PES 2013

Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

PES 2013

Порука од Clint Eastwood »

Sta ocekujete od novog PES-a? Ja se nadam da se faul nece onako lako suditi,da ce se pas jos usavrsiti i da ce ekipe biti ujednacenije,primer: Totenhem - Dortmund,kao da igraju Barsa - Osasuna

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FGZLuGoPBEc[/youtube]
Слика
Корисников грб
voja92
Manager
Поруке: 2245
Придружен: 03 Нов 2010, 00:05
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од voja92 »

Ti faulovi me najvise nerviraju, pipnes igraca faul je. Mada me vise nervira prednost kako je uradjena i faul u 16m, npr predost se prekida cim tvoj igrac pipne loptu, a penal sam sutirao samo 2 ili 3 puta za sve vreme igranja. Takodje voleo bih da vrate ono sto FIFA idalje ima a to je da npr kad napravis faul, a sudija pusti prednost, da posle 1 prekida sudija ti da zuti karton. nadam se da ste sFatili sta sam 'teo
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Ovaj PES je i dobar kakvi su mu prethodnici bili.
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

MA bitno samo da ne bude sranje k'o sto je bio Pes 08,nek bude i isti k'o 12,bitno samo da se ima sta pikati sa burazerom za vreme raspusta,i naravno sa ortacima svaki dan :cheers:
Последње учитавање од Sinke дана 24 Апр 2012, 14:34, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Meni ti bedni faulovi smetaju samo kada igram protiv tima u kom ima ko da izvede slobodnjak, u milion situacija sam znao da primam gol istog trenutka kad napravim prekrsaj. Ja sam relativno zadovoljan 12, mislim da ne mora nista drasticno da se menja. Ocekujem da nastave sa usavrsavanjem kretanja, na 12 je to definitivno unapredjen segment igre u odnosu na prethodnike. Da i mogli bi promene deo za namestanje formacije.
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

samson пише:Ovaj PES je i dobar kakvi su mu prethodnici bili.
По мени је овај убедљиво најгори од свих до сада, зато сам и прешао на ФИФУ (која откида) после 10 година играња РЕЅ-а и WE-a..
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ocekivanja kao i uvek. Ocekujem da izbace nedovrsenu verziju igre, i da "pokusaju" da je dovrse do pes 2014, ali nece uspeti. I ocekujem da na bitnijim utakmicama, tj turnirima u igraonicama, kao i uvek, odlucuju bagovi, a ne igra.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Nekada sam sa burazerom igrao PES na turnirima i ovako u zbog opklada. Zbog PES 11 sam prekinuo ga igrati, a sad poceo ponovo. Igram iskljucivo na Sony PES, jer me komp smara. Kod prijatelja u igraonici su pecovali sve sonije pa se ne desavaju gluposti kao na onoj primarnoj verziji. Odigram kad kad, sad bas idem malo dva na dva da pikam zato cu i na licitaciju kasniti :)

Inace vazio sam za nekog ko je izuzetno dobar u ovome. Znam da Garfild i sada igra turnire kad stigne, a opklade su redovne. Snasli su bili on i drug mu jedan neke momke, uzimali su im novac kako su htjeli. Al fora dobijes dva puta lovu, treci put ih pustis. Ovo pricam o igri dva na dva. Znam da je Nikola igrao sa nekim likom iz Budve koji vazi za najboljeg tamo, kao osvaja turnire..itd..a ovaj ga dobio 10-3 u partije. Uzeo mu je oko 1000 evra, valjda se javi pa isprica.
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ja sam najbolji u mom drustvu, sirem :D . Ali na turnirima se uvek nadje neki lik koji je stariji 10-15 godina od mene pa me opere. Prestao sam aktivno da igram par meseci nakon sto je izasao pes 2011.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

I dan danas kidam PES, ali nikad nisam isao na te zvanicne turnire, na rodjendanima, za Novu Goginu sam uzeo 2500, koliko sam samo cokoladi pojeo od PES-a da ne nabrajam, prestao sam da igram letos, kad sam uninstalirao 11ku
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ma sve je to boranija dok ne dodjes na turnir.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Igrao sam jednom turnir u Novom Sadu tamo, ali su me oprali likovi samo jednu tekmu sam odigrao, cini mi se da je to PES 7 bio, a bili su dosta stariji od mene...
PES 9 nikad nisam igrao, igrao sam osmicu skoro dve i po godine, to sam usavrsio, pogotovu sto je to bio prvi PES sa Zvezdom, uhhhh :cheers:
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Postoji neka manje komplikovana varijanta da odigramo koju tekmu online, ja sam ranije pokusavao nesto nije islo?
Последње учитавање од Vladar дана 24 Апр 2012, 16:44, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Komplikovano je to. Iz razloga sto moras da izdvojis pedesetak evra. :zelenko:
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Rekoh, mozda se naslo jevtinije resenje...
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

meni je drug rekao da 10ka moze online
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

ja sam jednom samo igrao na turniru pes 11 i izgubio u finalu, lik odigrao prljavo da nije mogao prljavije, dao mi gol u 1. napadu i posle me krsio non stop kako je stigao, unistio sam ga al nisam uspjeo zabit gol i odlucio sam da ne idem po tim turnirima da gubim zivce :D

pes 12 sam bas nesto malo igrao, par puta mjesecno zablejim sa drugom kod vuka u kgb-u po par sati i to je to... na komp necu da ga instaliram jer ionako od fm-a ne stizem dovoljno da ucim :zelenko:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
HoffenheimFan
Assistant Manager
Поруке: 793
Придружен: 27 Мај 2011, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од HoffenheimFan »

PES slabo igram FIFA se vraca kao sto je nekad bila :zelenko:
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

Ma kakva FIFA,PES je keva.Ja sam dete pes-a i nikad necu preci na fifu koliko god ona bila dobra.Inace sam bio na jednom turniru u Rumi i osvojio ga lagano,ali tad sam prao redom po gradu a i igrao sam neprekidno :shy: I sad igram jako dobro i po meni je 12-ica mnogo bolja od 11-ice i nadam se da ce baksuzna 13-ica biti jos bolja :cheers:
Слика
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Pes igram od prvog osnovne, i ne pada mi na pamet da prelazim na fifu, ali sam igrao 12-icu par puta, i mogu da kazem da je pes mala beba za fifu.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igre”