Assassin's Creed: Revelations

Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Assassin's Creed: Revelations

Порука од Rossobianco »

Ubisoft je potvrdio odgodu PC inačice nadolazeće akcijske avanture, Assassin's Creed: Revelations.

Revelations, kojeg Ubisoft opisuje kao posljednje poglavlje u sagi o Eziou, će sadržavati sve glavne likove dosad, Altaïr ibn La-Ahad, Ezio Auditore da Firenze i Desmond Miles. Priča će se fokusirati na Ezioa i njegov put u Carigrad, srce Osmanskog carstva, gdje rastuća vojska Templara prijeti destabiliziranjem regije.
Igra će donijeti revolucionarni gameplay, omogućavajući igračima manipuliranje Desmondovim sjećanjima i Animusom kako bi odgonetnuli tajne njegove prošlosti i stekli uvid u budućnost. Također, online multiplayer komponenta će biti proširena sa više modova, mapa i likova.

U fazi razvoja od nekoliko Ubisoftovih studija, Assassin's Creed: Revelations izlazi 15. studenog ove godine za Xbox 360 i PS3, dok se PC inačica očekuje u mjesecu prosincu. Razlog odgode nije otkriven

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lvFV9qdi ... r_embedded#![/youtube][/youtube]
Корисников грб
Gaja89
Assistant Manager
Поруке: 720
Придружен: 25 Окт 2010, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Gaja89 »

mogo si bar da prepravis ovaj prosinac xD
U LETONIJU SADA KRECE, GRUPA VERNIH DELIJA, I TAMO DALEKO AKO BOG DA SRECE SLAVICE SE POBEDA :D
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Decembar.

Pa uzeo sam sa hr portala,mrzelo me je da prekucavam,a ovaj portal do sada nikad nije pogresio sto se tice datuma igara...
Корисников грб
admir-22
First Team Coach
Поруке: 481
Придружен: 24 Окт 2010, 14:21
Место: Tuzla
Status: Није на вези

Порука од admir-22 »

Igram AC2.
Oduševljen sam.Ovu igru definitivno kupujem (pod navodnicima,na žalost).
Igra je vrh.Priča odlična.Grafika sabija(malo me jebe radi toga računar,al igrat se da).
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Ja sam presao prvi i drugi deo,treci nisam igrao ali igracu kada kupim novu masinu,a ovaj cetvrti se podrazumeva.Samo bi bilo bolje kada bi umesto Ezia bio Altair ipak je on gotivniji lik.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igre”