Knights of Honor

Корисников грб
The Rock
Assistant Manager
Поруке: 565
Придружен: 16 Јун 2011, 18:42
Место: Despotovac
Status: Није на вези

Порука од The Rock »

Igram je, cini mi se, od 2007. godine i prestao sam tek pocetkom ove (kada sam kupio novi racunar)... Mogu slobodno reci jedna od najboljih strategija koju sam ikada igrao, a inace obozavam da igram strategije... :yesko:
mrek пише:Kako igrate bitke, na automatski ili sami vodite?
Veci je dozivljaj kad vodis sam, ali ako stavis na automatski, a imas jacu vojsku na bojnom polju, manje ces gubitke imati nego kad sam vodis bitke (mozda cak i nikakve)...

Moj predlog svima je da generalima prvo nabudzite onu lobanjicu do treceg nivoa, jer je moral jako bitan u borbi... Onda je pametno nabudziti mogucnost da se "utvrdi" kamp (fortify camp) na max i onda utvrdjeni cekati da protivnik napadne vas, a ne vi da idete na njega (jer dobijate ogromni bonus)...

Zatim, kada birate naslednika za vladara, obratiti paznju ko ima veci rejting za vojsku, jer to oznacava kakav ce moral vase vojske biti u bitkama (sto manji rejting, to manji moral i vise gubitaka)...

I treca stvar, iskustvo generalima se najlaske "nabija" opcijama "Plunder village", pa ako imate slobodnog vremena i slabog protivnika, usavrsavajte generala na ovaj nacin kako bi bili spremni za jake protivnike... ;)

P.S. Ako igrate na easy, najbolja stvar je da objavite rat nekoj zemlji i onda odmah zatrazite mir pod uslovom da vam budu vazal... 90% njih pristane na to...

Ima jos dosta toga sto se moze iskoristiti u svoju korist, pa samo pitajte ako vas zanima... :cheers:
Корисников грб
Fon Karajan
Assistant Manager
Поруке: 812
Придружен: 15 Мај 2011, 22:36
Место: Алексинац
Status: Није на вези

Порука од Fon Karajan »

Менаџери, заинтересовали сте ме сад сам је 'купио' :) па да видим каква је.. јављам утиске. Поздрав
:zvezda:
Наочаре црне, у џепу бели цвет
јачи смо од судбине нека пуши цели свет!

Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

DObra je ..Igrao sam je bas bas dok nisam uso u fazon .. Nego me smorilo treba dosta vremena da osvojis sve .. Vise sam spijunima osvajao (aneksirao) nego vojskom .. Mnogo bolja varijanta i isplativija ..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Gaja89
Assistant Manager
Поруке: 720
Придружен: 25 Окт 2010, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Gaja89 »

nesto mi mnogo komplikovano xD kako u balansu da prestanem da gubim kes, odmah na pocetku? :D
U LETONIJU SADA KRECE, GRUPA VERNIH DELIJA, I TAMO DALEKO AKO BOG DA SRECE SLAVICE SE POBEDA :D
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

moras povecati kingdom power i moras gledati kada gradis stvari u gradovima tj zamku sta ti sta donosi pa onda pravi trade agreement trazi od mnogo slabijih zemalja pare itd itd ima mnogo nacina moraju ti seljaci biti zadovoljni i nije uopste komplikovano :D
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Ja odmah raspustim marshala .. i koristim samo clanove royal courta .. kingdom power povecavaj kad mozes .. gradjevine koje donose pare .. gledaj da nadjes sto bolje partnere za trgovinu .. italija, nemacka i vizantija su dobri ali da bi iskoristio maximum trejd potencijala moras da ulazis u alijansu sa njima i sve ostalo .. a oni cesto ratuju tako da se ne isplati (uvlacice te u neke ratove bespotrebno) .. fatmidsi i kazari su ti mozda bolja varijanta .. jos jedna varijanta po meni najbolja je da imas vazale .. skupi malo vojske pa udari na neku jaku zemlju .. pobijes im par marsala uzmes jedan dva grada i ponudis primirje ako budu tvoji vazali .. onda sa njima izgladis odnos .. sklopite trejd ugovor pa non agression pa alijanca i neki brak (tvoj princ naravno) i miran si .. ja sam tako sa Srbijom vuko Poljsku i Vizantiju do kraja kao vazale dok konacno nisam resio i njih da ocistim ..

Слика
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Da li je izasao 2 deo?
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Nije i izgleda da i nece skoro ..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Gaja89
Assistant Manager
Поруке: 720
Придружен: 25 Окт 2010, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Gaja89 »

da li je neko raspolozen da mi objasni kako da igram ovo :D, nesto mi ne ide, sta da pravim prvo na pocetku, ovi me napadnu a ja neam nijednog vojnika, zapocinjao sam 100 puta i nikako da provalim :)
U LETONIJU SADA KRECE, GRUPA VERNIH DELIJA, I TAMO DALEKO AKO BOG DA SRECE SLAVICE SE POBEDA :D
Koma
Youth Team Coach
Поруке: 177
Придружен: 19 Авг 2011, 14:57
Место: Arilje
Status: Није на вези

Порука од Koma »

Vul3 пише:Da li je izasao 2 deo?
nije izasao drugi deo niti ce izlaziti
sto se tice igre, odlicna strategija, secam se da sam je igrao non stop nekoliko meseci i da sam bio razocaran cinjenicom da nece biti nastavaka

sad ste me ponovo nalozili moracu da trazim negde i pocnem ponovo
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Pa pocetak je najtezi gledaj da ne ratujes mnogo u pocetku, pogotovo ako igras sa Zetom/Srbijom jer imaju dosta slabu vojsku za pocetak .. Ako izguras prvih pola cuke igre na konju si, gotovo si pobedio ..

Sta znam kazem ti ja kako igram, prvo raspustim jedinog marsala, nadrkavam kingdom power, a gradis za pocetak standard hostel inn bakery , onda utvrti grad/ove .. za pocetak koristi samo seljake za vojsku najbolje ti je i najjeftinije .. gledaj samo da nadrkas marsalov level to ti je bitnije nego jaka vojska .. najbolje da napadas zemlje iz okoline koje nemaju alijanse .. da te ne bi i oni napali .. i neko koga mrze svi i vec su u ratu sa jos nekom zemljom .. takodje sto se tice marsalovih skilova za pocetak ti je najbolji fortes ili utvrdjenje imas bonus ako si u njemu za borbu .. i da brze marsiraju to ti je za pocetak najbolje... a posle vidi kako hoces zavisno sta hoces od marsala .. Ja recimo sa Zetom za pocetak obavezno natrtim Bosnu ili Bugarsku oni nisu nesto jaki uglavnom .. Hrvati su zajebani jer imaju bolju vojsku i obicno su u alijansi sa Italjiom ili Nemackom .. I ja sam se cimao u pocetku, samo dok uvatis fazon .. posle ide lagano .. Evo sad igram sas Epirom ujedinio sam Vizantiju i sad karam redom :ole:
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Koma
Youth Team Coach
Поруке: 177
Придружен: 19 Авг 2011, 14:57
Место: Arilje
Status: Није на вези

Порука од Koma »

a mozda je to mala mana igre, posle pocetnih 50ak minuta ne mozes da izgubis
bitno je samo da stanes na noge i to je to, nema neku tezinu i dubinu u kasnijim periodima, ne kazem nista lose ja sam jos uvek veliki fan igre samo su mogli malo vise da prorade na toj tezini igranja
Последње учитавање од Koma дана 03 Окт 2011, 02:29, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Gaja89
Assistant Manager
Поруке: 720
Придружен: 25 Окт 2010, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Gaja89 »

ok provalio sam otprilike.. igram sa Srbijom, na easy, i mogu reci da dobro stojim.. Koliko vi imate onih trgovaca? Za pocetak sam napao bugarsku i epir, epir mi je sada vazalska drzava, sad sam orjentisan na bugare, a i madjari poceli da se kocopere nesto :D :D ali koji osecaj kad objavis rat i da vise nisi vazalska drzava! xD
U LETONIJU SADA KRECE, GRUPA VERNIH DELIJA, I TAMO DALEKO AKO BOG DA SRECE SLAVICE SE POBEDA :D
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Najbolje da ne angazujes nikog mimo royal familije, i ako nekog angazujes obavezno ga izbaci kasnije .. Zbog spijuna .. Pa ja obicno nemam vise od 3 trgovca .. kasnije ti gotovo i ne trebaju ..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Apsolutni fap materijal

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aFLU69oiQOc[/youtube]
Корисников грб
Bard
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3355
Придружен: 25 Окт 2010, 15:15
Место: Beograd
Steam: bard_whtid
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Bard »

Bas nekako ide uz tvoj potpis. :)

Inace i ja sam igrao ovo odavno, najbolja igra mi bila sa Svedskom kada su me ustanci unistili. Pola drzave gorelo u jednom trenutku xd
We will remember
Skies may fade
And stars may wane
We won't forget
We will remember
Until the skies will fall
We won't forget
We will remember
We all shall follow doom
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

I meni se jednom to desilo, al garant zbog spijuna (i dan danas ne znam, od najjace drzave sam se raspao na svega par teritorija) ..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
m15k3
Manager
Поруке: 2279
Придружен: 27 Нов 2010, 08:39
Место: Brcko, BiH
Status: Није на вези

Порука од m15k3 »

јој скидам већ трећи пут, и кад год инсталирам неће да ми је покрене :nasty:
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

kupi original piraterija je zabranjena :nasty:
Корисников грб
m15k3
Manager
Поруке: 2279
Придружен: 27 Нов 2010, 08:39
Место: Brcko, BiH
Status: Није на вези

Порука од m15k3 »

izvinjavam se :$ sredjeno sve :P nikako da skontam igru :S ni ne krenem kako treba, napravim nesto malo vojske, napadnu me, uniste skroz i cao :/ kako god ne mogu nikako da se odbranim sa onim seljacima :S
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igre”