Eurovision 2011

Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ja sam prestao odavno da gledam. Ne vidim poentu u nadmetanju SSSR-a, Beneluksa i Skandinavije.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Trle пише:
markohn22 пише:A tek da momci koji su barem jednu svjetlosnu godinu ispred svih drugih na ovom "festivalu", ne prođu makar do finala, šta više pričati...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=u_iXcj3YE3k[/youtube]
Brate o kojim godinama ti pricas? Mislim ja volim who see, ali ovde pocetak i kraj se ne poklapa sa ritmom uopste neki bezveze bit i oni kao repuju a niti se sta cuje niti ritam ima veze sa recima nego zvuci ko rastimovani orkestar.
pogledaj spot, drugo je sto im je ozvucenje bilo ocajno ovdje...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Ја разумем да свакоме своје говно најмање смрди, али ви Црногорци кад кренете да хвалите своје, то је страшно. Најбољи музичар на свету је Рамбо Амадеус, најбољи репери икада Ху си, највећи хумористи буксовци, најбоље море Јадранско итд... Песма је срање, могла би да прође код Газда Паје, Цвије и осталих дегенерика на које се ложе пичке шести разред. И немојте да се љутите ви који сте пратили ово, али овај фестивал (циркус) могу да гледају само ментоли. Сваком правом музичару би требало да буде блам да се појави овде. Боље Гранд, бар се млати сисама и дупетом, па има шта да се види.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Hu si je pokidao
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Ala ga ti Mlađo izlupa, ja kao prvo nisam crnogorac, a kao drugo nisam hvalio ništa drugo nikad ovdje sem Who See, možda jesam i pristrasan jer ih dobro poznajem i gotivim njihovu muziku, ali nije ni sigurno sasvim slučajno drugu godinu za redom jedan njihov spot na 1. mjestu MTV Adria liste ;)
Последње учитавање од markohn22 дана 15 Мај 2013, 20:21, учитано 1 пут укупно.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Брате, МТВ је све сем музичка телевизија, пази им топ 20: прво место Џастин Бибер, друго место онај гангнам стајл кинез, треће место опет Бибер, четврто место Дејвид Гета, па то само дебил може да стави на топ 10000, а камоли на топ 20. Домаћу листу боље и да не гледам, осећам да је Дубиоза колектив на бар 2 од првих 5 места са својим једним те истим темама (кафана, марихуана, политичари), упадне понешто добро на те листе, али ретко, углавном су то неки наркомански бендови... Шта знам, мени је оно од Ху си срање (од онога што сам чуо од њих, само ми се Регетон Монтенегро свиђа, а ни то ми можда не би било ништа посебно да није било оних курви у споту и да није сниман на Куби). И Црногорац сам више употребио као географску одредницу, ту убрајам и наше и Милове који живе доле.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

ok, sve je stvar ukusa, njima je vecina pjesama lokalnog fazona tako da kontam da ne moze svako da dozivi njihovu muziku kao neko ko zivi u tim krajevima i zna dobro sve o cemu pricaju ;)

a upravo zbog tih Milovih ne volim da me neko tako naziva tj. stavlja u isti koš sa njima, jesam Crnogorac, ali po regionu, a po nacionalnosti Srbin :D
И душа и тело, све је црно бело...
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

marko slazem se sa tobom da crnogorcima pesma opala u kvalitetu zbog ozvucenja inace su objasnili za razliku od ostalih...odslusah sve pesme i jedina od ovih sto su prosli valjda je danska, dok ne razumem kako je holandija prosla od te (posebno) a i ostalih pesama mi se povraca...i cudo kako ni jedna drzava iz ex-yu nije prosla a bili hrvati,crnogorci,slovenci i mi -.-
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ocigledno niste posecivali rep koncerte. :P

Nije bio problem u ozvucenju. Rep je generelno jako tesko izneti uzivo, jer rep nije melodican kao druge vrste muzike gde ima pevanja, pa dosta drugacije zvuci, i na to se treba navici. A i vecina likova previse nacicka pesme u studiju, pa ne mogu to da isprate uzivo, pogotovo ako naslazu vokale u studiju.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

slušao sam who see dosta puta uživo, kao i drugi rep, i ima i tu istine, ali svakako sam siguran je problem dobrim dijelom bio i u ozvučenju ;)
И душа и тело, све је црно бело...
Пошаљи Одговор

Повратак на “Obrazovanje - Kultura - Umetnost”