Planetarium Manager

Корисников грб
kovacica91
Manager
Поруке: 1348
Придружен: 28 Јан 2011, 18:44
Место: Kovacica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Planetarium Manager

Порука од kovacica91 »

Ovo je igra koja se igra i ril time-u, igraju ce ligaski mecevi cetvrtkom i nedeljom a kup utakmice i prijateljske utorak...
No to je najmanje vazno, ova igra zahteva mnogo vremena, ne moze se napraviti tim ''preko noci'' i morate biti vrlo strpljivi kako bi napravili kvalitetan tim....
Ja sam podprecednik nase zajednice koja se odlicno drzi iako imamo samo nekih 10-15 korisnika joji se mogu nazvati aktivnim, ukupno imamo 150 korisnika ali mnnogi od njih brzo odustano jer ne znaju kako da krenu, ili potrose pare koje dobiju i onda se smore...
Moj tim se zove FC Crvena Zvezda kovacica, ako neko odluci da se prijavi moze da me kontaktira tamo, ili pitajte ovde sve sto vas zanima, igra kada se shvati je zaista dobra i misli da bi pravim ljubiteljima managera zaista odgovarala...
Ovo znam da igra jos i martin(stokapvo) a igrao ju je i petar (samson) ali je i on odustao...
Zamolio bi sve koji su zaintresovani da se prijave i da ne srljaju vec cekaju da im lagano objasnim neke stvari kako bi napravili nesto...

www.pmanager.org
Ниједан клуб као тебе волети нећу, сваки твој пораз преболећу, бићу са тобом и у добру и у злу, запамти Звездо ја увек бићу ту!
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igre”