(FM14) Koga trenutno vodite?

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
AVB
Youth Team Coach
Поруке: 53
Придружен: 18 Окт 2011, 17:47
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од AVB »

Napoli.. Na polusezoni sam treci. Prodao sam Hamsika za 40m... Ide nekako mada gubim neke utakmice od autsajdera...
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one." - Brian Clough
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Granada!
Preskocio sam partizan i lagano krenuo sa klimavim spancima. Da preguramo sezonu u ligi,da se vrate pozajmljeni igraci,pa da stvaramo nesto. Mada,za sad ide klimavo
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Salke!
Dobar pocetak, 3. na tabeli, veoma blizu Bayerna i Borussije(od njih nisam izgubio, borussija cak savladana u derbiju :)). Odlicna ekipa, prosao sam grupe u LS. Sve u svemu extra ekipa :D
Sé un hombre
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Standardno prvo pocinjem sa ManUTD, posle 3 dana igranja jos sam u avgustu i fazi ronjanja trenera, postavljanja formacije i strategije :smajli1:
Корисников грб
tadicweb
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1416
Придружен: 02 Јул 2012, 16:47
Место: Novi Sad
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од tadicweb »

Mančester (pravi)
1. sezone - Komjuniti šild, Karling kup, finale LŠ i liga
2. sezone - Komjuniti šild, Karling kup, polufinale lš i liga
3. sezone - Karling kup, polufinale lš i liga
4. sezone - Komjuniti šild, Karling kup, FA kup, Liga šampiona i liga

Igram 5. sezonu, uzeo sam na početku Superkup Evrope, a od 3. sezone vodim reprezentaciju Španije i treba da igram Svetsko 2018. godine, trenutno sam bez poraza.
GrobarPG
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 08 Нов 2010, 14:36
Место: Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од GrobarPG »

Играм са Партизаном тренутно први у ЈСЛ са три бода испред Звезде 3 бода залиха са дебија. Био трећи у ЛШ неким чудом сад ЛЕ. У Јсл имам заиста доста киксева.
Последње учитавање од GrobarPG дана 15 Нов 2013, 23:58, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Prvu sezonu sa Wiganom zavrsio

Слика
Слика
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Boske11 »

Igram sa Lyonom, ispao sam u Kv za LS sad igram LE i opet igram protiv Nordsjelanda koga sam izbaciou 3 kolu kv za LS u prvenstvu 2 pobede i poraz

Код: Изаберите све

http://www.dodaj.rs/f/1i/oj/1EPedySy/1/euro-cup-overview-stages.png
Последње учитавање од Boske11 дана 16 Нов 2013, 18:03, учитано 2 пута укупно.
You''ll Never Walk Alone
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

DS_RS, moram ti priznati da si doveo odlicne igrace za male pare.
Samo mi reci kako ti se pokazao Zaza?
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Na 43 utakmice dao 23 gola i 7 asistencija ocjena 6.98 preeeslabo, sad u drugoj sezoni mi stigao Barbosa kog sam na pocetku kupio i odmah dao gol, a Zivkovic kidaaa ne vjerujem tako da ce mi ovaj retard slabije igrati
skile86
Newgen
Поруке: 29
Придружен: 11 Дец 2010, 17:05
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од skile86 »

Igram sa Dortmundom i ono je smesno koliko ne ide. Ne moze niko da dobije ocenu preko 6, osim Lewandovskog.
Корисников грб
Kloppo
Youth Team Coach
Поруке: 167
Придружен: 12 Нов 2013, 22:07
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Kloppo »

DS_RS пише:
Na kojoj ti poziciji igra Zivkovic? Mislio sam da pocnem da ga forsiram kao poacher ili mozda IF, igram 4-3-3 ili 4-5-1(ili 4-1-2-2-1) zavisi kako je ko zove :zelenko: ....taman sam razmatrao da li da dovodim Zazu, ali sad necu sigurno :)
"Ja ne trpim dosadan fudbal, moj tim je nešto sexy" Jürgen Klopp
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

A. Foward igra
Корисников грб
Kloppo
Youth Team Coach
Поруке: 167
Придружен: 12 Нов 2013, 22:07
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Kloppo »

ok hvala, moram bas probati sad na pripremama da vidim kako ce da se pokaze...
"Ja ne trpim dosadan fudbal, moj tim je nešto sexy" Jürgen Klopp
Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од uros »

Poceo da prasim sa Nottingham Forest-om. Idemo po jos koju LS. :ole:
We'll keep the Red flag flyin' high!
hcd
Newgen
Поруке: 12
Придружен: 28 Јун 2011, 03:07
Место: daa
Status: Није на вези

Порука од hcd »

Uzeo sam Dinamo iz Kijeva. Stvarno su bruka dobra ekipa za vođenje. Klub je finansijski stabilan, imaju dobar budžet i plate, stadion je odličan (NSC Olimpiyskiy, 69.004 kapacitet).

A tek igrači: Dva odlična golmana, legendarni Shovkovskyi i mladi Koval. Odbrambeni su Vida, Khacheridi, Dragović (prešao iz Bazela), Tremoulinas (igrao za Bordo), vezni igrači Veloso, Vukojević, Belhanda, ozračeni Yarmolenko, i par mladih i dobrih Ukrajinaca. Napadači su Mbokani, Jeremain Lens i Brown Ideye. Stvarno kul ekipa. Još sam doveo Joazinha iz Krasnodara (odma' se povredio debil na 4 months) i prebacio sam nekog' omladinca u prvi tim.

E sad kako mi ide. Ne znam šta da kažem. Ne mogu da izgubim a ne mogu ni da pobedim. Primim dva komada na brzinu pa onda izjednačim i tako u krug. Odbrana me jebe haos. Uglavnom svi iz odbrane igraju generalno loše.

Liga
Rezultati

Belhanda ne može da se sastavi samo 6.53 prosek dok Yarmolenko gazi, asistira, postiže golove. Napadaći takođe nisu nešto.

Ekipa

Šahtjor ima 3-3-6 skor, raspadaju se a Zorya gazi sve redom 8-1-3. Seleznyov iz Dnipra igra kao iz starijih serijala.

Seleznyov ubica :D
Последње учитавање од hcd дана 18 Нов 2013, 02:43, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
eliot
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 25 Окт 2011, 17:24
Место: IC/UE
Status: Није на вези

Порука од eliot »

Trenutno sam u Herenvenu. Prve dve sezone su protekle kao što sam i očekivao, ali moglo je i bolje, posebno u drugoj.
I sezona
transferi
Osvojeno sedmo mesto pre svega zbog očajne forme pri kraju sezone (zadnjih 8 kola bez pobede). Ipak, uspeo sam da izvučem sezonu sa 4 sigurne pobede u plejofu za LE protiv Vitesea i Tventea.
Glavna tri igrača su mi bila povredjena skoro celu drugu polusezonu što je i uzrok slabe igre. Ubedljivo najbolji - Wildschut (najbolji strelac lige iako nije odigrao 10-ak utakmica)
II sezona
transferi

Obezbedjen prolaz u LE, ali bolje i da nije. Nakon tri neočekivana poraza od Kubana, Paoka i Wigana potpuno sam odustao od LE i igrao sa petlićima čuvajuću se za ligu. Na kraju, razočaravajući rezultat sa svih 6 poraza.
Što se tiče lige, tu je sasvim druga priča. Odlična forma u većem delu sezone. Četiri kola pre kraja imam isto bodova kao drugoplasirani Ajax i samo bod manje od PSV-a. Ali, opet taj kraj sezone i crna serija poraza (Vitese, jebeni Utreht i Fejnord). Na kraju strepim ali nekako uspevam da pobedim Volendam i završavam na solidnom trećem mestu. Ostaje žal jer se moglo stići barem do drugog mesta zbog kikseva PSV-a.
U kupu sam ispao u polufinalu od Heraclesa na penale. Falila su mi 4 igrača iz prvih 11 ali ipak sam morao ovo dobiti. Tada je i krenula crna serija.
Neočekivano najbolji ove sezone - Arthur Henrique Bernhardt poznatiji kao ARTHURO. Došao kao slobodan igrač, mizerna plata, mizerna vrednost a 30 golova na 38 utakmica. Najbolji strelac lige - strašan TM.
Više volim Saleta od keve i ćaleta! #22
Jocca88
Newgen
Поруке: 16
Придружен: 04 Мај 2011, 14:45
Место: Šabac
Status: Није на вези

Порука од Jocca88 »

Poceo sam sa Arsenalom. :ole: Odigrao sam sa U21 timom prvu utakmicu imao apsolutnu dominaciju što je bilo apsolutno ocekivano i pobeda od samo 2:0.
Odmah sam na free doveo Richaira Zivkovica. A kupio sam Marija Mandžukića za 15 mil.
Od igraca sam još doveo De Sciglia iz Milana za 10 mil i Carlosa Fierra iz Chivasa za 12 mil. Takođe doveo sam i Hondu iz CSKA za 1.2 mil.
Hteo bih da prodam Rosickog i Artetu ali ih niko neće.
Odigrao još dve prijateljske i pobedio Tolucu sa 4:2 i izgubio od Olympijakosa sa 2:1.
Hteo bih da dovedem još nekoliko igrača kao pto su: Will Hughes, Nemanja Matić, Micah Richards, Rickey Alvarez, Leandro Damiao, ali neće biti para za sve tako da će verovatno moći da se dovede jedan a možda i dva igrača.
Последње учитавање од Jocca88 дана 18 Нов 2013, 13:10, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Uspeo sam da izgubim titulu da bi mi i Dostanic pozavideo.4 kola pre kraja,4 boda prednosti.I uspem samo da osvojim 5 bodova.Prva Jagodina :xD: ,druga Zvezda i ja treci.Sad igram kvalifikacije za LE od prvog kruga,dali mi budzet od 9.5m ali ne znam koga bih da kupim..
StrikeFront
First Team Coach
Поруке: 329
Придружен: 01 Нов 2010, 15:33
Место: Vrsac
Status: Није на вези

Порука од StrikeFront »

I dalje vodim Celzi i za sad sam odigrao 7 zvanicnih meceva. U ligi imam skor ( 5 4 0 1) uz gol-razliku 10:3. Dakle, kuci sam dobio Sautempton (4:1), Sanderlend (2:0) i Liverpul (2:1) a u gostima poraz od Mancester sitija (0:1) i pobeda protiv Vest Hema (2:0). Nije lose to tako da mogu biti zadovoljan.

Ali nisam nikako zadovoljan izdanjima u evrokupovima iako sam odigrao samo 2 meca. Jedan je bio finale Superkupa Evrope gde sam nesrecno porazen od Bajerna nakon produzetka ( bilo 2:2 u regularnom toku, na kraju gubim 2:3 ) i prvo kolo u Ligi sampiona i neocekivani remi u Kopenhagenu i to uz goleadu (3:3). Ipak imam laku grupu pa bih trebao to ipak da prodjem ( u grupi jos PSV i Sahtjor ).

Inace, nisam nikog dovodio i nikog prodao, krenuo sam sa postojecim kadrom sezonu.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”