Skole i Fakulteti

Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

JEBI SLOBODANE
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

I sad iako ima neko pametniji od Slobe, Sloba će mu uzeti mesto, i onda će ovde da tupi k***c kako ide na fakultet... bem te živote.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ako ima pametniji, taj sigurno ne upisuje višu poslovnu. :zelenko:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Keyser Söze пише:I sad iako ima neko pametniji od Slobe, Sloba će mu uzeti mesto, i onda će ovde da tupi k***c kako ide na fakultet... bem te živote.
Odrično! Formirana je konačna lista ! Nema promena.. ja drugim putem se ubacujem. :)

zele, gledao sam svoje rezultate i upoređivao sa nekima na politehnici i vidim da bi po mom skoru bio među 10 na nekim smerovima isto važi i za neke druge fakultete.

Iskreno briga me samo ako uspem da uzmem diplomu super.

I pričate teške gluposti. Pogledajte koliko je bilo prijavljenih... dosta njih je imalo previsoke rezultate a ja sam bio i više nego ok. Bilo je valjda šest smerova na turizmu i kod mene u javnoj upravi oko 200 zajedno prijavljenih a na svim ostalim je bilo daleko više po 300-400-500-600... i ne mislim da je uopšte lako (ja nisam birao ali drugi jesu) ako se na prijemnom ima matematika. :)
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Šalim se ja malo Slobo, pohvalno je što hoćeš da se obrazuješ.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Gligorijevicu, kako napreduje tvoje skolovanje?
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Tu višu poslovnu upisuju debilići i stranački botovi koji nisu sposobni za više. Videćeš kad budeš upoznao kolege. Veruj bratu, radio sam im ja neke seminarske, tipa došlo njih 15, a taj kao seminarski smešan ono da se prekuca iz neke knjige + tabela ili dve. A ta fora za upis je valjda na konto ono kvote za osobe s posebnim potrebama ili tako nešto, realno, uzimaš nekom mesto, a vamo si zdrav i prav. Je l' tako?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Pa ako su stranacki botovi mora da su ih gurali. Dosta ih ima jake proseke iz srednjih.

P.s. Da.. medjutim ne uzimam nikome mesto. U saradnji sa jednom organizacijom naknadno me upisu na racun drzave tako da niko nece ispastati.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Sloba пише:Pa ako su stranacki botovi mora da su ih gurali. Dosta ih ima jake proseke iz srednjih.

P.s. Da.. medjutim ne uzimam nikome mesto. U saradnji sa jednom organizacijom naknadno me upisu na racun drzave tako da niko nece ispastati.

:xD:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Jesu li to iluminati ili templari? Ili je to neko tajno društvo. Mada možda i SNS može da sprovede kao organizacija, možda si prodao "vevu za večevu"? Da se izrazim kao vođa ti. I ne možeš reći da nikom ne uzimaš mesto? Imaš organizaciju koja će da tvrdi da treba da se upišeš kao osoba s posebnim potrebama, a 'vamo si zdrav i prav, što bi rekli ili nisi? A možda ima neko ko je zaista osoba s posebnim potrebama i sad je izvisio za mesto u toj školi.
Последње учитавање од zele дана 06 Јул 2015, 20:30, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Tokelara пише:Gligorijevicu, kako napreduje tvoje skolovanje?
Laganeze, volim ovo što studiram.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

A jel volis pare?
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Volim.

Sad je na mene red. Jeel voliš tiii, jel voliš tiii ... Gurmansku pljeku?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

zele пише:Jesu li to iluminati ili templari? Ili je to neko tajno društvo. Mada možda i SNS može da sprovede kao organizacija, možda si prodao "vevu za večevu"? Da se izrazim kao vođa ti.
Nisam. :D

Spojila me naj drugarica sa određenim osobama koje pomažu studentima koji imaju određeni problem i to je to. :) Inače sam na listi za samofinansiranje bio.

I na samom fakultetu kažu pošto je bio njihov propust da me klasifikuju posebno već sam bio sa svim ostalim po čemu bih ispunjavao svaki uslov onda kažu da se to događa i da treba da kontaktiram potrebne ljude pa će oni sve rešiti.

Inače nisam znao ali naši fakulteti očito imaju težak nivo rasizma. Posebno rangiraju pripadnike romske nacionalnosti. :xD:
Последње учитавање од Sloba дана 06 Јул 2015, 20:35, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ne, volim pare.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Sloba пише:
zele пише:Jesu li to iluminati ili templari? Ili je to neko tajno društvo. Mada možda i SNS može da sprovede kao organizacija, možda si prodao "vevu za večevu"? Da se izrazim kao vođa ti.
Nisam. :D

Spojila me naj drugarica sa određenim osobama koje pomažu studentima koji imaju određeni problem i to je to. :) Inače sam na listi za samofinansiranje bio.

I na samom fakultetu kažu pošto je bio njihov propust da me klasifikuju posebno već sam bio sa svim ostalim po čemu bih ispunjavao svaki uslov onda kažu da se to događa i da treba da kontaktiram potrebne ljude pa će oni sve rešiti.

Inače nisam znao ali naši fakulteti očito imaju težak nivo rasizma. Posebno rangiraju pripadnike romske nacionalnosti. :xD:
To je rasizam isto kao sto i vas copave i udarene u glavu rangiraju posebno, a ne sa normalnim narodom. Jbg, neke kategorije imaju povlascen status: Ciganji i Sloba.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Recimo tebe bi bilo gde primili čim se pojaviš pošto za takve paćenike ne postoji nikakva kategorija. :poz:
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

Sloba пише:
zele пише:Jesu li to iluminati ili templari? Ili je to neko tajno društvo. Mada možda i SNS može da sprovede kao organizacija, možda si prodao "vevu za večevu"? Da se izrazim kao vođa ti.
Nisam. :D

Spojila me naj drugarica sa određenim osobama koje pomažu studentima koji imaju određeni problem i to je to. :) Inače sam na listi za samofinansiranje bio.

I na samom fakultetu kažu pošto je bio njihov propust da me klasifikuju posebno već sam bio sa svim ostalim po čemu bih ispunjavao svaki uslov onda kažu da se to događa i da treba da kontaktiram potrebne ljude pa će oni sve rešiti.

Inače nisam znao ali naši fakulteti očito imaju težak nivo rasizma. Posebno rangiraju pripadnike romske nacionalnosti. :xD:
Posebno ih rangiraju zato sto imaju odredjeni broj mesta na budzetu (samo za rome) tipa tri komada koji najbolje urade prijemni, plus im je besplatno u domovima da zive i pluuuus imaju hranu u menzi za dz. O kakvom mi rasizmu pricamo? Boli njih tuki sto su na posebnoj listi, kad im je sve za DZZZZZABEE
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Pa da ali ako je očekivano da imaju za osobe sa posebnim potrebama malo mi je čudno da imaju za rome jer oni su išli u redovni obrazovni program i čim su na fakultetu i žele to nisu baš ni malo loši sa pameću ali ajde.. Nije to meni ništa novo sobzirom da sam bio u školskom internatu četiri godine. Uvek im je opština izlazila u susret. Plaćali su im eskurzije, mature (koje elem nisu jeftine ali u njihovom slučaju to znači 6-7-8k zavisi koliko im košta matura + oblačenje) kao i sve drugo što je potrebno. Ali nisam znao i ovo za fakultete.

Inače bar ovamo gde sam ja radio na BPŠ prijemni bio je samo jedan u toj grupi za pripadnike romske nacionalnosti. :D
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Dao uslov za budzet :ole:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Пошаљи Одговор

Повратак на “Obrazovanje - Kultura - Umetnost”