UEFA CL FANTASY

Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

mudro sam ga zaobisao i stavio onog albanca/svajcarca iz borusije, Granit Dzaka ili tak nesto, ne mogu da mu upamtim ime.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

salel пише:meni su napad falkao,kisling i cavani pa mi i dalje brani ljoris :D
HAHAHAHA imamo isti napad xD,samo sto kod mene brani Handanovic,kontam da protiv nas i Neftchia ne bi trebao primiti gol..
Корисников грб
SGrobar
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 22 Јан 2011, 18:03
Место: Morovic
Status: Није на вези

Порука од SGrobar »

Evo i ja se prikljucih :zelenko:

Слика

Слика

Srecno svima :cheers:
:partizan: Срце, руке, глас! :partizan:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

evo i mojih ekipa, mrzelo me ranije da seckam u pejntu i sve to.

LS
Слика

LE
Слика

Kreteni stavili Tadica u napadace, a tako bih ga rado stavio u vezni red.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Tim za LS

Слика

Tim za LE

Слика

P.s. onaj osecaj kad mozes da stavis supporting team Partizan :shy:
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Za ove moje grobare,ne znam zasto stavljate nase igrace(tipa Medo i Stojkovic)kad vam mogu samo doneti minus poene...
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Jel hoce vama da otvori fantasy stranicu?
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

ne ...
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

:noway:
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Lepo su prošle dve godine imali dobar interfejs, sve je radilo kako treba i onda im je palo na pamet da menjaju... Sve u svemu, mislim da mi je samo Humels danas uzeo više od 2 poena... Sutra uleću sva 4 igrača sa klupe definitivno...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Od danasnjih sam imao samo Levandovskog i Pastorea i obojica dali po gol :ole: , samo ne znam da li je Pastore imao i asistenciju, a smrdjivi sajt ne radi. Jebena uefa.


Edit: Proradio! Sad sam pogledao. Dva igraca 14p Lewandoski 6p i Pastore 8p. Zadovoljan sam.
Последње учитавање од zele дана 19 Сеп 2012, 04:30, учитано 2 пута укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

nmg da menjam igrace jel vi mozete?
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

29 poena od 7 igraca, nisam zadovoljan nikako :noway: Ostali mi danas Lam, Pike, Dani Alves i Vidic.

Sale ja ne mogu da menjam
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Ne moze da se menja dok se ne zavrse svi mecevi, ja izgleda nijedan bod, ili ne znam da pogledam
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

moze marko tako rekao xD
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

a šta kažete na to da otvorite onaj tab "Rules" pa malo pročitate...?

ne mogu ni ja da mjenjam jer im je ovaj novi interfejs totalno sjeban i ubagovan, ali igram CL fantasy godinama i uvjek je moglo i isto tako i sada piše da može.
Use the 'My Team' page to select eleven players to form your team for the next matchday. Your formation will automatically change based on the players you have chosen.


Your substitutes do not score points. However, once a matchday has started you can choose to take control of your squad by making manager substitutions, or do nothing and allow automatic substitutions to take place at the end of the matchday.

Manager substitutions

Brand new to the 2012/13 game, manager substitutions allow you more flexibility to make alterations within a matchday period.

After all matches on a single day have finished and before the next matches start, you can:

Replace any player (unless they were sent off) with one from your bench whose team is yet to play.

Change your captain (if he was not sent off), with a player from your squad whose team is yet to play.

Players who are substituted out will score 0 points, the captain bonus will be lost from your original captain if a new captain is selected. Substitutions and captain changes can't be cancelled once confirmed.

An unlimited number of manager substitutions can be made, however, it is not possible to make manager substitutions after games on the last day of the matchday, as all fixtures will have been completed.

If a manager substitution or captain change is made then no automatic substitutions will take place on your team that matchday.

Automatic substitutions

If no manager substitutions or captain changes are made, automatic substitutions will take place at the end of the matchday, when all matches have been played.

If your goalkeeper plays no part in the matchday, then the computer will substitute the player for your replacement goalkeeper, if they played in the matchday.

If any of your outfield players play no part in the matchday, then the computer will try to substitute the inactive player for one of your replacements. This is done by replacing them with your highest priority substitute who actually played in the matchday. You can change your substitution priorities on the 'My Team' page.
Što se tiče bodova ja sam zadovoljan, Malafeev uprokos primljena 3 gola ima 3 boda, Gillet 4, Ronaldo 6 i Tiago Silva 13 bodova, zahvaljujući tome što je izašao iz igre par minuta prije nego su primili gol pa je dobio 4 za CS :D
Danas imam neki osjećaj da ni Evra ni RvP neće igrati... :(

valjda proradi ovo sranje uskoro pa da napravimo zamjene...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

igra li ko predictor? ja pogodio 2 tacna rezultata, Porto 2:0 i Real 3:2 :fanman: + na 6 meceva pogodio ko prvi daje gol... :)
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

I ja isto ta 2 rezultata :zelenko:
Inače poene dobijaš i za broj golova i ako pogodiš pobednika valjda... Ja zasad imam 840... 4.492. u svetu, 82. u Srbiji i 201 među fanovima Milana...
Последње учитавање од Androsito дана 19 Сеп 2012, 14:29, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Što se tiče izmena kao što reče Marko može da se menja ali je sjeban interfejs... I nadam se da će da se oporavi sajt do tekmi da mogu da promenim jer pretpostavljam da ukupno imam 20 poena...
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

evo citam po nekim stranim forumima, svi pizde sto je zabagovano i ne mogu da naprave izmjene... :nasty:
И душа и тело, све је црно бело...
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igre”