim igračima u timu.
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Boske11 »

Igram sa Olimpik Lionom a jos vodim i mladu reprzentaciju Francuske, sto se tice Liona nalazim se na 9 mestu posle 14 kola, sto se tice Lige Evrope trenutno sam prvi u grupi sa 3 pobede 1 porazom , sto se tice mlade reprzentacije odigrao sam 4 kvalifikacione utakmice najvise u grupi i trenutno sam prvi samo zbog tog, verovatno cu pasti na 2-3 mesto kad Slovacka i Grcka odigrao isto toliko kola posto im je porivnik u narednih kolima Andora i Litva, eto toliko za sad.... :fanman: :poz: :cheers:
You''ll Never Walk Alone
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Granada i dalje :D
Trenutno 6,dosao do polusezone (zbog malo slobodnog vremena nemam puno vremena za igru). Za sad sam zadovoljan rezultatima,ali popizdim kad pobedim npr Atletiko,a puknem od Rajo Valjekana.

Nadam se da cu zadrzati bar to 6 mesto,al otom potom :)
StrikeFront
First Team Coach
Поруке: 329
Придружен: 01 Нов 2010, 15:33
Место: Vrsac
Status: Није на вези

Порука од StrikeFront »

100Dzointa пише:
StrikeFront пише:
Inace, nisam nikog dovodio i nikog prodao, krenuo sam sa postojecim kadrom sezonu.
Po meni si trebao da pokusas da se otarasis Torresa(prvobitno zbog plate) i da dovedes nekog kvalitetnog napadaca. Posto ni Samuel Eto'o nije ono sto je nekada bio :)
Razmisljao sam, ali stvarno Tores sasvim ok igra iako mu plata jeste velika i nije ni tako mlad vise. I na fm 2013 sam vodio Celzi i Tores mi je razbijao pa je sve to uticalo ipak da ga zadrzim. Trenutno mi je povredjen sad pa i ne igra. Ipak, bice rezova nardene sezone a sad sta uradim - uradio sam sa ovim sto imam. Sledi mi Mancester junajted u Karling kupu odmah na startu pa mi dolazi Sahtjor gde moram ici na pobedu jer sam kiksao u Danskoj...
Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од uros »

Nottingham Forest, zavrsio 4ti prvu sezonu. Gazda prezadovoljan. Izvukao Brighton u plej-ofu i u gostima 2-2 odigrao. Sad treba kod kuce da igramo jos i pobjednik ide na QPR/Millwall. :) :cheers:
We'll keep the Red flag flyin' high!
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

StrikeFront пише:
100Dzointa пише:
StrikeFront пише:
Inace, nisam nikog dovodio i nikog prodao, krenuo sam sa postojecim kadrom sezonu.
Po meni si trebao da pokusas da se otarasis Torresa(prvobitno zbog plate) i da dovedes nekog kvalitetnog napadaca. Posto ni Samuel Eto'o nije ono sto je nekada bio :)
Razmisljao sam, ali stvarno Tores sasvim ok igra iako mu plata jeste velika i nije ni tako mlad vise. I na fm 2013 sam vodio Celzi i Tores mi je razbijao pa je sve to uticalo ipak da ga zadrzim. Trenutno mi je povredjen sad pa i ne igra. Ipak, bice rezova nardene sezone a sad sta uradim - uradio sam sa ovim sto imam. Sledi mi Mancester junajted u Karling kupu odmah na startu pa mi dolazi Sahtjor gde moram ici na pobedu jer sam kiksao u Danskoj...
Ja vodim UTD i Chelsi nas sve drzi na +10 (Arsenal i Live se kolju sa mnom za drugo mesto,City otpustio Pelegrinija). Cesto bacim pogled na statistiku i vidim da je prvi strelac Eto, ali da je Demba Ba cak daleko bolji od Toresa. Bane Ivanovic takodje objasnjava i samo skuplja golove i asistencije. Ako je po ovom do sad prodaja Toresa je najpametnija stvar, ali i ja se drzim pravila o NE prodaji/kupovini bar do januara (inace bi Anderson i Nani odavno dobili nogu u dupe)
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Odigrah i ja prvu sezonu , uzeh kao i obicno Celsi da se uhodam sa novim FM-om. Nisam mnogo tumbao na pocetku, doveo sam Pogbu i onog malog Hjuza iz Derbija na polusezoni i prosledio ga na pozajmicu u Svonsi. Prodao jedino De Brijna jer je nesto drvio k***c na pocetku sezone, dal bese oko ugovora, ne mogu se setiti. Htedoh i Levandovskog da ugrabim krajem decembra al ode sisa u Bajern.

Stavih omiljenu 4-3-3 taktiku, napadacku sa direktnim pasovima, insistiranje na igri po bokovima, visoko postavljenom odbranom i presingom na protivnickoj polovini.
Ceh, Kol, Luiz, Teri, Azpilikueta, Ramires, Pogba, Oskar, Mata, Azar, Sirle/Eto.

Uspeo sam da uzmem titulu iako mi je Junajted bezao tokom prvog dela sezone osam bodova. Neizvesna borba do poslednjeg kola: Celsi 73, Utd 70, Everton 70, Arsenal 66... iz lige ispali Aston Vila i Sautempton, bice pojacanja za male pare :D

Liga Sampiona - bruka i sramota. nisam prosao grupu Dortmund (16), OM (7) i Kopenhagen (5), cak sam uspeo da zavrsim zadnji zbog losijeg medjusobnog susreta sa Dancima. Verovatno posledica prevelike rotacije na pocetku sezone gde sam trazio pravih 11, kao i visemesecna povreda Petera Ceha.

U FA kupu sam izduvao odmah od Hadersfilda (2:0), a Karling kup sam osvojio pobedom nad Liverpulom 2:1.

Bolji od ostalih su mi bili Esli Kol, Luiz, Mata i Teri, i to sa prosekom nesto iznad 7. Nista specijalno, ocekivao sam vise pogotovu od Azara i Oskara. Lukaku inace sabio sezonu u Evertonu i bio najbolji strelac lige uz Persija sa 18 golova. Vidim da je vunderkid i sigurno ce docekati svojih pet minuta u Celsiju jer planiram da ga forsiram kao glavnog napadaca sledece sezone.

Sto se tice ovih dilema od gore oko spiceva, dilema nema, svi imaju nerealno velike plate u odnosu na kvalitet. Sa Toresom nisam ni pokusavao, odmah sam ga stavio na TL al ga niko nece ni za dzabe. Demba Ba ima bolje ocene, igrao mi je nesto malo i nista specijalno nije pokazao, mozda mu je koja lopta zalutala u gol. Trazio da ide posle 6 meseci, ja prihvatio al ni njega niko ne zeli. Eto deluje kao najubitacniji iako je u godinama. Meni je krenuo super al se odjednom upuvao i ostao na 7 golova u ligi. Probajte Sirlea, prijatno me iznenadio i bio najbolji strelac u ekipi (15 golova), malo mu je slabiji composure ali je sposoban da postize evrogolove.
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

TheBlues пише:Odigrah i ja prvu sezonu , uzeh kao i obicno Celsi da se uhodam sa novim FM-om. Nisam mnogo tumbao na pocetku, doveo sam Pogbu i onog malog Hjuza iz Derbija na polusezoni i prosledio ga na pozajmicu u Svonsi. Prodao jedino De Brijna jer je nesto drvio k***c na pocetku sezone, dal bese oko ugovora, ne mogu se setiti. Htedoh i Levandovskog da ugrabim krajem decembra al ode sisa u Bajern.

Stavih omiljenu 4-3-3 taktiku, napadacku sa direktnim pasovima, insistiranje na igri po bokovima, visoko postavljenom odbranom i presingom na protivnickoj polovini.
Ceh, Kol, Luiz, Teri, Azpilikueta, Ramires, Pogba, Oskar, Mata, Azar, Sirle/Eto.

Uspeo sam da uzmem titulu iako mi je Junajted bezao tokom prvog dela sezone osam bodova. Neizvesna borba do poslednjeg kola: Celsi 73, Utd 70, Everton 70, Arsenal 66... iz lige ispali Aston Vila i Sautempton, bice pojacanja za male pare :D

Liga Sampiona - bruka i sramota. nisam prosao grupu Dortmund (16), OM (7) i Kopenhagen (5), cak sam uspeo da zavrsim zadnji zbog losijeg medjusobnog susreta sa Dancima. Verovatno posledica prevelike rotacije na pocetku sezone gde sam trazio pravih 11, kao i visemesecna povreda Petera Ceha.

U FA kupu sam izduvao odmah od Hadersfilda (2:0), a Karling kup sam osvojio pobedom nad Liverpulom 2:1.

Bolji od ostalih su mi bili Esli Kol, Luiz, Mata i Teri, i to sa prosekom nesto iznad 7. Nista specijalno, ocekivao sam vise pogotovu od Azara i Oskara. Lukaku inace sabio sezonu u Evertonu i bio najbolji strelac lige uz Persija sa 18 golova. Vidim da je vunderkid i sigurno ce docekati svojih pet minuta u Celsiju jer planiram da ga forsiram kao glavnog napadaca sledece sezone.

Sto se tice ovih dilema od gore oko spiceva, dilema nema, svi imaju nerealno velike plate u odnosu na kvalitet. Sa Toresom nisam ni pokusavao, odmah sam ga stavio na TL al ga niko nece ni za dzabe. Demba Ba ima bolje ocene, igrao mi je nesto malo i nista specijalno nije pokazao, mozda mu je koja lopta zalutala u gol. Trazio da ide posle 6 meseci, ja prihvatio al ni njega niko ne zeli. Eto deluje kao najubitacniji iako je u godinama. Meni je krenuo super al se odjednom upuvao i ostao na 7 golova u ligi. Probajte Sirlea, prijatno me iznenadio i bio najbolji strelac u ekipi (15 golova), malo mu je slabiji composure ali je sposoban da postize evrogolove.
Hazard, Oscar i Mata mogu lako postati ubitačna trojka na ofanzivnim veznim pozicijama, samo treba par sezona da se razviju i uigraju. Da sam na tvom mjestu, ne bih dovodio neke supertalente na tim pozicijama, već bih forsirao ovu trojicu. Eventualno nekog ko može da pokrije par pozicija, u slučaju da se neko od ove trojice povredi.

Mislim da će i Azpilicueta biti vrh igrač. Samo ga treba pustiti da igra. Na FM13 sam vodio Čelsi i frajer je razbijao i u odbrani i u napadu. Snažan u duelima, dobro se postavlja, savršeno čita tuđu igru, zna da centrira, a njegovo najjače oružje je izvođenje auta. Jedne sezone mi je imao čak 23 asistencije i bio najbolji asistent tima. Dovodim da svaki put od FM2007 i nikad me nije iznevjerio.
This is Anfield
Newgen
Поруке: 47
Придружен: 30 Окт 2011, 15:07
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од This is Anfield »

Vodim West Ham i bio sam u 2. sezoni 3. a u 3. sezoni 2. na tabeli,Mitrovic mi je jedan od najboljih igraca ali sad na kraju 3. sezone City salje ponudu od 35m i ja odbijem i on unhappy,ja kao da porazgovaram sa njim i kazem mu kako cu da uradim sve da klub poraste a on kao boli me uvo hocu da idem i sad se totalno smorio,zna li neko resenje za to ? Isto tako sam imao ponude za Hughesa i Ward - Prowsa,odbijem oni se ne naljute,Umtiti se isto naljutio pa sam ga posle prodao u Monaco za 35m,pa ako neko zna neko resenje a da to nije da ga prodam bio bih vrlo zahvalan :ole: :ole:
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

This is Anfield пише:Vodim West Ham i bio sam u 2. sezoni 3. a u 3. sezoni 2. na tabeli,Mitrovic mi je jedan od najboljih igraca ali sad na kraju 3. sezone City salje ponudu od 35m i ja odbijem i on unhappy,ja kao da porazgovaram sa njim i kazem mu kako cu da uradim sve da klub poraste a on kao boli me uvo hocu da idem i sad se totalno smorio,zna li neko resenje za to ? Isto tako sam imao ponude za Hughesa i Ward - Prowsa,odbijem oni se ne naljute,Umtiti se isto naljutio pa sam ga posle prodao u Monaco za 35m,pa ako neko zna neko resenje a da to nije da ga prodam bio bih vrlo zahvalan :ole: :ole:
Stavi im da budu available za rezervni tim, da se malo istresu na slabijim protivnicima. To će im gotovo sigurno popraviti moral. Nakon 2-3 sedmice im ponudi nove poboljšane ugovore.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

This is Anfield пише:Vodim West Ham i bio sam u 2. sezoni 3. a u 3. sezoni 2. na tabeli,Mitrovic mi je jedan od najboljih igraca ali sad na kraju 3. sezone City salje ponudu od 35m i ja odbijem i on unhappy,ja kao da porazgovaram sa njim i kazem mu kako cu da uradim sve da klub poraste a on kao boli me uvo hocu da idem i sad se totalno smorio,zna li neko resenje za to ? Isto tako sam imao ponude za Hughesa i Ward - Prowsa,odbijem oni se ne naljute,Umtiti se isto naljutio pa sam ga posle prodao u Monaco za 35m,pa ako neko zna neko resenje a da to nije da ga prodam bio bih vrlo zahvalan
Kazi mu da ces ga prodati u sledecem prelaznom roko ili na kraju sezone do tad ce i zaboraviti da je trazio da ide a u medjuvremenu potpises novi ugovor
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Zapoceo sejv na bazi Pentagona iz proslog serijala. Poceo naravno kao sunday league footballer bez posla. I nekako me usere da dobijem posao u Jomo Cosmosu. Koji je clan druge lige sa dosta dobrim uslovima za klince. Cilj je da udjem u prvu ligu , da se stabilizujem u toj ligi i da u sto kracem roku ugrozim Orlando Pirates-e i Kaizer Chiefs-e koji su mi rivali.
Za sada dobro guramo , na polusezoni smo prvi na tabeli , odbrana malo skripi ali napadaci taj minus u odbrani uspevaju iz meca u meca da anuliraju. Jedini "poznati" fudbaler mi je MacBeth Sibaya dugogodisnji clan Rubina. Imam dva sina legendarnog Jomo Sono-a u prvom timu.

Sinovi:

Bamuza Sono

Слика

Matsilele Sono

Слика

Fixtures :

Слика

Tabela :

Слика
Pravda za 2D!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

kul, pentagon od prošle godine još deluje.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Pentagon je majka. Moraću i ove godine da ga overim.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Jeste odlicno kad stignes do cilja, a kad pocinjes sa indijancima :slap:
Sé un hombre
Корисников грб
velimircfc
Newgen
Поруке: 15
Придружен: 15 Дец 2010, 15:27
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од velimircfc »

Krenem prvi put sa Čelzijem, novembar, bum otkaz, a i bio sam tek 10ti.
Krenem drugi put sa Čelzijem, decembar, prc otkaz, bio mislim 5 vezo neke nepotrebne poraze posle koji sam odbio da razgovaram sa Romanom :nasty: a i ispade iz LS. :gunman: u monitor.

Odem po drugi monitor 23'' :zelenko:

Krenem treci put sa Celzijem, novi monitor, aj sad, i meni De Bruine oce neke ogromne pare a ja u fazonu MRŠ, i on do januara abysmal i oćeram ga za 15M i neki procenat od prodaje u BVB.

Man Utd negde sredina jeseni ima 12 0 0 i vec mi bježi 10 ak bodova, ja sve vrjeme drugi, zadnji u grupi LŠ sa BVB, Juventusom i Celticom, sve vreme blizu otkaza, nikog dovodio. Dodje decembar ae da probam aproach to sign Lewandowski. Oće. Extra. i nekog Vitinha uzmem iz CSKA. Skaut mi preporuci nekog Pacheca iz Rivera ima 5 zvjezdica ja pljunem dvajes milijona.

Prolećni deo jurio Man Utd nema šanse taman dođo na -6 kad 2 prestojeće Man City i Arsenal izgubim :gunman: u stari monitor.

Završio drugi poispadao iz kupova direktori zadovoljni daju novi ugovor :slavlje:

Igrači: Golman super, odbrana Luiz proglašen kao najboolji u klubu u sezoni, Bane vrlo dobar, ostali dobri, Cahill uvalja i poneki go, Azpilikueta bio povredejn dugo.

sredina Mata bio dugo povredjen kad se vratio nije to to, Oscar može bolje, Hazard jedan mjesec extra drugi tuga, Frenki dobar s obzirom na godine, Mikel vrlo dobar, Širle ili Šurle ili kako već nije se baš naigro, solidno ajd nek bude. Wilian ume da iznenadi i prijatno i neprijatno, al kažem uvek sam imo neke pogrešne taktike moraću krasti neke sa foruma.

napad, Torres najbolji al opet slabo je to, Demba odličan u kupovima, tuga u ligi i LŠ, Eto se i nije naigro.

Na ljeto kupim Lucasa Mouru, gotivim tog igrača 38 milijona, dođeše ova trojica ozgo što sam ih pominja, aj uigravaj sad. Uigram ih sa pogrešnim taktikama i sad muku mučim opet, nasiso me Everton 4:1, opet kod gazde na :nasty: on u fazonu :cigara: nemoš to tako a ja u fazonu :musicman: nije me šutno još.

Al sam tu drugi sam ne bježi mi niko puno, Fulham prvi 3 boda više odmene, ma tu su svi sem Man City-ja neđe su 10ti a vodi ih sad Mourinho. Grupu u LŠ protutnjim (Sporting, Anderleht, APOEL) moš misliti da sam tu ispo.

Al zato na svakoj tekmi primim po makar jedan go, odbrana očajna. Al ovi gore i davaju golove pa ide nekako......prodam Azpilikueto prodam Man Utd za 24 miliona, nisam trebo......Lewandowki me razočarao, Pacheco dobar, ponekad i odličan Vitinho i neigra, ostali kao i u prošloj jedino što Torres neigra, više guram Lukakua koji mora bolje.............

Odo da vidim ima li onaj dodatak da se more igrati sa Hrvacke niže lige pa da uzmem Šibenik i igram ko čoek, još kad bi mogla DINARA ihh......
bježao od kuće,
sjećam se ko juče,
da bi gleda zvjezdu,
hajduka dok tuče
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”