Fantasy League - diskusija

Корисников грб
GrSv89
First Team Coach
Поруке: 221
Придружен: 11 Нов 2012, 19:35
Место: Свилајнац
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од GrSv89 »

delboy пише:Sto lazes tokelara? Ceo dan sam bio na steam-u, mozemo i Andreja da pitamo. Verovatno su me i drugi videli. Ti nisi bio ceo dan, a ni u pobnedeljak kad sam te cekao...
Zapravo, ispravka, juce nisam bio tu samo u periodu izmedju 14h i 19h. Od 19h do 2h sam bio sve vreme online. U ponedeljak sam bio tu bas ceo dan, jer smo se tad i dogovorili ali tebe nije bilo.
Mogu i ja da potvrdim
Слика
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

ja kad sam dosao na steam pisalo je da si zadnji put bio prekjuce, onda steam laze, ne ja :cheers:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од uros »

Ajde sad izbacujte novo kolo, novi sejv. Idemo
We'll keep the Red flag flyin' high!
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Ja TOMARI (Fiorentina) poslao poruku da se dogovorimo kad da odigramo tekmu, cekao ga na steamu.. ali nije bio online par dana.
Druga tekma je sa Arsenalom, ali ona se odlaze (Voja92) sa GrSv89 odigrao tekmu, i postavljen s/s.
moj raport za ovu nedelju.
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
GrSv89
First Team Coach
Поруке: 221
Придружен: 11 Нов 2012, 19:35
Место: Свилајнац
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од GrSv89 »

ovo je postalo jako neozbiljno,i mogu da kazem da odustajem od daljeg takmicenja.
Слика
DiAbLo-666
Newgen
Поруке: 46
Придружен: 06 Сеп 2012, 21:59
Место: U kuci
Status: Није на вези

Порука од DiAbLo-666 »

Unistili su takmicenje sa ovom steam igrom strasno :/
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од delboy »

GrSv89 пише:ovo je postalo jako neozbiljno,i mogu da kazem da odustajem od daljeg takmicenja.
Slazem se sa komentarom, i zaista i ja razmisljam o odustajanju. Cast ljudima koji se trude. Kao sto znate, pre nekih mesec dana i ja sam odlucio da odustanem ali sam se ipak zadrzao za dobrobit lige. Bez obzira na to moje misljenje o odustajanju, ja sam do sad sve svoje duznosti kao takmicara obavljao na vreme i kako je trebalo. Problem je u tome sto postoje neki igraci koji pokazuju manje interesovanje od mene i ulazu manji trud od mene koji "igra za ligu", takodje, moramo priznati da ni sama organizacija nije na nekom nivou. Desavalo se da kolo traje i po 3 nedelje, a gde su ostale stvari? Ne krivim nikoga, svako ima svoje probleme, samo mislim da je ovo trebalo biti mnogo ozbiljnije, od samog pocetka. Ako tako ne bi islo.. Onda bolje da uopste ne ide.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

UPRAVA NAPOLJE!!!
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ja nemam vremena za ovo sad dok traju ispiti, cak nemam vremena ni za utakmice koje treba da igram, ne mogu da priustim sebi da svoje jedino slobodno vreme trosim na ovu ligu. Ako ne mozete da se strpite, ili ako mislite da ima neko ko moze ovo da radi na vreme, i bolje od mene, rado cu mu prepostiti mesto organizatora.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Neme sad i ti malo preterujes. Tvoje je bilo samo da odredis poslednji dan odigravanja ove nedelje, otvoris novu temu za sledecu nedelju i da zakljucis sluzbene i to je cela prica. Ja sam se jednom ranije ponudio da pomognem i ispao budala. Vise sigurno necu.
Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

Код: Изаберите све

http://www.mediafire.com/?734sb2dke9pp00g
izbacen save..... :cheers:
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

neme93 пише:Ja nemam vremena za ovo sad dok traju ispiti, cak nemam vremena ni za utakmice koje treba da igram, ne mogu da priustim sebi da svoje jedino slobodno vreme trosim na ovu ligu. Ako ne mozete da se strpite, ili ako mislite da ima neko ko moze ovo da radi na vreme, i bolje od mene, rado cu mu prepostiti mesto organizatora.
Neme, ako bas nemas toliko vremena, ja cu te menjati(organizatorski i igracki), i obaviti "komplikovane" stvari, ako ih bude bilo, a ti pravi teme, zakljucavaj ih i to je to, imam vremena, jedino sutra do 19h nista ne mogu da radim, a nas mec cemo odloziti pa cemo ga igrati kada budes mogao ;)
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Dogovorili smo se ja i Nemanja da cu ga ja odmeniti dok bude imao obaveza.
Znaci momci da se dogovorimo 3 kola po pravilima traju 7 dana i pokusajte da ispostujete termine i jedni druge ukoliko bude ne odigranih meceva pisacemo sluzbene. Za prethodne dve nedelje cu sad pregledati teme i sve sto nije odigrano ide sluzbeni. Ako imate neki predlog ili neku zamerku recite.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Evo ovako cemo otvorena je 6 nedelja ali do nedelje 23:59 imate vremena da odigrate zaostale meceve. Sve utakmice koje ne budu odigrane do tog termina bice registrovane 0-0 stim da ni jedna ekipa nece dobiti bodove iz tih meceva.
Корисников грб
GrSv89
First Team Coach
Поруке: 221
Придружен: 11 Нов 2012, 19:35
Место: Свилајнац
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од GrSv89 »

Zbog cega bi moja utakmica bila registrovana 0-0,ako djenova nema cd,a ja sam stalno ovde?Onda treba od arsenala djenove da se svima oduzmu bodovi koji su ih dobili protiv te dve ekipe.Izvinite zbog pravopisa,zeza me tastatura
Слика
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

GrSv89, to je izuzetak.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

GrSv89 пише:Zbog cega bi moja utakmica bila registrovana 0-0,ako djenova nema cd,a ja sam stalno ovde?Onda treba od arsenala djenove da se svima oduzmu bodovi koji su ih dobili protiv te dve ekipe.Izvinite zbog pravopisa,zeza me tastatura
Utakmice Arsenala i Genove ce sve biti registzrovane u korist njihovih protivnika, to je izuzetak.
Naravno ukoliko se jedna takmicar pojavi a drugi ne i to ce biti izuzetak ali dajem vam tri dana fore kako bi postigli sto vise i kako bi izbegli sluzbene rezultate
Корисников грб
GrSv89
First Team Coach
Поруке: 221
Придружен: 11 Нов 2012, 19:35
Место: Свилајнац
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од GrSv89 »

ok,ja sem te dve,imam sve regulisane utakmice jos pre kvara foruma.Tako da dajte foru do nedelje,npr 22h,a posle sredite tabelu,da u novo kolo udjemo od ponedeljka,sa regulisanim svim utakmicama,i posle redovno sve da ide,to ej moj predlog.Taman da se vrati ponedeljak-ponedeljak
Слика
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Neka idu paralelno 5. i 6. nedelja da ne bi jos vise gubili vreme na cekanje. Dosta vas je uredno odradilo sve meceve pa da ne bi cekali jos tri dana bez potrebe. Ovi sto imaju zaostale meceve neka do nedelje to regulisu jer ce u ponedeljak biti sredjeni svi mecevi bili odigrani ili ne.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Salel je napustio ligu zbog obaveza, Novi trener Boce je Ličke

Код: Изаберите све

http://www.serbian-fm.net/profiles/8907.htm
Dobrodosao druze.
Последње учитавање од Andrej дана 31 Јан 2013, 23:37, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Without Borders 2013”