EPL fantasy

Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Nemanja, nešto se razmišljam da ozbiljnije pružim šansu Rašfordu umesto Ibre!!
Nešto mi Ibra tunjav, a mali se ističe iz kola u kolo!

Ibra OUT
Rašford IN

šta veliš?
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ne znam sta bih ti rekao. Primamljivo je to sto bi imao 4.5M da ulozis na neko drugo mesto. E sad, ja uopste nisam siguran dal je Rasfordu zagarantovano to mesto u startnoj. Marsijal je povredjen, Mikija povreda zeza otkad je igrao za repku, vidim i da Mou gotivi Lingarda, mnogo je konkurencije na krilima. A opet, sa druge strane, Ibra konstantno ulazi u sanse, ima prilike za golove bez obzira kako Junajted igra, sutira cim dobije pola metra prostora, mislim da ima prosecno nekih 5-6 suteva po mecu, a ono, to je Ibra, moze da je zavuce iz nicega. Jednostavno nije imao srece na prethodne dve tekme, a igra dobro. Razmisljaj jos nekih 10 dana a ostavi ga sad, igramo protiv Stouka kuci, ljudi su primili 15 komada u 6 kola.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

To i ja kapiram.. nije mi lako odreći ga se..
Ipak je to Ibra, i što kažeš.. stvori sam šansu sebi ni iz čega!
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Nemanja, znam da si ranije spominjao i naduvao likove sa sajta "Engleski fudbal"
Tačnije onog što piše najave i savete za fantazi..

E moram i ja da malo da hejtujem po njima...
Kada je taj lik pisao "after parti 6", ostavim ja svoj komentar i spomenem kao i ovde na forumu, da razmišljam da menjam Ibru za Rašforda i on mi odgovori sledeće:

"ako razmišljaš Ibru da vadiš a Rašforda da ubacujem mislim da si zakasnio, cena je dosta pala Ibri, 0,2-0,3 dok je Rašfordu skočila. Sad nećeš dobiti puno sa tim transferom. Zato bi ja ostavio Ibru protiv Stouka da ti on bude razlika u odnosu na ostale (jer ga baš puno ljudi izbacuje, stavio bi ga i čak i za kapitena)"

To je napisao 28 sept.
I onda dan kasnije 29.09. u "Fantazi menadžer – saveti za 7. kolo" objavi sledeće:

Bitno kolo za mene, kolo u kojem sam napravio bitne transfere, velike transfere!

"Ibra OUT, Rašford IN – morao sam Sančeza da ubacim a najmanje bolan način je bio preko Ibre. Rašford mi se činio kao logična zamena jer je Rašford sad praktično siguran starter, veoma je dobar. Daje golove, asistira i biće dobar u narednim tekmama. Plus mu cena skače. Mislim da će Junajted dati 2-3 komada Stouku i verujem da će tu i Ibra i Rašford da donesu bodove. Ibru sam morao vaditi jer je cena jako padala i da sad nisam to uradio izgubio bih baš dosta na vrednosti. Na kraju, dobio sam duplo jeftinijeg igrača koji je na poslednje 4 tekme koje je igrao doneo više podova od Ibre. Tako da očekujem da preživim i bez Zlatana."

A mene savetuje da ga postavim i za kapitena..
kakav trulex.

video sam da si ti nekom liku komentarisao nešto za Šoa iz Junajteda..
a ja ti ostavio ljubavu poruku u rubrici "Fantazi menadžer – after parti 6" ti me iskulir'o
:rugalica:

Nego, kako vama ostalima ide?
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Haha, nisam vido :D Meni i ovo kolo ocajno. Samo 17p, mada su ostali Ozil, Son, Aguero i Ibra(c) da vade stvari. Iskreno se razmisljam da ubacim sledecu odbranu:

Pikford/Hiton
Smit/Holebas/Evans/4.0/4.0

Stvarno ne vidim poentu ulaganja u odbranu. 80% meceva gg. Ubacim 2 odbrambena od 4.5 koji imaju sansu za gol ili asistenciju i jednog iz WBA od 4.5. I golmani koji mogu da dobiju poene na odbrane. Mozda ubacim Van Aanholta ako bude pocinjao meceve. I to je to. Imam sad Esli Vilijamsa al je Everton jako neorganizovan iz kornera. Ne znam dal ste pratili u petak protiv Palasa al Jagielka i Vilijams se medjusobno rvu za svaku loptu iz kornera i jedan drugom su zasmetali za cist gol bar 2 puta.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Baš tako! I ja razmišljam sa jeftinijom odbranom i da pičim u formaciji 3-4-3 ili 3-5-2
sa kvalitetnom sredinom!

Evans me danas prodao za bodove! Prvo ga primiše u 83. minutu i + magare dobije žuti u 90+6.
Inače hteo sam i ja da ubacim Son-a iz T'hema ali ja prelomim sa Lalanom koji se povredi i izađe iz igre u 22. minutu, jbga.
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ja se bas premisljao da ubacim Lalanu umesto Bolasija, i ipak se odlucim za Sona :zelenko:
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Џони
Assistant Manager
Поруке: 632
Придружен: 30 Дец 2011, 16:52
Место: Jagodina
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Џони »

Jebenih 18p, moraće nešto da se menja. Uzeti jeftinu odbranu što kažete, a uložiti malo u sredinu terena. Sančeza sam kontao da ubacim, Antonio će verovatno da leti napolje.
Cvija пише:Pratim igrace,ako kidaju u 29-30godina,zapamtim ih i dovedem dok su mladi,sry ako je nerazumljivo... :cheers:
Корисников грб
m15k3
Manager
Поруке: 2279
Придружен: 27 Нов 2010, 08:39
Место: Brcko, BiH
Status: Није на вези

Порука од m15k3 »

ovo kolo mozda i najbolje, 56p a jos Kapue, Sterling i Ibra :D
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

m15k3 пише:ovo kolo mozda i najbolje, 56p a jos Kapue, Sterling i Ibra :D
Capoue je odigrao svoje još juče. Nego mislim da njegovo vreme lagano prolazi, možda i grešim. Treba razmišljati o Leroy Fer-u iz Svonsija. Nije skup, a pravi rezultate. Juče sam gledao kad su igrali sa Liverpulom, odigrao sasvim korektno za svoju cenu, a raste.
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

27 poena, a jos Ibra kapetan, Pogba, Valensija i Fuks, bodove doneli samo Lukaku, Holebas i Vatermor, slabo.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

60, uz omasenog kapetana, solinger.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

20p. Ibrahimovic+Aguero+Benteke(c)= -1

Horor.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Isforsirati i ubaciti Azara ili ne?
Cena mu raste večeras, a dečko sa preporodio od kad su prešli na 3-4-3.
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Dolaze repke, ocekujem povrede.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ja definitivno skidam Aguera i ubacujem Kostu. Ubacio bih i Azara al mi lose da dupliram Celzijev napad a dolaze im dve teske tekme.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Џони
Assistant Manager
Поруке: 632
Придружен: 30 Дец 2011, 16:52
Место: Jagodina
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Џони »

Možda je bolje da vadiš Ibru? :) I recimo Sterlinga da menjaš za Ozila/Kutinja/Firmina
Cvija пише:Pratim igrace,ako kidaju u 29-30godina,zapamtim ih i dovedem dok su mladi,sry ako je nerazumljivo... :cheers:
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ne mogu Ibru da vadim jer ne mogu da navijam da ne da gol, bar jos par kola. Sterlinga cu da vadim, samo nisam hteo da ulazim u minus ovo kolo jer sam igrao u h2h bitnu utakmicu u kojoj je lik imao dosta slican sastav kao ja.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

neme93 пише:Ne mogu Ibru da vadim
Dobro je što veruješ, danas se baš isplatio.. može on još golova da umulja. Jest da je malo nervozniji ali nije sporan kao napadač.. samo ga nije htelo ovih par poslednjih tekmi.
I slažem se donekle za Aguera.. j*beš to što on postigne gol, kad ga isto tako prate i ostali napadači, a koji su dosta povoljniji. Kejn se vratio, vreme je da rešeta!
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ibra ce uskoro na ladjene zbog kartona, Kun ako bude u redu sa heltima ima da plodi, ne Prodl. :zelenko:
Jusqu'ici tout va bien…
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igre”