Skole i Fakulteti

salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

hahahhahaha predobra :D
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

strukturna blok sema SAU?
uproscena blok sema SAU
staticke karakteristike elemenata SAU
dinamicke karakteristike elemenata
potenciometarski pretvarac pomaka
transformatorski pretvara pomaka
pretvarac sa segmentnom osovinom
asinhroni generator

Imam 17 sati da naucim ovo :slap:
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Uci bolje ovo :

18:00 BATE - AC Milan
18:00 Zenit Petersburg - Shakhtar
20:45 APOEL - FC Porto
20:45 Arsenal - Marseille
20:45 Dortmund - Olympiakos Piraeus
20:45 Genk - Chelsea
20:45 Plzen - Barcelona
20:45 Valencia - Bayer L

:ole: :xD:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

2
x
1-x
x-1
1
2
2
1
:fanman:
Корисников грб
WildBoar
First Team Coach
Поруке: 242
Придружен: 12 Окт 2011, 21:38
Место: Indjija
Status: Није на вези

Порука од WildBoar »

e ljudi ima moj brat temu u skoli Vuk kao pisac to mu je referat pa ako ima neko link da ostavi nigde ne moze da nadje :cheers: ima al sve nesto malo
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Jel zna neko kako se racuna precnik opisanog kruga jednakostranicnog trapeza?
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

Код: Изаберите све

http://www.matematiranje.com/
probaj da nadjes ovde :cheers:
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

2r^2=a^2+c^2

Ваљда...
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ne :slap:

Ne mogu da uradim neki zadatak sa prijemnog sa matematickog, jebe me najstrasnije.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

nemas formulu za to ja mislim...sta oces da upises i daj zadatak
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Matematicki :)

Evo zadatka, br 6.

Код: Изаберите све

http://www.matf.bg.ac.rs/files/reseni_zadaci2011.pdf
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

ajde udji na hamachi salel123 pw 12345 pa mi se javi
fedzy
First Team Coach
Поруке: 218
Придружен: 10 Јан 2011, 02:13
Место: SKV
Status: Није на вези

Порука од fedzy »

Fon Karajan пише:Менаџери, сад сам приметио тему па рекох да вас питам нешто.. :) ја сам 4 година Гимназије тренутно, математички смер. Размишљам шта да упишем а најближи су ми (бар за сада) факултет Михајло Пупин у Зрењанину ИТ смер и Електронски у Нишу, исти смер. Па ако можете да ми кажете нешто о њима ако знате.. значи да радим то неко програмирање, софтвер. Проблем ми је само што нисам сјајан математичар и не знам како то изгледа на факсу. Ако имате неки савет или било шта, ту сам ;) :cheers:
Zavrsio sam informatiku na PMF u novom sadu. Matematike ima dosta, najvise na prve 2 godine, ali samo 2-3 predmeta su kriticna(Algebra 1 i 2, Analiza). ostalo je detaljnije obradjivanje nekih delova ova tri teza predmeta. Informatika na PMF ima 2 smera: RN(nekada c1, vise matematike) i IT(nekada C3, vise programiranja).
Pitaj ako te jos nesto zanima.
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Fon Karajan пише:Менаџери, сад сам приметио тему па рекох да вас питам нешто.. :) ја сам 4 година Гимназије тренутно, математички смер. Размишљам шта да упишем а најближи су ми (бар за сада) факултет Михајло Пупин у Зрењанину ИТ смер и Електронски у Нишу, исти смер. Па ако можете да ми кажете нешто о њима ако знате.. значи да радим то неко програмирање, софтвер. Проблем ми је само што нисам сјајан математичар и не знам како то изгледа на факсу. Ако имате неки савет или било шта, ту сам ;) :cheers:
Prijatelju ako hoces da upises elektronski u Nisu imam samo jedan savet... daj uvod u racunare i elektrotehniku 1 i 2 preko kolokvijuma... nemaju ti veze smerovi u prvoj godini... svima je isto... Ako ne das elektrotehniku sa kolokvijuma ima da najebes zestoko... Znam iz iskustva batalio sam taj fakultet a studirao sam godinu i po dana.

Jos jedan savet, ne preteruj sa zezanjem moras da nadjes mesta za ucenje lako je onima na zastiti OD rada i ostalim fakultetima ti lepo idi bar na racunske vezbe i izdvoj jos bar sat vremena za ucenje dnevno plus malo dodatnih sati pred ispite i trebalo bi da prodjes kako treba... to ti je savet nekog ko je zajebo stvar, pusti ove kojima ide kako treba... oni ne znaju sta znaci zajebati stvar... :)
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

Promenih 2 faxa u roku od 3 godine...tako to ide kad ne upises ono sto volis i sto realno mozes da zavrsis :argh:
Последње учитавање од Clint Eastwood дана 22 Нов 2011, 10:09, учитано 1 пут укупно.
Слика
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

...

Порука од westlife92 »

Fon Karajan пише:Менаџери, сад сам приметио тему па рекох да вас питам нешто.. :) ја сам 4 година Гимназије тренутно, математички смер. Размишљам шта да упишем а најближи су ми (бар за сада) факултет Михајло Пупин у Зрењанину ИТ смер и Електронски у Нишу, исти смер. Па ако можете да ми кажете нешто о њима ако знате.. значи да радим то неко програмирање, софтвер. Проблем ми је само што нисам сјајан математичар и не знам како то изгледа на факсу. Ако имате неки савет или било шта, ту сам ;) :cheers:
evo ja kao drug i neko ko te poznaje ti kazem da batalis ovaj u Zrenjaninu i Nisu i da nadjes trecu opciju,imas vremena da razmislis,matematiku ne znas,koliko sam cuo fizika je isto potrebna Aca ima to na faxu koji ti hoces,tvoje znanje za programiranje itd nije bas veliko nisi imao gde da naucis u skoli i od koga :D pitaj Acu za Elektronski i videces sta ce da ti kaze,a i Milutin i Mario pohadjaju isti pa se konsultuj i sa njima :D tesko je zaista
Корисников грб
Fon Karajan
Assistant Manager
Поруке: 812
Придружен: 15 Мај 2011, 22:36
Место: Алексинац
Status: Није на вези

Порука од Fon Karajan »

Неко на ФТН-у > информатика, Нови Сад? :)
Наочаре црне, у џепу бели цвет
јачи смо од судбине нека пуши цели свет!

salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

ja pitaj :D
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Ima li ko ovde od biologa?Nameravam da upisem Bioloski ovde u BG-u smer Ekologija i zastita zivotne sredine pa ako ima neko da mu postavim koje pitanje...
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Sutra skolaaaa :P
Ja se ne secam da je bio kraci raspust a teze prvo polugodiste,al dobro letnji raspust ce bezo da dodje,smor ce da bude do kraja Januara,onih 10 dana posle Sv. Jovana ce da se razvuku,Februrar ce da bude dosadan ali ce brzo da prodje,isto i za mart vazi,i onda dolazi period zezanja,Uskrsnji raspust,April-Maj prodje za cas,jos se u to vreme zavrsava liga,lepo vreme,i onih 15 dana u junu zezanje u skl,i onda dva ipo meseca odmora,samo treninzi :gunman:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Obrazovanje - Kultura - Umetnost”