Texas Hold`em Poker

Корисников грб
Gaja89
Assistant Manager
Поруке: 720
Придружен: 25 Окт 2010, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Gaja89 »

ko bre, vi iz sapca, pa vi ste najveci burzuji, imate najvecu prosecnu platu u srbiji... :D
Корисников грб
chule
Assistant Manager
Поруке: 715
Придружен: 24 Окт 2010, 19:28
Место: Šabac
Status: Није на вези

Порука од chule »

Auuu to te neko opasno slagao... :D Taj prosek vade mufljuzi sto rade na crno... Ja sam dete iz radnicke porodice, nemam nista s' tim :zelenko:
Najveći bludnik grada Čikaga
vertel-nekeer
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 11 Дец 2010, 20:26
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од vertel-nekeer »

Pozdrav momci,


Ukoliko neko igra i ima milione-bilione imam ponudu za njega,

ukoliko moze da mi prebaci 15-20 MILIONA za uzvrat cu dati rapidshare account, tj podelicu sa njim da moze da skida i on. U pitanju je rapidshare account koji se svaki mesec dopunjuje sa novih 500gb traffic share-a i premium active. I bice aktivan jos dugo dugo :)

Eto toliko od mene :D

Pozdrav
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

To na fejsu sam prevazisao odvano,uglavnom igram live i na starsu,igram i onaj elektronski sto ima po kockarnicama(to je najveca prevara).I da,idol mi je Phill Laak :)
Слика
Корисников грб
Marshall
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 06 Нов 2010, 02:11
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Marshall »

Uspesno sam resio kviz i rekli su da ce mi poslati 50$ u roku od 48h. Napravio sam akaunt i cudi me da mi nigde nisu trazili sliku licne karte i ono da ubacim broj racuna. Sad mene zanima da li ja mogu da igram na full tiltu sa tih 50$ a nemam ni licnu kartu ni otvoren racun u banci :D
Последње учитавање од Marshall дана 01 Мај 2011, 23:07, учитано 1 пут укупно.
Слика
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

To za racun ce ti trebati kad budes resio da izvadis pare. Mozes naravno da igras.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Marshall
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 06 Нов 2010, 02:11
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Marshall »

Posle koliko vremena su vama stigli ovih 50$ ?
Слика
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ja kad sam bio medju najboljima na onim free roll turnirima dobijao sam novac u roku od par sati. Bili su valjda oni nedeljni turniri, free roll naravno, gde je glavna nagrada bila 100 dolara, ja sam jednom tu bio 3., posrecilo mi se na pocetku :D i dobio 60 dolara. I pukao sve naravno, ja ti preporucujem da ne igras sa tom kintom, vec da kupis neku od onih njihovih super stvarcica. Onda mozes valjda samo adresu da das, ne moras da trazis od nekoga punoletnog da otvara racun.

A ako vec hoces da igras sa tim parama juri takozvane "ribe" , evo ako ne znas o cemu se radi :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wmu7Xi4jS-o[/youtube]

A za taj kviz nemam pojma o cemu pricas, nisam dugo ulazio na full tilt. Ne znam da li si dobro razumeo sta se dobija, mozes da das neki link ili nesto, da objasnis malo bolje?
Последње учитавање од neme93 дана 04 Мај 2011, 01:54, учитано 1 пут укупно.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igre”