Assassin's Creed 3

Корисников грб
ivanvess
Youth Team Coach
Поруке: 176
Придружен: 18 Апр 2011, 10:48
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од ivanvess »

Nije bas da endzin nije doradjen. Ubacili su DX11 podrsku koja znacajnu poboljsava grafiku i vecina tekstura je u velikoj rezoluciji. Taj deo je dobro odradjen, prica je druga stvar.
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Ne znam, ja nisam video nikakvu bitniju razliku u odnosu na prosli deo sto se toga tice.
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

A šta si očekivao? Da mu se vidi crno ispod nokta? Ja mislim da je sasvim ok i priča i igra... Naravno da je igra u Americi, Desmond je iz Amerike i ne može predak da mu bude Aboridžin... "Twist" u igri je odličan... ja lično ništa o igri nisam očekivao i iznenadio sam se kad sam provalio da sam ustvari templar...
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

A ti si duhovit neki lik, mislio sam na ove gluposti koje i dalje nisu ni malo sredjene iz predhodnih delova ..

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=h8Ye3DSCYn4[/youtube]
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Ličke
Assistant Manager
Поруке: 583
Придружен: 05 Нов 2011, 01:20
Место: Kula
Steam: licke2
Status: Није на вези

Порука од Ličke »

Ja sam stigo do 5 sekvence pa mi se nesto zabolo pa moram ponovo namestati al mi mrsko trenutno
:partizan:ZNAJ DA NA OVOME SVETU NE POSTOJI NIKO KO CE DA SPRECI DA SA JUGA SE ORI PARTIZANE VOLIM TE JA :partizan:
Слика
Корисников грб
The Rock
Assistant Manager
Поруке: 565
Придружен: 16 Јун 2011, 18:42
Место: Despotovac
Status: Није на вези

Порука од The Rock »

Androsito пише: iznenadio sam se kad sam provalio da sam ustvari templar...
Bas ti fala, spoileru... :banned:

Elem, hocu da igram po redu izlaska, a igrah AC, AC2 i Brotherhood... Jel ovaj sledeci po redu ili sam vec sjebao red sa Brotherhood? :cheers:
Корисников грб
Flow
Assistant Manager
Поруке: 844
Придружен: 24 Окт 2010, 20:03
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од Flow »

AC, AC2, Brotherhood, Revelations, AC3
Корисников грб
The Rock
Assistant Manager
Поруке: 565
Придружен: 16 Јун 2011, 18:42
Место: Despotovac
Status: Није на вези

Порука од The Rock »

Fala lepo... :cheers:

Jbs junski rok, Vittoria agli assassini! :zelenko:
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Ako cemo iskreno, nijedna od igara u seriji ne moze da prismrdi drugom delu. Odlican glavni lik, prica, grafika, dosta je novina uvedeno. Ovo sve novije je samo sviranje qrcu. Ocekivao sam dosta od trojke, ali Konor je kao lik toliko dosadan, da sam se mucio da prelazim igru. A ni postavka igre, Americka Revolucija, nije nesto zanimljivo odradjena. Renesansa je neprejebiva, za ovaj tip igre savrsena. Za nesto slicno, pogledajte seriju Da Vinci's Demons, dosta ima slicnosti sa AC, samo sto nema Ezia da ih kolje. :zelenko:

Eh da, i kraj je njesra. Valjda ce Black Flag biti bolji, ipak su to pirati, a i mislim da su najavili da ce glavnog lika odraditi po uzoru na malcice ozbiljnijeg Kapetana Dzeka Speroua. :ole:
Trust me, i'm the Doctor
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igre”